Войти в систему

Home
    - Создать дневник
    - Написать в дневник
       - Подробный режим

LJ.Rossia.org
    - Новости сайта
    - Общие настройки
    - Sitemap
    - Оплата
    - ljr-fif

Редактировать...
    - Настройки
    - Список друзей
    - Дневник
    - Картинки
    - Пароль
    - Вид дневника

Сообщества

Настроить S2

Помощь
    - Забыли пароль?
    - FAQ
    - Тех. поддержкаПишет ac10zzk ([info]ac10zzk)
@ 2018-04-18 13:58:00


Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Entry tags:+ПЦ, антикопирайт, безумие, вопросы пола, новости - неновости, слава Украине!, социалочка, уродцы, что-то не так, юЮ

пошёл движ
ого

неужели он додавил-таки Константинополь? Вообще, это было бы, конечно, вполне в духе антипутинских санкций, но странно. Однако, не будет же он ради предвыборного пиара давать фальстарт?
(интересно, дословное воспроизведение не слишком гладкой речи Президента - это такая итальянская забастовка УНИАНа? Мне говорили, что их отдел религии напрямую финансируется ВР Легойдой - покрмр, так было до Майдана)


офф-топы
возраст согласия в Украине теперь 16 лет


+++
отлично:
Русфонд направил в адрес удмуртского благотворительного фонда «Подари завтра!» досудебное заявление с требованием прекратить использование слов «дети» и «добро» для сбора пожертвований и выплатить компенсацию за использование этих слов в размере 2,094 миллиона рублей. В случае отказа Русфонд планирует обратиться с иском в Арбитражный суд Удмуртской Республики.
дичь, конечно. а ещё уважаемая контора вроде бы как


(Читать комментарии) - (Добавить комментарий)

версия Маломужа
[info]ac10zzk
2018-04-26 17:33 (ссылка)
https://24tv.ua/yedina_pomisna_tserkva_malomuzh_rozpoviv_pro_zgodu_gundyayeva_i_vidmovu_kuchmi_15_rokiv_tomu_n956383/amp
У 2003 році органи держвлади, керівники УПЦ КП, УПЦ МП, УАПЦ, вселенський патріарх Варфоломій впритул підійшли до питання створення єдиної помісної православної церкви України. Проте тоді своє вирішальне слово не сказав президент Леонід Кучма.
Маломуж також уточнив, що за створення єдиної помісної церкви однозначно виступали патріарх Київський та всієї Русі-України Філарет, а також нині покійні митрополит Володимир від Московського патріархату і митрополит Мефодій від УАПЦ.
При цьому екс-голова Служби зовнішньої розвідки зазначив, що реалізації такого проекту не заперечував навіть чинний голова РПЦ Кирил (Гундяєв). На момент проведення перемовин і консультацій між усіма сторонами Гундяєв відповідав за зовнішні зв'язки Московської патріархії.

Тоді він (Гундяєв) був начальником відділу зовнішніх відносин РПЦ – при Олексієві. Ми йому сказали прямо у нас у Києві: "Митрополите, ми виходимо на такому форматі і нас вселенський підтримає. Або погоджуєтеся із цим форматом і залишаєтеся дружньою сестринською церквою, або ви будете вороги №1". І він сказав: "При цій ситуації ми готові сприяти створенню автокефалії, нам нема куди діватися",
– розповів Маломуж.

Проте він зазначив, що на заваді утворенню єдиної помісної православної церкви тоді став брак "політичної волі президента". Тож засідання Синоду не відбулося, а константинопольський патріарх Варфоломій сказав: "Не готові".

Нагадаємо, що на той час Маломуж був заступником голови Держкомітету України у справах національностей та релігій.

(Ответить)


(Читать комментарии) -