Войти в систему

Home
    - Создать дневник
    - Написать в дневник
       - Подробный режим

LJ.Rossia.org
    - Новости сайта
    - Общие настройки
    - Sitemap
    - Оплата
    - ljr-fif

Редактировать...
    - Настройки
    - Список друзей
    - Дневник
    - Картинки
    - Пароль
    - Вид дневника

Сообщества

Настроить S2

Помощь
    - Забыли пароль?
    - FAQ
    - Тех. поддержкаПишет ac10zzk ([info]ac10zzk)
@ 2018-04-02 17:21:00


Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Entry tags:+ПЦ, ПСВ, Стомахин, вопросы пола, евреи, культура, новости - неновости, русско-фашистская нечисть, сектанты, слава Украине!, тоска, уродцы, юЮ

шпигунське кубло
запоздало, но уж очень прекрасно:  

 У травні 2016 року в столиці Росії, Москві, на Хованському кладовищі відбулася масова бійка. З мігрантами з Таджикистану б’ються російські ультраправі. Внаслідок побоїща вбиті троє таджиків та поранені десятки людей.

«Коли сталася «Хованська бійня», дуже швидко з’ясувалося, що розбиратися з мігрантами приїхали у тому числі й, будемо так казати, учасники молодіжного крила «Бойове братство», яке було під контролем цього Макар’єва»Після вбивств на Хованському кладовищі його та інших лідерів «Здорової нації» в Росії оголосили в розшук.
Медіа повідомляли, що нібито лідера «Народної армії Донбасу» все ж таки видали російським слідчим органам минулого року. Писали й про те, що він убитий. Але вже в кінці лютого цього року з’явилося інтерв’ю Макар’єва, зроблене нібито в Донецьку. «Це свідчить про те, що Луганськ сьогодні – це такий кримінальний анклав, де люди, які переховуються від правосуддя в Росії, можуть сховатися, їх не можуть формально звідти привезти», – переконаний журналіст Ірек Муртазін
 

ещё по теме:
(походя Тука тут высказывается против торговой блокады Донбасса)

продолжает бурлить в СМИ тема россотрудничества (сам материал так себе, но факт отрадный)
Окрім осіб, з якими постійно зустрічається Воробйов, відомо про низку інших людей, які мають дружні стосунки з директором Росспівробітництва. Це музикант Олег Карамазов, православний журналіс з прес-служби УПЦ МП Василь Анісімов, академік НАН з проросійськими поглядами Петро Толочко. "Культурний центр - це дуже гарне прикриття. Воно дозволяє підібрати лояльних російській культурі людей. Де лояльність - там можна оперувати лояльністю: зменшувати або збільшувати її ступінь. Утворюється середовище. А чим більше середовище - тим складніше відстежити. Одна справа - стежити за російським аташе, інша - за трьома тисячами людей, які за рік відвідали цей культурний центр і взяли участь в їх програмах", - сказав військовий експерт Олексій Арестович.Очевидно, що окрім розвідницької діяльності, ці люди зневажають закони нашої країни, прикриваючись дипломатичним імунітетом. "Чогось українській владі не вистачає. Швидше за все, невміння прогнозувати наслідки своїх дій, невміння брати на себе відповідальність, страх за економічні активи, які можуть постраждати в результаті різких політичних і принципових рішень. Цього не відбулося за чотири роки війни", - констатував екс-дипломат Яременко.

кстати вот тут мило: российский "дипломат" по пьяни разбил чужую тачку и ничего ему за это не было. То есть, хозяин разбитой машины никаких компенсаций не получит, или что? Или за росс. шпионов должны платить украинские страховые агенции?+++
тем временем, с другой стороны:
(там дальше интересно, как на Западе наоборот пытаются запретить или прикрутить этот налоксон, потому что, якобы, гадкие наркоманы, узнавая, что от передоза можно медикаментозно спастись, теряют мотивацию лечиться у всяких местных ройзманов)


+++


+++
И ещё нашёл цитатку: "антиукраинство, даже и бессознательное, я простить не могу никак. Именно независимость Украины – может быть, самое ценное и дорогое, что осталось у всех нас от великой и бурной эпохи конца 80-х – начала 90-х годов." Борис Стомахин, 2009 год, концлагерь "Буреполом" - из переписки с участником "дела одесских комсомольцев" Ильёй Романовым (и там ещё есть любопытное всякое)


совсем офф-топы:

видимо вот это оттуда откуда-то


+++
Все форсят трагическую историю про актёра фильмов "Утомлённые солнцем-2" (не помню его там) и "Солнечный удар", который "по сантиметрам" отрезал половой член сам себе прямо в своей деревне, а теперь его убили. Удивительнее всего, что некролог поместили в КП (местами написана неправда - первая операция по смене пола была не в Совке, ЕМНИП). КПшный тролльчатник в комментах скрипит зубами, но сдерживается: раз партийная пресса велит скорбеть, то не пошутишь. Хотя пытаются.


(Читать комментарии) - (Добавить комментарий)


[info]freir
2018-04-02 17:35 (ссылка)
>походя Тука тут высказывается против торговой блокады Донбасса

что, полагаю, ставит под сомнение и остальные его слова

(Ответить) (Ветвь дискуссии)


[info]ac10zzk
2018-04-02 17:44 (ссылка)
не, ну одно дело - факты, а другое - интерпретации. Но не зна

(Ответить) (Уровень выше)


(Читать комментарии) -