بــســم الله الرحمن الرحـيـم

Recent Entries

You are viewing the most recent 25 entries.

13th October 2025

11:48am: Куда-то уплыл пост со скрытыми коментариями... Вот вешаю еще раз. Коментарии скринятся...

28th June 2022

2:36pm: Країну 404 притягнуть до відповідальності
https://www.pravda.com.ua/news/2022/06/28/7355075/
Путін і винні будуть притягнуті до відповідальності – G7 про удар по Кременчуку

Ольга Глущенко
Вівторок, 28 червня 2022, 01:58

Лідери країн "Великої сімки" (G7) оприлюднили заяву з приводу удару по ТРЦ у Кременчуку, в якій ідеться про необхідність притягнути Путіна і винних до відповідальності.

Джерело: заява лідерів "Великої сімки"

Дослівно: "Ми, лідери G7, рішуче засуджуємо мерзенний напад на торговий центр у Кременчуку. Ми разом з Україною оплакуємо безневинних жертв цього жорстокого нападу.

Невибіркові напади на невинних мирних жителів є військовим злочином. Президент Росії Путін та інші винні будуть притягнуті до відповідальності".

Деталі: Лідери G7 підтвердили "непохитну підтримку України", а також запевнили, що продовжать надавати українцям фінансову, гуманітарну, а також військову підтримку.

"Ми не заспокоїмося, поки Росія не закінчить свою жорстоку і безглузду війну з Україною", – зазначено в заяві.
10:03am: Росія – уже офіційно країна 404.
https://gordonua.com/ukr/blogs/aleksey-goncharenko/rosija-vzhe-ofitsijno-krajina-404-putin-stav-novim-kitajskim-vasalom-1611858.html
Росія – уже офіційно країна 404. Путін став новим китайським васалом

6 червня, 2022 17.49

Чудовий діагноз для Путіна від Politico.

Новий китайський васал, а не "говорити із Сі на рівних" та "спільний фронт проти НАТО". Єдиний геополітичний зсув імені царя-чекіста – ще ніколи Росія була настільки яскраво вираженим сировинним придатком. Але тепер є і залишиться в цій ролі надовго.

Ця війна починалася, аби Путін міг диктувати свою волю всьому світу. Коли російська орда отримала по морді, війна переорієнтувалася на максимальну шкоду для Заходу. Пропаганда трубила про нові й нові цілі, та цей оркестр грав похоронний марш російській державності. 100 днів війни – це як поминки.

Ця війна підкреслила: західний світ єдиний у своїх цінностях та поглядах, Путін ніякий не стратег, а Росія – уже офіційно країна 404. Тумбочка з газовим балоном, що уявила себе світовим гегемоном, буде поставлена на місце. Сюзерен виявився звичайнісіньким васалом.

Олексій Гончаренко

27th June 2022

10:37pm: Країна 404 потрапила в дефолт
https://www.pravda.com.ua/news/2022/06/28/7355071/
Рейтингове агентство Moody’s оголосило дефолт Росії

"Економічна правда"
Вівторок, 28 червня 2022, 01:08

Рейтингове агентство Moody’s повідомило про дефолт Росії внаслідок того, що інвестори не отримали виплати за двома випусками єврооблігації на суму 100 мільйонів доларів.

Про це йдеться у повідомленні на сайті агентства, пише "Економічна правда".

Відповідні виплати не надійшли на рахунки інвесторів на момент закінчення 30-денного пільгового періоду, "що ми розглядаємо як подію дефолту за нашим визначенням".

У Moody’s також прокоментувлаи указ президента РФ Владіміра Путіна від 22 червня, яким Росія визначила, що виплачуватиме всі зовнішні борги рублями. Агенство стверджує, що таку подію теж розглядало би як дефолт для облігацій, які не допускають можливості виплати рублями в межах проспекту емісії.

Зазначається, що єврооблігації, випущені Росією після 2018 року, дозволяють за певних умов здійснювати погашення – однак єврооблігації, випущені до 2018 року, також не містять цієї альтернативи

Крім того, викуп Росією частини свого зовнішнього євроборгу за рублі наприкінці березня Moody’s теж розглядає як подальший дефолт через проблеми з обміном валют – інший тип дефолту згідно з визначення агентства, оскільки власники не отримали первісної юридичної обіцянки.
1:17pm: Крах ублюдочної Z-держави 404.
https://www.pravda.com.ua/news/2022/06/27/7354955/
Буданов: Росіяни будуть битися до кінця, у них немає виходу

Роман Петренко
Понеділок, 27 червня 2022, 15:13

За словами начальника Головного управління розвідки Кирила Буданова, Росія не може визнати, що не змогла перемогти Україну, оскільки це означатиме крах їхньої державності.

Джерело: Буданов в інтерв'ю виданню Financial Times

Деталі: Буданов сказав, що згоден з оцінкою Заходу, що російські сили деградували та деморалізовані, проте у нього мало надії, що це призведе до виведення військ зі східних і південних областей України.

Пряма мова Буданова: "Якщо Росія зараз визнає, що не змогла перемогти Україну, це не буде крахом системи (Путіна – УП.), це буде крахом державності.

Тому вони боротимуться скільки зможуть.

Російська армія буде змушена боротися до кінця. Вони не мають іншого виходу".

25th June 2022

8:33pm: Новости страны 404
В стране 404 в городе Брянске в пятницу разбился самолет ИЛ-76. Террористы из банды "МЧС России" признали факт окончательной денацификации четырёх бандитов.

Смерть нацистам!
7:38pm: Мрiю бачити Ірину Верещук наступной президенткой! Вона насправді дбає про громадян.

https://www.pravda.com.ua/news/2022/06/25/7354659/
Депортовані українці можуть повернутися додому і без паспортів: "Головне дійти до кордону"

Мазуренко Альона
Субота, 25 червня 2022, 20:14

Віцепрем’єр, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук повідомила, що депортованих українців, котрі зможуть дійти до кордону із Україною, будуть пропускати і без документів.

Джерело: Верещук в ефірі телемарафону

Пряма мова: "Три четвертих (3/4) людей від усієї кількості тих, хто пройшли ці страшні фільтраційні табори, вдається врятуватися, але не всі вони повертаються в Україну.

Ми зараз розробляємо маршрути за якими будуть курсувати безкоштовні транспортні засоби, які допомагатимуть українцям без грошей і без паспортів. Паспортів просто не має, їх відбирають у цих фільтраційних таборах.

Будемо допомагати дістатися до України. Це буде Естонія, Латвія (маршрути будуть курсувати звідти, за словами Верещук - ред.). З цієї сторони найбільший потік депортованих повертаються.

Наші кордони закриті (з РФ - ред.), але у нас є домовленість із прикордонниками, якщо українцям вдасться дійти до кордону із Україною ми будемо пропускати і без паспортів, без документів, що посвідчують особу.

Головне знайти шлях, щоб повернутися додому, задзвонити нам - ми допоможемо з квитками, з паспортними документами".

Деталі: За її словами, МКЧХ були під час евакуації бійців з "Азовсталі" у фільтраційних таборах, котрі облаштували окупанти.

Верещук зазначила, що міжнародні представники особливо не впливали на процес, навіть після побачених там жахіть.

Вона додала, що міжнародне гуманітарне право виявилося безсилим перед російськими нацистами.

24th June 2022

10:59am: В стране 404 самолет ИЛ-76 загорелся и упал на город Рязань. Русские нацисты признали, что 4 террорниста сдохло и 5 террористов госпитализированы.

Смерть нацистам!
7:41am: Кожна людина, яка поширює посилки до ютюба, - вона в дiйсностi просуває пропаганду ЛГБТ до спільноти.

До представників ЛГБТ я ставлюся як до ворогів вільного висловлювання. Вони бажають поширювати свое захворювання та впевнені що суспільство повінно сплачувати за це будь яку вартість.

Як що людина хвора - не бачу ниякого сенсу пишатися.
Як що людина поширює захворювання - це злочин.

21st June 2022

6:21pm: До ЛГБТ я ставлюся як до людей із девіацією, тобто з відхиленнями від норм поведінки.

Я жорстоко ставлюся до пропаганди ЛГБТ. Бо це пропаганда девіації, відхилення від норми, яке має конкретні негативні наслідки для суспільства. Я рішучий противник.

До представників ЛГБТ я ставлюся як до хворой людини.

Я підтримую "гомофобні" висловлювання Олексія Арестовича.

20th June 2022

8:39pm: ===
Мрiю бачити Ірину Верещук наступной президенткой! Вона насправді дбає про громадян.

https://www.pravda.com.ua/news/2022/06/20/7353708/
Верещук закликала мешканців Херсонщини виїжджати через окупований Крим

Катерина Тищенко
Понеділок, 20 червня 2022, 23:02

Віцепрем’єр, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук закликала мешканців окупованої Херсонщини виїхати з області шляхами, які дозволяють росіяни, зокрема через окупований Крим.

Джерело: Верещук на брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ, повідомляє Укрінформ

Деталі: За словами віцепрем’єра, жителі Херсонщини, особливо ті, в яких є діти, не повинні відмовлятися від можливостей для виїзду, які їм надають окупанти, бо це дозволить пришвидшити деокупацію області українською армією.

Пряма мова: "Виїдьте, будь ласка, бо наша армія обов’язково деокуповуватиме ці землі. Наша воля це робити є непохитною. І дуже-дуже важко потім буде відкрити гуманітарний коридор, коли там будуть діти… Ми знатимемо, що там діти, і ми будемо безсилі, і цього дуже не хочеться. Повірте, деокупація буде дуже швидко. Контрнаступ обов’язково буде".

Більше деталей: При цьому Верещук закликала скористатися для виїзду тимчасово окупованим Кримом, виданими для цього окупантами "фейковими" документами і запевнила, що українська влада за це не каратиме.

Пряма мова: "Вони не порушать закон, якщо виїдуть через тимчасово окупований Крим. Ми знаємо, що це на сьогодні – ледь не єдиний гуманітарний коридор, якщо його так можна назвати, і яким можна виїхати. Отже, якщо є можливість, виїдьте, особливо, з дітками.

Як тільки ви потрапите на територію третіх країн – Європейського Союзу чи ще когось – зверніться в будь-яке консульство або знайдіть можливість зателефонувати до нас. Навіть без жодних документів вас впустять всі країни. Як буде потрібно, ми виготовимо документи, передамо в консульство, де ви будете знаходитись".
2:54pm: https://life.pravda.com.ua/society/2022/04/6/248122/
У Ворзелі окупанти залишили по собі підвішені на мотузку курячі голови – зоозахисники

Діана Кречетова журналістка УП.Життя
6 квітня 2022

Звірства російських окупантів продовжують вражати холоднокровністю і безглуздістю одночасно.

У Ворзелі нелюди прищіпками підвісили за голови курей на мотузках для білизни.

Про чергове знущання над тваринами повідомила зоозахисна організація UAnimals.

Також зоозахисники оприлюднили знімок з тваринами, що загинули від рук окупантів.

"Російська армія втілює у життя все те, що може уявити лише хвора психіка людини.

Цивілізований світ ніколи не збагне мету таких вчинків, але зрозуміло лише одне – у російських глубинках, звідки походять ті, хто зараз знищує все живе на нашій землі, нормою є те, що у нас називають психопатією", – прокоментували звірства окупантів зоозахисники.

Черговий факт катування тварин російськими солдатами прокоментував й офіцер Збройних сил України Віктор Трегубов:

"Окупанти – це люди, яких ми називаємо відморозками, а медицина – психопатами. Люди, позбавлені емпатії, позбавлені розуміння цінності як свого, так і чужого".

Зазначимо, на рахунку ворожих солдат вже сотні катувань, вбивств і знущань над тваринами. Лише у Бородянці, що на Київщині, внаслідок окупації у притулку загинули понад 300 собак.

19th June 2022

2:49pm: Пам'яті людини
https://www.pravda.com.ua/columns/2022/06/19/7353445/
Аліна Полякова
журналістка УП

Пам'яті людини, чиє прізвище я ношу

Неділя, 19 червня 2022, 16:55

Батько загинув.

Хоча ні, не так. Правильніше буде сказати: "Росіяни вбили мого батька".

Тіла немає, тож мама досі сподівається на те, що він живий.

Думаю, військові, які повідомляють сім’ям загиблих про смерть їхніх побратимів, спеціально залишають трохи простору для цієї надії. За цей час психіка трохи адаптується до втрати.

"Ще не знайшли, ідуть важкі бої", – відписує мамі хлопчик, який повідомив цю страшну звістку, на її чергове: "Ну що там?". Звучить жахливо, але все ж залишає якийсь промінець.

"1% того, що він у полоні", – говорить їй інший військовий, який завозить його речі. Але надія – штука ірраціональна, тож, незважаючи на все, жевріє.

"Я знаю, що він живий. Він же обіцяв, що нас не кине", – говорить мені мама.

А потім його визнають загиблим без тіла. Перед моїми очима з’являються здивовані очі мами і питання: "Це що, в нього навіть могилки не буде?".

Батько дзвонив мені декілька разів.

Перший раз перед тим, як поїхати на Донбас. Довго вибачався, що був неідеальним, і за все, що зробив не так.

Потім дзвонив хвалитись, який обід вони приготували. В слухавці пролунали постріли і він дуже спокійним голосом сказав: "Извини, надо отвлечься".

Потім дзвонив прощатись. Казав, що страшно і навколо багато "двохсотих". Просив нічого не казати мамі, щоб вона не хвилювалась.

Дзвонив питати, що там пишуть у новинах. Коли вже пришлють зброю. Я сказала, що скоро, вже ж підписали ленд-ліз. Але зброї він так і не дочекався.

Був у мережі 12 травня, каже чат. Був. У минулому часі. Вже ніколи не буде.

Останню нашу розмову він закінчив словами: "Сподіваюсь, ще побачимось".

"Звісно побачимось", – намагалась впевнено відповісти я.

Можливо, він не завжди приймав правильні рішення відносно мого виховання. Але він точно зробив правильний вибір – захищати Батьківщину. І помер за неї.

Йому було 56 років. Він міг не йти у військкомат. Мама намагалась його відмовити. А він сказав: "Как я буду Алине в глаза смотреть?".

Вийшло, що ніяк.

"Герої не вмирають", – каже кожен другий, хто висловлює співчуття. І це дико дратує. Бо вони, бляха, вмирають. Вмирають, а їхні тіла навіть не можуть повернути родині, щоб вона попрощалась. Бо це війна. Бо вони по той бік.

"Я надеюсь, может, его кто-то похоронит, и потом напишут или позвонят", – каже мама. Надія, яка жевріла, змінила налаштування.

В мережі давно не було, каже чат.

Аліна Полякова

2nd June 2022

9:19am: ===
Я впевнений, що кожен громадянин України має право на свободу пересування. Кожному, хто на законних підставах перебуває на території України, гарантується свобода пересування та право вільно залишати територію України.
Той хто заперечує проти виконання конституційних прав людини, вiн прагне до поваленя констiтуцiйного ладу в Україні. Він уявляє собі як зрадник.

https://www.pravda.com.ua/news/2022/06/2/7350066/
Голова Херсонщини: Виїзд мешканців через Крим – незаконний

Ірина Балачук
Четвер, 2 червня 2022, 11:51

Голова Херсонської обласної військової адміністрації Геннадій Лагута заявив, що виїзд жителів області через анексований Крим є незаконним – за це передбачена відповідальність.

Джерело: Лагута в інтервʼю проєкту Радіо Свобода "Новини Приазовʼя"

Пряма мова голови ОВА: "Це незаконний перетин кордону, тому ми не можемо цього радити. А от один з "гауляйтерів" Херсонщини, колаборант та зрадник Стремоусов (блогер Кирило Стремоусов, який називає себе так званим "заступником голови військово-цивільної адміністрації" Херсонської області – ред.) заявив, що "на Крим – будь ласка, через Крим виїжджайте". Далі – Грузія, чи куди хочете. Тобто вони зафіксували, що пропускатимуть. Це єдиний шлях виїзду з Херсонщини".

Деталі: Лагута пояснив, що у херсонця, який буде виїжджати через півострів, не буде штампа про перетин кордону, а за це передбачена адміністративна і навіть кримінальна відповідальність.

За словами голови ОВА, у сторону Криму прямують дуже багато моряків (закордонного плавання – ред.) заради того, щоб піти у рейс (кількамісячне відрядження на торговельному судні – ред.).

Лагута підкреслив, що вони порушують не указ про загальну мобілізацію, а указ про заборону виїзду чоловіків від 18 до 60 років, призовного віку. Голова ОВА вважає, що "цим мають займатися спеціальні органи".

1st June 2022

9:56pm: Вiдверто про вiйну
"Нам не потрібно сучасних літаків"(с)Михайло Подоляк(Радник голови Офісу президента)

Джерело: https://www.pravda.com.ua/news/2022/06/1/7349848/

"Військово-політичне керівництво не має сумніву, що війна має йти за сценарієм"(с)Михайло Подоляк(Радник голови Офісу президента)

Джерело: https://www.pravda.com.ua/news/2022/06/1/7349917/

31st May 2022

8:24pm: https://www.epravda.com.ua/news/2022/05/31/687676/
У Швеції заборонили видобуток вугілля, нафти та газу

Вівторок, 31 травня 2022, 21:11
Ілля Колдомасов

Парламент Швеції схвалив пропозицію уряду про заборону видобутку вугілля, нафти та природного газу та посилення правил видобутку квасцової глини.

Про це йдеться на сайті установи.

Там пояснили, що це рішення означає заборону на видобуток кам'яного вугілля, лігніту, сирої нафти, сланцевої нафти та природного газу.

Дозволи більше не видаватимуться на видобуток цих речовин. Ці поправки до Екологічного кодексу набирають чинності з 1 липня 2022 року.

26th May 2022

9:28pm: https://www.pravda.com.ua/news/2022/05/26/7348789/
США хочуть від України обмежень у використанні зброї проти РФ - Reuters

"Європейська правда"
Четвер, 26 травня 2022, 23:47

Вашингтон провів переговори з Києвом щодо небезпеки ескалації, яку може завдати удари по території глибоко всередині РФ.

Як зазначається, закулісні дискусії, є надзвичайно делікатними і тому не афішуються. При цьому Сполучені, не накладають чітких географічних обмежень на використання ЗСУ своєї зброї.

Одночасно у Вашингтоні прагнуть "досягти спільного розуміння небезпеки ескалації".

"У нас є занепокоєння з приводу ескалації, але ми все ще не хочемо встановлювати географічні обмеження чи занадто сильно зв’язувати руки (українцям)", – на умовах анонімності каже американський військовий.

Інший співрозмовник видання зазначає, що Вашингтон і Київ мають спільне "розуміння" щодо використання надійних методів зброї, наданих Заходом. "Поки ми були на одній сторінці у розумінні цих порогів", – зазначив чиновник.

Співрозмовники Reuters кажуть, що адміністрація Байдена розглядає можливість передачі Києву ракетної системи високої мобільності M142 (HIMARS), яка може наносити удари на кількасот кілометрів.

Цьому активно намагається перешкодити РФ.

Нагадаємо, глава МЗС Росії Сергєй Лавров заявив, що постачання західними країнами України озброєнь, які здатні завдавати ударів по території РФ, стануть кроком до неприйнятної ескалації.

"Ми застерегли Захід найсерйознішим чином, що вони вже, по суті, ведуть проксі-війну з Російською Федерацією руками, тілами, мізками українських неонацистів, але це буде серйозним кроком до неприйнятної ескалації. Сподіваюся, що здорові уми на Заході, там таких ще трохи лишилося, розуміють це", - зазначив Лавров.

25th May 2022

9:14pm: https://www.pravda.com.ua/news/2022/05/25/7348536/
ЄС, США та Британія створили групу для координації зусиль із розслідування воєнних злочинів РФ

"Європейська правда"
Середа, 25 травня 2022, 21:22

Європейський Союз, Сполучені Штати та Велика Британія оголосили про створення групи для координації зусиль із притягнення до відповідальності за злочини, скоєні під час війни Росії проти України.

Про це йдеться у заяві Європейської служби зовнішніх дій, пише "Європейська правда".

"Консультативна група з питань злочинів, пов'язаних зі звірствами (Atrocity Crimes Advisory Group, ACA), механізм, спрямованого на забезпечення ефективної координації відповідної підтримки зусиль щодо підзвітності на місцях. ACA посилить поточні зусилля ЄС, США та Британії щодо подальшої відповідальності за жорстокі злочини в контексті триваючої загарбницької війни Росії проти України", - йдеться у заяві.

Основною місією ACA є підтримка підрозділів з питань військових злочинів Генпрокуратури України у розслідуванні та переслідуванні злочинів, пов’язаних із конфліктом.

ACA об'єднує багатонаціональну групу експертів з військових злочинів з країн ЄС, США, Великобританії та інших країн. У зв’язку з нинішньою безпековою ситуацією в Україні, експерти переважно базуються на південному сході Польщі, але оперативно задіяні в Україні, в тому числі шляхом короткострокових місій та взаємодії на місці з персоналом Генпрокуратури та іншими залученими міжнародними партнерами.

Оскільки ситуація з безпекою дозволяє, очікується, що експерти та допоміжний персонал невдовзі повністю переїдуть в Україну.

Діяльність ACA охоплюватиме координацію двох ключових елементів:

- Консультативна група при ГПУ: досвідчені старші прокурори з військових злочинів, слідчі, військові аналітики, експерти-криміналісти та інші експерти, які базуються в регіоні на постійній основі, надають експертизу, наставництво, консультації та оперативну підтримку.

- Мобільні групи правосуддя: створюються та розгортаються кілька мобільних груп правосуддя (MJT), щоб збільшити спроможність підрозділу ГПУ з воєнних злочинів та регіональних прокурорів для проведення польових розслідувань. MJT складатимуться як з міжнародних, так і з українських експертів і будуть розгорнуті на запит ГПУ для надання допомоги українським слідчим на місцях.

Вони стануть частиною цілісного ланцюга документування, розслідування та переслідування тяжких міжнародних злочинів, який очолює Генпрокуратура.
7:23pm: https://www.pravda.com.ua/columns/2022/05/25/7348338/
Дмитро Сінченко
голова ГО "Асоціація Політичних Наук"

Відверто про війну та мир

Середа, 25 травня 2022, 08:00

Після декількох сміливих заяв спершу голови РНБО Данілова, міністра закордонних справ Кулеби, а потім і самого Зеленського про те, що Україна вважатиме за перемогу звільнення всіх територій, включно з Кримом і Донбасом, несподівано знову отримуємо від президента заяву протилежного змісту – "вихід до кордонів до 24 лютого – це вже перемога".

Якщо хтось досі не розуміє природи цієї війни – доведеться пояснити ще раз – для "чайників". Ну і так, для президента зокрема. Пояснюю відверто і правдиво.

Мир для українців можливий тільки після нашої перемоги над Росією. Перемоги на полі бою, тобто знищення усієї боєздатної армії. І роззброєння небоєздатної.

Не зменшення її кількісного складу, не витіснення з території України для поповнення і доукомплектації, не знищення окремих угруповань, не фізична ліквідація її головнокомандувача.

Все це можливе лише як проміжні етапи, тактичні успіхи, але не перемога. Тільки повне знищення. Тільки безумовна капітуляція Росії буде перемогою.

- Що буде, якщо цього не зробити? Якщо обмежитись тактичним успіхом (наприклад – наші війська витіснять окупантів на фактичні кордони станом на 24 лютого), і в подальшому закріпити його якоюсь мирною угодою?

Буде війна. Керівництво Росії зробить висновки, залиже рани, підготується і вдарить з новою силою. Війна буде ще кривавішою.

- Що буде, якщо просто здатись і не чинити опору? Ну, крім того, що частину українців фізично знищать, а решту зґвалтують, пограбують і депортують...

Буде війна. Так, українці все одно воюватимуть, але не проти росіян, а проти, наприклад, поляків, чи литовців, чи англійців, чи грузин... але все одно воюватимуть. Їх мобілізують, як зараз мобілізували українців на окупованих територіях, і зроблять гарматним м'ясом.

- Що буде, якщо ми звільнимо всю територію України включно з Кримом і Донбасом, і зупинимось?

Буде війна. Через 5, 10, 20 років, але все одно буде. Тому так, тільки повне знищення, тільки повна капітуляція Росії, з подальшим поділом її території на зони окупації та контрольований розпад на невеликі національні держави.

- Але ж тоді скільки наших хлопців загине! Це ж які втрати!

На жаль, так, багато українців загинуть. Ніхто не застрахований, ні я, ні ви. Але якщо цього не зробити - загине ще більше. У нас немає іншого вибору.

- Як тільки українське військо перейде кордон Росії, США та Британія відмовляться допомагати зброєю. І населення їхнє масово побіжить у воєнкомати. А нас разів у 5 менше за кількістю.

Не відмовляться. І не побіжить. Світ не відмовиться нам допомагати, бо вже сьогодні всі погодились, що Росію треба перемогти. Чим ближчими ми будемо до перемоги – тим більше нам допомагатимуть. Не побіжить, бо все, що могло побігти – буде знищене ще на нашій території.

- А якщо вони застосують ядерну зброю?!?

Так, це не виключено. В такому разі ще одне, два, три чудових українських міста перетворяться на те, чим зараз є Маріуполь чи Волноваха. Це жахливо. Але якщо здатись – буде ще гірше.

- А що, якщо просто втекти з України? Це ж не наша війна! Це війна політиків!!!

Якщо всі втечуть з України, її не буде кому захищати. Якщо її ніхто не захищатиме – вона буде завойована. А війна знайде вас все одно, але вже в Польщі, Німеччині, Франції, чи куди ви там надумали втікати.

Буде війна, бо так має бути. Бо ми мусимо пройти це випробування. Щоразу, коли ми не вирішуємо проблему ми її лише поглиблюємо. Раніше вирішимо – раніше настане мир.

Не вірите? До 24 лютого ви теж мені не вірили. Ні мені, ні тим небагатьом, хто відверто про це попереджав. І я зовсім не радий, що мав рацію.

Тож набираємось сил, і вперед – до перемоги!

Дмитро Сінченко, 1-й окремий батальйон Української Добровольчої Армії
7:46am: МоZкалiв на палю!
https://www.epravda.com.ua/news/2022/05/24/687403/
Україна розпочне будівництво євроколії – Шмигаль

Вівторок, 24 травня 2022, 17:41
Дана Гордійчук

Україна розпочне поетапне будівництво вузької європейської колії, аби з’єднати свою залізницю з європейською.

Про це розповів прем’єр-мініср Денис Шмигаль під час засідання уряду.

За його словами, спочатку це буде сполучення великих вузлів та великих міст, а далі поступове розширення по всій країні.

Довідка. Потяги в Україні рухаються "широкою" колією (1 520 мм), розповсюдженою на теренах країн колишнього СРСР. Таку ж колію використовує Литва, Латвія та Естонія, а також – Білорусь. Більшість країн Євросоюзу (за винятком Іспанії та Португалії), натомість, послуговуються "вузькою" колією (1 435 мм).

Раніше в розмові з ЕП операційний директор Укрзалізниці В’ячеслав Єрьомін зазначав, що зміна колії – "це дорого, довго та складно, але необхідно". За його словами, розглядаються такі етапи: Львів-Київ, Львів-Одеса, Львів-Кривий Ріг.


Крім того, продовжив Шмигаль, Україна планує найближчим часом підписати "митний безвіз", тобто приєднатися до Конвенції про процедуру спільного транзиту. Цей документ, зазначив він, є основою для переміщення товарів між країнами-членами ЄС. Технічно країна до цього вже готова.

"Таке приєднання дозволить значно прискорити проходження митниці та пришвидшити потік товарів. Це краща якість митниці та нові можливості для українського бізнесу", – додав прем’єр.

У частині транспорту також готується Угода з ЄС про лібералізацію автомобільних вантажних перевезень. Європейська Комісія вже рекомендувала країнам-членам лібералізувати такі перевезення з Україною, заявив Шмигаль, і робота в цьому напрямку йде активними темпами.

Прем’єр розповів і про два інші проєкти з інтеграції: приєднання України до роумінгового простору ЄС та до єдиної зони платежів у європейській валюті SEPA. Щодо першого, Шмигаль не зазначив конкретних термінів виконання. Натомість приєднання України до Єдиної зони платежів може відбутися вже влітку і дасть змогу робити перекази у євро без жодних комісій.

24th May 2022

8:29pm: безкоштовні книги про Гаррі Поттера українською
https://life.pravda.com.ua/culture/2022/05/24/248793/
Джоан Роулінг виклала безкоштовні книги про Гаррі Поттера українською

Олена Барсукова журналістка УП. Життя
24 травня 2022

Британська письменниця Джоан Роулінг виклала у вільний доступ безкоштовні електронні книги про Гаррі Поттера, які вийшли українською мовою у видавництві "А-ба-ба-га-ла-ма-га".

Їх можуть безкоштовно прочитати усі охочі на сайті Pottermore Publishing, де є всі 7 частин "Гаррі Поттера".

Наразі українськомовна електронна версія доступна лише для трьох із них: "Гаррі Поттер і філософський камінь, "Гаррі Поттер і Таємна кімната" та "Гаррі Поттер і в'язень Азкабану".

Утім, Pottermore Publishing обіцяють відкрити доступ до ще 4 книг якнайшвидше.

https://www.pottermorepublishing.com/ukrainian-ebooks/

23rd May 2022

9:25am: Медведчук дав покази проти Порошенка
https://www.pravda.com.ua/news/2022/05/23/7347939/
Медведчук дав покази проти Порошенка - СБУ

Валентина Романенко — Понеділок, 23 травня 2022, 10:03

Кум Путіна нардеп Віктор Медведчук, якому висунуто підозру у державній зраді та сприянні тероризму, розповів про схему виведення з державної власності частини магістрального нафтопродуктопроводу "Самара – Західний напрямок" для подальшого прокачування через нього дизельного палива.

Джерело: Служба безпеки України

Деталі: СБУ публікує відео зізнань політика Описуючи суть схеми, Медведчук деталізував роль у ній колишнього президента Петра Порошенка. А саме, що той, мовляв, не лише звернувся до Медведчука з проханням сконтактувати з керівництвом РФ, а й забезпечив прийняття необхідних рішень в усіх українських інстанціях.

Таким чином, затриманий запевняє, що питаннями трубопроводу він займався на прохання експрезидента, повідомляє СБУ. І зрештою за рік роботи трубопровід заробив для його власників вдвічі більше коштів, ніж було вкладено в його викуп – до 42 млн доларів США. А з травня 2019 року, тобто після припинення повноважень Порошенка, прокачка дизелю через магістраль припинилася.

Крім того Медведчук розповів деталі налагодження у 2014-2015 роках механізму закупівлі вугілля для потреб енергетики України на тимчасово окупованих територіях так званих "Л/ДНР", практично – у ватажків бойовиків.

"У цьому була задіяна фактично вся верхівка державного апарату, починаючи з президента і закінчуючи міністрами, правоохоронцями і тими, хто безпосередньо реалізовував цю схему", – пояснив затриманий.

СБУ каже, що Медведчук назвав конкретні прізвища високопосадовців, причетних до схеми, – колишні урядовці, екскерівництво Нацбанку, народні депутати і представники правоохоронних структур: зокрема Макар Пасенюк, Валерія Гонтарева, Ігор Кононенко, Володимир Демчишин, генпрокурор і очільник МВС.

Вказано, що Служба безпеки продовжує слідчі дії з затриманим, щоб встановити всі факти, обставини, організаторів і учасників вчинених злочинів.
7:09am: Каспаров підтримує "русский мир".
«Когда украинские войска войдут в Крым, там будут проблемы серьезные. Депортация украинцев дает все основания украинским властям проводить то же самое для русского населения, а кто будет его защищать, Путин? Вот как раз здесь есть простор для деятельности нашего сообщества. Мы в итоге должны распространять зоны своего влияния на разные аспекты русского мира. … Почему мы должны отдавать им русский мир, русский язык и все идеи, которые связаны с продвижением прогрессивного всего?»(с)Каспаров

Джерело: https://inforesist.org:443/kasparov-na-antivoennom-forume-my-budem-zashhishhat-russkij-mir-v-krymu/

Ганьдьба!

17th May 2022

6:41pm: Террористическое бандформирование "РФ" должно быть уничтожено, а его участники денацифицированы и привлечены к ответственности за терроризм и другие преступления в намках УК Украины.

https://www.pravda.com.ua/news/2022/05/17/7346799/
Пряма мова: "Двух пленных взяли. Одному ухо отрезали – он говорить не хотел. Это еще нормально, что ему пулю в лоб не пустили, или БТР-ом не четвертовали. Это еще нормально, мягко... А можно было его просто поставить и короб от пулемёта, 100 патронов, просто в него выпустить, и дуршлачок сделать. Ну, максимум, можно было пальцы отрубить…
Пацаны на разведку сходили, принесли: колбасы, майонеза, сала… По людям прошлись… смысл им залу*аться, у нас стволы, танк. Если кто залу*нется – минус дом и живи, как хочешь".

12th May 2022

10:52pm: Cвіт більше не хвилює думка варварів і мародерів.
https://www.pravda.com.ua/news/2022/05/12/7345846/
В ОП прокоментували нову забаганку Росії щодо відмови України від ЄС

Катерина Тищенко
Четвер, 12 травня 2022, 23:58

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк у відповідь на заяву заступника постпреда РФ при ООН Дмитра Полянського про зміну позиції Росії щодо можливого вступу України до ЄС зазначив, що світ більше не хвилює думка варварів.

Джерело: Подоляк у Twitter

Дослівно: "Класична лицемірна Росія. Ще вчора Кремль був проти України в НАТО, але не в ЄС, а тепер уже категорично проти і ЄС.

Це ще раз доводить, що будь-які слова Москви не варті не те що паперу, а й часу на розмову. Гарна новина в тому, що світ більше не хвилює думка варварів і мародерів".

Що передувало: У четвер заступник постпреда РФ при ООН Дмитро Полянський заявив, що позиція Росії щодо можливого вступу України до ЄС змінилася і стала схожою на позицію щодо вступу України до НАТО.
Powered by LJ.Rossia.org