Virtustan's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Monday, May 22nd, 2023
  olegmi
  5:16a
  Бажаєте поміркувати про терміни звільнення Криму та Донбасу? Надягайте піксель, поміркуємо разом.
  http://pda.pravda.com.ua/articles/id_7402750/
  Тонка зелена лінія
  21.05.2023 05:30

  Знаєте, яке запитання мене бісить найбільше? Про контрнаступ.

  Навесні 2014-го, коли Янукович уже втік із країни, люди писали: "Ми одразу знали, що Майдан переможе". Навряд чи вони розуміли, наскільки неетично звучать їхні слова. Тому що протест переміг не завдяки нашим очікуванням. Майдан переміг завдяки тим, хто йшов під кулі на Інститутській.

  Подібні фрази лунали як знецінення. Насамперед – як знецінення тих людей, які своїм життям та здоров'ям розплатилися за право країни бути собою. Немов результат був вирішений наперед. Начебто результат не залежав від людей, які були готові залишатися на вулицях під час кожного штурму. Дуже просто було писати про перемогу Майдану як про щось закономірне – із затишку домашньої кухні. Але протест вистояв завдяки людям, багатьох із яких більше з нами немає. Якби вони відступили, все могло б закінчитися інакше.

  Зараз у мене дежавю.

  У тилу теревенять про майбутній контрнаступ. Політологи розмірковують в ефірах про напрямок удару. Журналісти мізкують про те, що ми побачимо на звільнених територіях. Інтонація розмов нетерпляче-оптимістична: "Ну коли вже?!", "Скоріше б!" і "Давайте перемагати". Причому все це лунає від тих, хто в самому контрнаступі жодної участі брати не планує.

  У мене нещодавно поранили друга, з яким ми разом навчалися у Сімферополі. Вони витягали тіла загиблих хлопців, і почався стрілецький бій. Куля влучила в ногу, зачепила кістку. Я запитував у його дружини, чим допомогти, а сам думав про те, що тепер є шанс, що Сашко пропустить контрнаступ. Пропустить – і вціліє. Тому що посада командира розвідвзводу цього йому не гарантує.

  Армія теж чекає на контрнаступ. Але тут нікому не спаде на думку ставитися до нього як до футбольного матчу. Проривати ешелоновану оборону стануть люди у пікселі – і цей процес супроводжуватиметься втратами. Легковажність тилових соцмереж і телестудій межує зі схвальним поплескуванням по плечу. Все одно, що підганяти тих, хто йде вгору Інститутською.

  Все, що відбувається на фронті, – це не довгоочікуваний сезон улюбленого серіалу. Це не Колізей, а ви не глядачі на трибунах. Якщо ви збираєтеся стежити за контрнаступом по телевізору, то етичною поведінкою буде мовчати. Армія обійдеться без вашого нетерпіння та бажання похайпувати на гарячій темі. Іноді етика – це вміння вчасно закрити рот.

  Деколи здається, ніби в тилу звикли ставити знак рівності між контрнаступом та кінцем війни. Звикли думати, що прорив ворожої оборони обов'язково закінчиться виходом на державні кордони. Зручно думати, що по той бік фронту борються лише деморалізовані "чмоні", але це має мало спільного з реальністю.

  Щоб не розчаровуватись – не варто зачаровуватися. Війна надовго, хоч би як цей факт йшов урозріз із вашими планами на відпустку.

  Мантри про "два-три тижні" були гарними в перші місяці війни, але зараз дефіцитним товаром стає не оптимізм, а здоровий глузд. Коли нам випало бігти марафон, вміння розраховувати сили буде не зайвим.

  Невиправдано завищені очікування завжди вертаються бумерангом. Ознака патріотизму – не розмірковування про те, наскільки частин розпадеться Росія, а обсяг ваших інвестицій у перемогу.

  Єдиний телемарафон було вигадано для того, щоб держава набула єдності голосу. Але часом здається, ніби людина, яка його дивиться, щиро не розуміє, навіщо їй іти до армії. Тому що з екрану вона чує лише переможні реляції. Коли ворог вже те й робить, що слабшає, а ми те й робимо, що перемагаємо – то який сенс комусь особисто йти у військкомат? Навіщо комусь виходити на заміну в тому матчі, в якому наша команда і так перемагає?

  У цю ж скарбничку – суперечки про бажаний формат перемоги. Вихід на кордони 23 лютого вже нікому не видається синонімом перемоги. Країна налаштувалась на межі 91-го року. Але в тому то й річ, що між виходом на межі 91-го року і, скажімо, переходом війни в позиційну, є безліч проміжних етапів.

  Кожен із нас вкладається в бажану версію майбутнього. Хтось – своїми діями. Хтось – своєю бездіяльністю.

  Ви знаєте, що армія зробила для вас – спитайте себе, що ви зробили для неї. Замість розмов про контрнаступ краще оцінити масштаб вашої персональної інвестиції в нього. Чим він буде більшим, тим більшу свободу розмірковувань отримаєте особисто ви.

  Але запевняю вас, чим більше ви будете залучені у війну, тим більше зникатиме спокуса відсторонено про неї розмірковувати.

  Бо ви перестанете почуватися глядачем на трибунах. Прийде розуміння, що ви стоїте за спинами тих, хто тримає зброю. Що їхня невдача матиме наслідки для вас особисто. Що ваше майбутнє відокремлює від катастрофи тонка зелена лінія.

  Якщо "особовий склад" починає набувати для тебе обличчя та імена, то розмови про їхню долю перестають бути зручним способом заповнити паузу в розмові.

  Бажаєте поміркувати про терміни звільнення Криму та Донбасу? Надягайте піксель, поміркуємо разом.

  Тилові міста не повинні виглядати, наче прифронтові. Нікому не буде легше, якщо Київ нагадуватиме Краматорськ, а Львів – Слов'янськ. Якщо тил може жити, не помічаючи війну – значить, хлопці на передку все роблять правильно. Але водночас це не дає тилу право забувати про тих, завдяки кому він цю війну може на собі не відчувати.

  Ми живемо у вільній країні. Цю свободу не обнулило навіть повномасштабне вторгнення. Але від того, що у вас є свобода говорити неетичні дурниці, вони не перестають бути неетичними дурницями.

  Якщо хочете заслужити право на легковажність – приходьте до нас. Ми маємо вакансії.

  Павло Казарін, для УП
  Thursday, May 18th, 2023
  olegmi
  7:03p
  Мені соромно...
  http://pda.pravda.com.ua/news/id_7402774/
  Кремль назвав замороження рахунків дипмісій Фінляндії відповіддю на недружні дії
  18.05.2023 14:03

  Кремль заявив у четвер, що рішення заморозити банківські рахунки посольства і консульства Фінляндії в Росії є відповіддю на недружні дії.
  ===============
  Мені соромно, що банківські рахунки посольства Ізраїлю в Росії працюють у звичайному стані...
  Monday, May 15th, 2023
  olegmi
  5:00p
  http://pda.pravda.com.ua/news/id_7402298/
  Пропаганда нарешті показала хворого Лукашенка
  15.05.2023 17:11

  Білоруська пропаганда показала свого диктатора Олександра Лукашенка, про якого кажуть, що він захворів. Через це останнім часом його майже не було видно на публіці.
  =======
  Обережно! Сніданок у Кремлі спріяе захворюванням!
  Зараз мені цікавить: захворів він на полоній чи на щось інше?
  Як що Лукашенка помре чи піде з посади, Білорусь того часу має перетворитися на суб'єкт москальського паханату. Наступного кроку всі беларуси боєздатного віку вирушать на війну з Україною.
  Friday, May 5th, 2023
  olegmi
  1:18p
  Якась брехня...
  "Насамперед я завжди рекомендувала нашим людям на тимчасово окупованих територіях не брати паспорти окупантів."(с)Верещук

  Джерело: http://pda.pravda.com.ua/news/id_7400564/

  "При цьому Верещук закликала скористатися для виїзду тимчасово окупованим Кримом, виданими для цього окупантами "фейковими" документами і запевнила, що українська влада за це не каратиме."

  Джерело: https://www.pravda.com.ua/news/2022/06/20/7353708/
  Wednesday, May 3rd, 2023
  olegmi
  6:45p
  Відверта зрада
  "Ми не атакуємо ані Путіна, ані Москву..."(c)Зеленський

  Джерело: http://pda.pravda.com.ua/news/id_7400529/
  Thursday, April 27th, 2023
  olegmi
  11:45a
  Московитські націсти застосовують у брехні померлих
  http://pda.pravda.com.ua/news/id_7399662/
  В МЗС РФ згадали діда Зеленського і пофантазували про його діалог з онуком
  27.04.2023 12:40

  Прессекретар Міністерства закордонних справ РФ Марія Захарова згадала про діда українського президента і уявила його діалог із внуком.

  Джерело: брифінг Захарової

  Пряма мова: "Дід Зеленського воював проти "коричневої чуми". Мені страшно уявити, що він сказав би своєму онукові, побачивши те, що зараз відбувається".

  Історична довідка: У Німеччині у 30-ті роки XX століття поширювався рух націонал-соціалістів. Їх атрибутом були сорочки коричневого кольору. Звідси і походить вираз "коричнева чума", що символізує нацизм, "коричневі"- нацисти.
  =====
  Що дідусю насправді мав казати онуку, який боронить Україну від московітських націстів?
  Monday, April 24th, 2023
  olegmi
  7:23a
  Алла Пугачёва
  Нет ничего зазорного
  встать у столба "позорного",
  во времена двуличия
  он придаёт величия.
  (c)Алла Пугачёва
  Wednesday, March 15th, 2023
  olegmi
  9:20p
  "Росія - великa державa."(с)Ллойд Остін
  "Росія - великa державa."(с)Ллойд Остін

  Глава Пентагону казав це у телефонній розмові з російським міністром оборони Сергеєм Шойгу після того як російський Су-27 знищів американський літак.

  Джерело: http://pda.pravda.com.ua/news/id_7393606/
  Wednesday, January 4th, 2023
  olegmi
  12:55p
  Чи існує українській безпілотнік?
  Як що сучасна українська держава не здатна налагодити самостійне виробницьтво безпілотників, це потребує від кожної людини усвідомлювати, що це держава яку не варто підтрімувати. Насправді це зовсім не держава, а злочинне угруповання, яке утворили з метою грабувати українців. Будь яка сучасна держава здатна виробляти безпілотникі.

  Нездатність виробляти безпілотникі, це ознака нездатність до будь якого суспільного віробницьтва, або ознака державной зради.
  Wednesday, December 21st, 2022
  olegmi
  12:32p
  Увага! В українській в'язниці існують воші!
  За свідченням в.о. голови СБУ Василя Малюка в українській в'язниці існують воші.
  Це ганебно порушує погляд на україну як на сучасну державу.

  http://pda.pravda.com.ua/news/id_7381700/
  Малюк про Медведчука: Спочатку тюрма і воші, потім – обмін, далі – яєчня в Криму
  21.12.2022 12:58

  Керівник Служби безпеки України Василь Малюк вважає, що Кремль списав в утиль кума Путіна одіозного українського політика Віктора Медведчука.

  Джерело: в.о. голови СБУ Василь Малюк в інтерв'ю для телеканалу "1+1"

  Деталі: Очільник СБУ висловився щодо останніх фото Медведчука, якого зафіксували в Ялті на південному узбережжі тимчасово окупованого Криму: можливо його засвітили, щоб показати, що живий. На уточнююче запитання журналістки, Малюк зазначив, що переконаний, що Медведчук зустрічався із Путіним.

  Пряма мова: "Замовив яєчню в одному невеличкому кафе – от і всі обставини. Спочатку вибачте, тюрма і воші, потім – обмін, а потім – яєчня в Криму. До цього він був "королем життя". Принаймні він себе так відчував".
  Tuesday, November 22nd, 2022
  olegmi
  3:30p
  Помер Герой України Юрій Шухевич
  "У віці 89 років відійшов до вічності Юрій Шухевич – Герой України, дисидент, член Української Гельсінської Групи. Вічна Пам’ять великому українцю"(c)Садовий Андрій(мер Львова)

  Почивай з міром дідусю.
  Thursday, November 17th, 2022
  olegmi
  9:46a
  Новина, яку потрібно усвідомлювати
  Терористичне бандформування "РФ" навмисно надає ознакі того, що воно прагне знищіти Україну та українців. Воно досить відверто кажє світу, що не припускає можливість існування України.

  Це примусовє надає Україні завдання знищення терорістічного бандформування "РФ". Україна не може існуваті, як що існує банда "РФ".

  Але я впевнений, що Україна може подолати це лихо, як що не будє ухілятися від усвідомлення наявності.

  Варто зрозуміти, що Україна не можє ухілитися від цього викліку. Україна знищить терористичну банду "РФ" або припинить своє існування.

  Слава Україні!
  Wednesday, November 9th, 2022
  olegmi
  4:35p
  Демократия...
  за байдена проголосовали специальные выборщики (англ. Electoral College)

  голоса народа не решаeт

  лава государства определяется гражданами не напрямую. Во-вторых, в конечном счете, все зависит от специальной Коллегии выборщиков

  В США имеется Коллегия выборщиков, которая по состоянию на 2020 год включает 538 человек.

  В стране отмечался большой процент недостаточно просвещенных граждан. Власти ставили под сомнение их способность сделать обдуманный выбор. Большое влияние на таких избирателей оказывали популисты - люди, которые привлекали на свою сторону путем многочисленных необоснованных обещаний.

  Кто именно войдет в Коллегию, решается на партийном съезде штата. При этом почти во всех штатах выборщики ответственны перед партией, которая их назначила. Хоть в законодательстве США это нигде не прописано, формально они должны голосовать в соответствии с решением большинства жителей штата. За нарушение данного правила возможен штраф до 1000 долларов.

  Побеждает кандидат, набравший большинство - 270 голосов выборщиков.
  Sunday, October 30th, 2022
  olegmi
  12:04p
  День политзаключённого
  Сегодня день политзаключённого в говно-рашке.
  Поздравляю всех, кто думает, с профессиональным праздником.

  До следующего 30 октября режим практически точно продержится, если власти не станут делать нечто совсем уж непредсказуемое и самоубийственное. Но есть подозрение, что нациZм уже обречён.

  Україна переможе!
  Хай щастить!
  Monday, October 24th, 2022
  olegmi
  2:30p
  Генштаб обнародовал срочное обращение к солдатам РФ
  Видео тут: http://pda.pravda.com.ua/rus/news/id_7373220/

  За что вы воюете?

  Вы находитесь на территории чужой страны и принимаете участие в военных преступлениях российского руководства. Ежедневно вас кидают на убой. Для вашего командования вы - расходный материал. Потери никто не считает. Задайте себе вопрос: "За что вы воюете?". За страх ваших вождей потерять власть, за их образ жизни, созданный на деньгах, украденных у вас и ваших семей, за их тупость и некомпетентность?

  Украина никогда не угрожала Российской Федерации. Сегодня вы воюете не с НАТО, сколько бы об этом вам не говорили кремлевские пропагандисты. Вы воюете против Украины, против украинского народа, а Вооруженные силы Украины защищают свой народ и свою страну от вашей агрессии.

  Мы готовы защищать свои дома, семьи, детей и будущее до последнего. Подумайте и вы о своих семьях, вашим близким нужны живые, здоровые отцы, мужья и сыновья, нужны дома. Жизнь дана не для того, чтобы выполнять преступные приказы путинского режима.

  Сохраните свою жизнь и будущее - откажитесь от участия в кровавой путинской войне. Сложите оружие ради вашего безопасного и мирного будущего.

  Командование Вооруженных сил Украины предлагает оккупантам сдаться в плен и вернуться домой живыми.

  Генштаб гарантирует соблюдение Женевских конвенций в отношении пленных, медицинскую помощь, связь с родными и близкими.

  Все те, кто сдался в плен, оформляются как попавшие в плен во время боевых действий. Это позволяет избежать преследования со стороны российских спецслужб и гарантирует сохранение всех положенных выплат.

  Те же военнослужащие, которые опасаются преследования со стороны властей РФ, и не желают возвращаться в РФ по обмену, получат защиту и убежище на территории Украины.

  Кроме того, за добровольную здачу украинской армии вооружения, военной техники и боеприпасов предлагается достойное денежное вознаграждение.

  Для того чтобы сдаться в плен, нужно связаться с ВСУ по круглосуточным номерам: +38 066 580 34 98; +38 093 119 29 84 или воспользоваться чат-ботом "Хочу жить". Это же могут сделать и родственники военных РФ.
  Saturday, October 8th, 2022
  olegmi
  10:47p
  cursorinfo.co.il підтрімуэ Україну
  https://cursorinfo.co.il/cis-news/v-moskve-nachalis-aresty-voennyh-gur-ukrainy/
  "до полной денацификации рф редакция «Курсора» отказывается проявлять уважение к оккупантам и убийцам и будет писать некоторые имена собственные исключительно и принципиально с маленькой буквы. Нет войне!"
  Sunday, September 18th, 2022
  prool
  4:58p
  Стих
  По реке плывёт москаль
  С города Чугуева.

  Ну пливи собі, пливи,
  Скотиняка хуєва
  Thursday, September 15th, 2022
  olegmi
  2:09a
  до чітачів...
  У кожної спільноте є хтось краще та хтось гірше.
  Хочу запитати чітачів: який москаль кращий за всіх?
  Wednesday, September 14th, 2022
  olegmi
  4:45p
  секретар РНБО України Олексій Данілов сприяє олігархам
  В мене таке враження, що хтось нехтуе наявністю, сприяє олігархам та виправдовує злочині мінулого.
  Олігархічні клани наразі мають вплив на українську політику, але унікають від участі у збройному захісту України.
  =====
  14.09.2022 14:57

  Пряма мова: "Зараз олігархічні клани не мають впливу на українську політику, через війну вони втрачають вплив на країну."

  "Саме система дозволяла функціонувати олігархам. Коза не винна, що з’їла капусту з незагородженого городу."

  Заявив секретар РНБО України Олексій Данілов.

  Джерело: http://pda.pravda.com.ua/news/id_7367433/


  https://www.epravda.com.ua/columns/2022/09/12/691384/
  Забудовникам все, громадянам — нічого

  Як законопроєкт №5655 розширює можливості для різноманітних будівельних афер.

  Понеділок, 12 вересня 2022, 09:03


  https://www.epravda.com.ua/news/2022/08/19/690632/
  Банкам дозволили продавати клієнтам банківські метали

  П'ятниця, 19 серпня 2022, 19:57


  http://pda.pravda.com.ua/columns/id_7366767/
  Ярослав Юрчишин: "Понятійна угода" з росіянами: чому українські активи спонсорів Кремля досі не конфісковані

  09.09.2022 15:00
  =====
  ЗСУ зараз боронять все наявне нерухоме майно, яке існує в Україне. Сплачувати за це повинни властникі. Але наразі більшість сплачує громада.
  Нема ниякого обов'язку щодо захісту країни у людини, яка одержує заробітну плату в обсяге 300$ нетто, оплачує з нії податкив більше 30%, не має дозвілу на сброю та ніякого нерухомого майна.
  Власники бажають щоб якісь дурні захіщали майно безкоштовно.
  Секретар РНБО України Олексій Данілов відверто потурає олігархічної змові в Україне.
  prool
  1:04p
  Свежие фотки из Харькова
  https://times.kharkiv.ua/2022/09/14/harkiv-14-veresnya-2022/
  Monday, September 12th, 2022
  olegmi
  12:28a
  Обращение президента Зеленского к москалям.
  https://www.pravda.com.ua/rus/news/2022/09/11/7367041/
  Зеленский – оккупантам: Мы будем с газом, светом, водой, едой и без вас

  Катерина Тищенко — Воскресенье, 11 сентября 2022, 22:15

  Президент Владимир Зеленский отреагировал на обстрелы россиянами гражданской инфраструктуры, в результате которых обесточен ряд областей.

  Источник: Зеленский в Telegram

  Дословно: "Даже сквозь непроглядную тьму Украина и цивилизованный мир отчетливо видят эти террористические акты.

  Умышленные и циничные ракетные удары по гражданской критической инфраструктуре. Никаких военных объектов. Обесточены Харьковская и Донецкая области. В Запорожской, Днепропетровской, Сумской – частичные проблемы с питанием".

  Детали: Зеленский спросил россиян, думают ли они до сих пор, что смогут напугать, сломать, склонить к уступкам украинцев и так ли они ничего и не поняли.

  Дословно: "Читайте по губам: Без газа или без вас? Без вас. Без света или без вас? Без вас. Без воды или без вас? Без вас. Без еды или без вас? Без вас.

  Холод, голод, тьма и жажда – для нас не так страшно и смертельно, как ваши "дружба и братство".

  Но история все расставит по местам. И мы будем с газом, светом, водой и едой... и БЕЗ вас!"

  Больше деталей: Президент также обнародовал видео последствий российских обстрелов в воскресенье вечером.

  Что предшествовало: В воскресенье вечером в разных районах Харькова и области отсутствует электроснабжение из-за удара оккупантов по объектам инфраструктуры, проблемы с электроснабжением также на Полтавщине и Сумщине.

  Некоторые города и общины Днепропетровской области также остались без электроснабжения из-за ударов по энергетической инфраструктуре.
  Sunday, September 11th, 2022
  olegmi
  2:36p
  Москали тут есть?
  Так вот, москали, вынужден вас огорчить...
  Во первых, вас ждет денацификация или смерть. Что из этих двух? Лично я считаю, что бывших нацистов не бывает. Потому я предпочел бы уничтожение нацистов. Но мне кажется, что евро-гуманисты будут вас денацифицировать...
  Вам не нравился украинский учебник истории? Новый вам не понравится еще больше! Но в порядке денацификации вам придется его терпеть не только в далёкой Украине, но и среди своих школьных учебников.
  Вам не нравились границы? Мне они тоже не нравятся! Дон - украинская река. И Полесье - исконно украинская земля. Потому их следует отдать Украине.

  Брянская область
  Курская область
  Белгородская область
  Воронежская область
  Ростовская область
  Краснодарский край

  Это те территории, которые рашка должна отдать Украине в качестве компенсации за преступления, совершенные против украинского народа.

  А главное, что следует запомнить нацистам, это то, что они самые ущербные в этом мире. Запомнить и повторять как мантру, в порядке аутотренинга.

  А если вновь начнут приходить в голову нездоровые идеи чего-то там захватить - прокричите три раза "Слава Украине!". Авось поможет... Если не помогло, - срочно бегите к психиатру за лекарством!

  Нет, в отличии от евро-либерастов я считаю, что смерть лучше, чем такие издевательства... Но тут не я буду выбирать. Потому вас будут денацифицировать...

  Слава Украине!
  Monday, September 5th, 2022
  prool
  11:21a
  dreamwidth
  Есть два стула два сервиса, куда бежали свободолюбивые блоггеры из ЖЖ: лжр и dreamwidth. Так вот, последний что-то перестал работать, ошибка 403. А вчера еще работал.

  У меня всё по-прежнему, я в Харькове, москали его обстреливают, в общем ничего нового.

  UPDATE
  8-Sep-2022: Уже пару дней как открывается
  Friday, September 2nd, 2022
  olegmi
  11:42a
  https://life.pravda.com.ua/society/2022/08/27/250198/
  85-річний сумчанин продав квартиру, щоб допомогти ЗСУ

  27 серпня 2022

  Мешканець Сум, 85-річний Микола Іванович, продав нерухомість і передав 35 тисяч доларів (близько 1,4 млн гривень) на допомогу Збройним силам України.

  Про це повідомляє Громадський фонд "Суми", якому чоловік передав кошти, аби їм знайшли гідне призначення.

  Микола Іванович усе життя прожив у Сумах. Цього літа він втратив дружину, а до цього – рідного сина. Чоловік вирішив продати квартиру і дачну ділянку, щоб допомогти українським захисникам під час війни з РФ і зробити свій внесок у перемогу України.

  Отримавши кошти від продажу нерухомості, він попросив племінницю знайти волонтерських фонд, який збирає кошти на потреби Збройних сил.

  "Другий день наша команда намагається прийняти цей факт. Мабуть, такі речі й не потребують зайвих коментарів", – наголошують у фонді, якому чоловік в результаті віддав пожертву.

  У благодійній структурі кажуть, що ці кошти витратять на окрему цільову закупівлю для ЗСУ. Поки що фонд веде консультації з військовими, аби з'ясувати їхні потреби на сьогодні.

  "Ми разом з командою Громадського фонду "Суми" вже розпочали консультації з військовими щодо актуальних потреб і розповімо про закупівлі на наших сторінках", – запевняють в організації.

  Микола Іванович запевняє, що ці кошти йому не потрібні. Він 46 років пропрацював на заводі імені Фрунзе. Каже, що на прожиття йому цілком вистачає пенсії.
  Thursday, September 1st, 2022
  olegmi
  10:02a
  01.09.2022 01:41
  Володимир і Олена Зеленські мають віллу в італійському Форте-дей-Мармі.

  Мандат здати в оренду має агент з нерухомості Real Estate Forte dei Marmi Villas.

  Олена Зеленська дала компанії мандат на оренду вілли з пунктом "без росіян".

  Газета Il Tirreno також повідомило, що були відкриті переговори щодо будинку з кількома корейськими туристами, які хотіли орендувати його на серпень за суму від 50 до 70 тисяч євро. Проте торг закінчився патовою ситуацією.

  Джерело: http://pda.pravda.com.ua/news/id_7365601/
  [ << Previous 25 ]
Virtustan   About LJ.Rossia.org