Войти в систему

Home
    - Создать дневник
    - Написать в дневник
       - Подробный режим

LJ.Rossia.org
    - Новости сайта
    - Общие настройки
    - Sitemap
    - Оплата
    - ljr-fif

Редактировать...
    - Настройки
    - Список друзей
    - Дневник
    - Картинки
    - Пароль
    - Вид дневника

Сообщества

Настроить S2

Помощь
    - Забыли пароль?
    - FAQ
    - Тех. поддержка



Пишет ac10zzk ([info]ac10zzk)
@ 2017-11-02 21:17:00


Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Entry tags:+ПЦ, Савченко, Стомахин, безумие, буржуи, вопросы пола, долой 282, за Джамахирию!, крымская Ичкерия, новости - неновости, окромя сана, прекрасные фрики, сектанты, смрт рсс, сумасшедшие, цорес, что-то не так, этнография

also, Stomakhin speach

Стомахин - про свободу слова, язык вражды и т.п., очень верно всё, хотя, конечно, из серии "здравствуй, капитан очевидность". Правильно очень клеймит борьбу с ревизией холокоста в частности.


С другой стороны, капитан капитаном, а вон гугл забанил в выдаче ватные сайты и до сих пор находятся люди, которые этому рады :(. Между тем, это мало того, что та же цензура, вид сбоку, жест, легитимизирующий саму идею цензуры, но и просто неудобно: когда я забиваю в гугл вопрос, мне важно знать и то, что о нём нынче пишут в методичках для троллей. Ок, буду сам теперь по мере надобности лазить на эти сайты, повышая им посещаемость при этом :\, пусть скажут гуглу спасибо.


офф-топы:
мне тут что-то так ломает последнее время писать сюда, вроде, складываю себе ссылочки на упомянуть при случае, так они месяцами и лежат неупомянутые, потом устаревают или ещё что. Ну вот россыпью:

Обращаемся к представителям футбольных движений всего мира. Ко всем, кто защищал свои флаги и жег флаги врага. С целью привлечения внимания международного сообщества для спасения жизней наших братьев. Просим распространять информацию о Владе Овчаренко и Артеме Ахмерове всеми разрешенными и запрещенными способами
сожгли флаг "лнр" в Луганске. 17 и 13 лет строгача.


+++


пустяки всякие:
Президент - фiгура, для України не обов'язковая</span>"> потрiбно створити нову модель адмiнiстративного подiлу i державного устрою країни якi будуть полягати в наступному: Подiл на областi i райони з подвiйною владою в цих адмiнiстративних одиницях (призначеною вiд презедента адмiнiстрацiє‎ю i вибраними депутатами мiсцевих рiвнiв) бiльше не є ефективною i гальмує розвиток регiонiв на мiсцевому рiвнi. Украïна подiлиться природнiм шляхом на територiальнi громади за економiчно-математичним пiдрахунком по 200 тис людей в громадi. Такi громади будуть економiчно придатними для виживання i розвитку. Вони будуть мати свою обрану владу мiсцевого рiвня за пропорцiйним принципом: один депутат Ради Громади на 4000 виборцiв або один депутат на населений пункт, якщо в ньому проживає менше нiж 4 тис виборцiв. За таким виборчим правом Громада з 200 тис осiб буде мати 50-70 депутатiв Раді Громади. З обов'язковим правом громади на вiдкликання депутатiв мiсцевого рiвня та чiтко прописаним механiзмом вiдкликання. Це у десятки разiв менше привладних осiб мiсцевого рiвня, нiж iснує зараз.

Виборчими посадами також повиннi стати голова суду, прокуратури, та полiцiï мiсцевого рiвня з обов'язковим правом мешканців громади ïх вiдкликати за чiтко прописаним механiзмом вiдкликання. Це дасть можливiсть уникнути корупції призначень згори, як це вiдбувається сьогодні.

Депутати нацiонального рiвня до Верховної Ради України будуть ‎обиратися по одному обранцю вiд Громади в 200 тис.осіб. В залежностi вiд результатiв, якi покаже перепис населення, таких громад на Україну буде 200-250. Отже i депутатiв у Верховній Раді України буде не 450 а максимум 250. Вибори народних депутатiв до Верховної Ради будуть вiдбуватися шляхом праймерiз. В першому турi iз поданих кандидатiв буде обератися три-чотири кандидата з прохiдним бар'єром 20-25%. Впродовж року Громада буде вивчати своïх кандидатiв i спостерiгати за ïх дiяльнiстю. Кандидати повиннi запропонувати Громадi економiчний план розвитку Громади. Через рiк Громада обире того кандидата, який запропонує найефекривнiшу i найрацiональнiшу програму розвитку i делегує свого кандидата для виконання даноï програми до Верховної Ради України. Економічний план розвитку, як юридичний документ, громадяни і кандидат укладають в момент обрання на виборах. Громада матиме право вiдкликати свого кандидата з народних депутатiв за чiтко прописаним механiзмом вiдкликання народних депутатiв. 
За таким принципом виборчоï системи полiтичнi партiï втратять монополiю на суб'є‎ктнiсть у виборчому процесі.

4. Уряд в Україні бiльше‎ не призначатиметься за квотним фракцiйним принципом, а буде обиратися на конкурснiй основі iз галузевих фахiвцiв i затверджуватися народними обранцями. Уряд буде технократичним i не буде бiльше розпоряджатися бюджетом України. Буде отримувати лише заробiтну плату та писати програми розвитку Громад iз урахуванням загальнодержавних нацiональних iнтересiв та рекомендувати ïх до виконання на мiсцях, де буде залишатися 80% бюджету.

5. Для забезпечення загальнодержавних нацiональних iнтересiв України на утримання державних структур таких як армiя, силових та виконавчих структур нацiонального рiвня, нацiонального правового суду; та наступних iнфраструктурних об'єктiв: важливi стратегiчнi об'єкти, об'єкти,‎ що несуть нацiональну екологiчну загрозу, залізницi, надровидобувних нацiональних пiдприємств тощо, а також розвиток науки та утримання державного апарату‎ - до центрального бюджету буде надходити 20% коштiв вiд податкiв.

6. Президент - фiгура, як така для України, буде не обов'язковою або такою, що займає‎ться зовнiшньою полiтикою і виконує представницькі функції.

7. Змiна полiтичноï системи запрацює так, щоб в Україні змiг вiльно i природньо розвиватися кожен українець ‎тiльки тодi, коли кожен навчиться свiдомо приймати рiшення i нести вiдповiдальнiсть. Для цього нова полiтична система надасть обо'язкове право волевиявлення українцям через референдуми мiсцевi, що будуть вiдбуватися регулярно при прийняттi важливих для Громади рiшень депутатами Ради Громади. Та загальнонацiонального рівня, не рiдше разу на рiк, при прийняттi важливих рiшень для краïни народними депутатами Верховної Ради України. 
чёт вспомнилось, правда:
 

(и что они все к президенту цепляются? Стомахин, вон, тожеПарламентская республика без президента — вот к чему следовало бы стремиться. В конституции должно быть оговорено, что функции президента сводятся к минимуму.)

Но, наверное, я тут должен признаться, что в целом разлюбил Надежду Викторовну. Как-то я на неё больше надеялся в смысле креатива. То есть, видимо, проклятие фейгина настигло и её - как и пуссирайтки она не смогла конвертировать ни свои врождённые таланты, ни горячую любовь ширнармасс и мiровую известность, полученные во время плена, во что-то прикольное; одно было круто - закон Савченко, и того не отстояла :( Жаль.


+++
правозащитное:
Те, кто стоят за подобными проектами при щедрой поддержке со стороны Запада, его СМИ и институтов, внедряют идею о том, что женщина вправе носить в общественной жизни то одеяние, которое ей по нраву, посещать различные заведения без разделения между мужчинами и женщинами, а также ходить, привлекая внимание посторонних мужчин своими нарядами. Они учат мусульманок методам соблазна, привлечения внимания и пробуждению похоти в мужчинах.
Лица, ответственные за эти проекты, внедряют идею западного либерализма. Однако все без исключения народы Запада стали свидетелями нравственного упадка и роста преступности в отношении женщин на их территории. Если их действительно беспокоит благополучие женщины, то пусть посмотрят на положение женщины в западном обществе, где она расценивается согласно идеям Запада.
Великий Ислам безупречно регулирует все сферы жизни, и социальную сферу — в том числе. Эта религия оберегает женщину и выделяет её особый статус. Он возвышает её из объекта для похоти мужчин (то, что происходит на Западе), до матери, хранительницы семейного очага и спутницы на тропе послушания Аллаху. Ислам сделал её той, которую ценят так же, как и мужчину, независимо от её тела, привлекательности и внешнего вида.
ППКС


+++
а ещё путин открыл тут стену плача по жертвам своего ведомства, на что толпа достойных людей (от Подрабинеков и Буковского до Лукьяненко и Шухевича) написали, что фуАналогичное "фу" от Стомахина никто из них в тексте не вспомнил и его в подписанты не позвал :(


ещё пустяки:
Поклонская прекрасная записала трогательный видос с операторской работой категории "пощёчина общественному вкусу". Не верю, чтоб она не понимала, как странно это смотрится; наверное, это такой специальный антикинематографический треш. Крутая.