Дуня (а#1), Дуся (а#2) и коровки (хтонич - Envoyer un commentaire
( Read Comments )
TimeText
16:25

[info]double_agent

[Lien]

Міф про талант
https://www.youtube.com/watch?v=8RDMhiTb6pQ

Для того, щоб стати талантом потрібно 10 тисяч годин наполегливої праці.
А я скільки маю тих курсів малюнка наприклад? 3.5 годин на тиждень. 14 на місяць. 154 на рік.

Тобто для того, щоб навчитися пристойно малювати мені потрібно 64 роки. А це забагато!

До того ж ще є англійська, французька, спорт, психологія (я зрозуміла що у мене з цим дуже погано та позаписувалася на всі курси), яхта (нема), китайська, так, всяке різне.

І що я маю - я маю, що я така собі тьотя і нічого у мене нема і нічого у мене не буде, тому що я не встигну, тому що життя закоротке.

Так мало того, на роботі у середньому я проводжу 40 годин на тиждень, з них, це ясно, всі 40 годин я не працюю наполегливо, але якось я працюю. Ну скажемо 30 годин я працюю наполегливо. Тобто 1400 годин на рік. Так ось - я вже давненько, дуже давно повинна була стати талантом у своїй професії, але я не стала! І на іспанську я витратила більше 10 тис часів, але я її не знаю так як свою рідну мову!

Тобто нічого не вийте. Талант - не міф, він може бути, а може і не бути. Колись коли я була дуже юна, може 14 років всього, я почула по радіо якусь передачу, де сказали, що якщо людина нічого з себе не становить у 16 років, то вона вже ніколи нічого з себе не буде становити.

Та ну його все!
Reply:
 
From:
(will be screened)
Identity URL: 
имя пользователя:    
Вы должны предварительно войти в LiveJournal.com
 
E-mail для ответов: 
Вы сможете оставлять комментарии, даже если не введете e-mail.
Но вы не сможете получать уведомления об ответах на ваши комментарии!
Внимание: на указанный адрес будет выслано подтверждение.
Username:
Password:
Subject:
No HTML allowed in subject
Message:



Notice! This user has turned on the option that logs IP addresses of anonymous posters.
Actionné par LJ.Rossia.org