| 10:27a |
* * * Затінок, сутінок, день золотий. Плачуть і моляться білі троянди. Може це я, або хто, або ти ось там сидить у куточку веранди.
Може, він плаче, а може, він жде — кроки почулись чи скрипнула хвіртка. Може, він встане, чолом припаде, там, на веранді, чолом до одвірка.
Де ж ви, ті люди, що в хаті жили? Світку мій білий, яке тут роздолля! Смуток нащадків — як танець бджоли, танець бджоли до безсмертного поля.
Може, це вже через тисячу літ — я і не я вже, розбуджена в генах, тут на землі я шукаю хоч слід роду мого у плачах та легендах!
Голос криниці, чого ж ти замовк? Руки шовковиць, чого ж ви заклякли? Вікна забиті, і висить замок — ржава сережка над кігтиком клямки.
Білий причілок оббила сльота. Хто там квилить у цій хаті ночами? Може, живе там сама самота, соває пустку у піч рогачами.
Може, це біль наш, а може, вина, може, бальзам на занедбані душі — спогад криниці і спогад вікна, спогад стежини і дикої груші... |
| 11:58a |
ВАу, як цікаво. Коли від певної події різкі сильні емоції, а потім розумієш, що то не те, що ти подумав(тобто, інтелектом розумієш, що для емоцій підстав нема), а емоції не зникають миттєво, а поступово згасають. Наче комета з хвостом. Чи наче зірка падає. Цікаво. Я такого ще ніколи не відчувала. |