Pavlushka's Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Friday, June 1st, 2007

    Time Event
    10:27a
    * * *

    Затінок, сутінок, день золотий.
    Плачуть і моляться білі троянди.
    Може це я, або хто, або ти
    ось там сидить у куточку веранди.

    Може, він плаче, а може, він жде —
    кроки почулись чи скрипнула хвіртка.
    Може, він встане, чолом припаде,
    там, на веранді, чолом до одвірка.


    Де ж ви, ті люди, що в хаті жили?
    Світку мій білий, яке тут роздолля!
    Смуток нащадків — як танець бджоли,
    танець бджоли до безсмертного поля.

    Може, це вже через тисячу літ —
    я і не я вже, розбуджена в генах,
    тут на землі я шукаю хоч слід
    роду мого у плачах та легендах!

    Голос криниці, чого ж ти замовк?
    Руки шовковиць, чого ж ви заклякли?
    Вікна забиті, і висить замок —
    ржава сережка над кігтиком клямки.

    Білий причілок оббила сльота.
    Хто там квилить у цій хаті ночами?
    Може, живе там сама самота,
    соває пустку у піч рогачами.


    Може, це біль наш, а може, вина,
    може, бальзам на занедбані душі —
    спогад криниці і спогад вікна,
    спогад стежини і дикої груші...
    11:58a
    ВАу, як цікаво. Коли від певної події різкі
    сильні емоції, а потім розумієш, що то не те,
    що ти подумав(тобто, інтелектом розумієш, що
    для емоцій підстав нема), а емоції не зникають
    миттєво, а поступово згасають. Наче комета з
    хвостом. Чи наче зірка падає. Цікаво. Я такого
    ще ніколи не відчувала.
    2:17p
    Чи варто цінувати життя? Чуже, власне?
    Що потрібно цінувати більше за нього, що
    менше?

    << Previous Day 2007/06/01
    [Calendar]
    Next Day >>

About LJ.Rossia.org