serg_bronstein - Post a comment [entries|archive|friends|userinfo]
serg_bronstein

[ userinfo | ljr userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Марш 8 березня Mar. 5th, 2011|02:31 am

serg_bronstein
http://www.facebook.com/#!/event.php?eid=168070909908329

Кожного 8 березня в Україні розігрується той самий спектакль: чоловіки вітають «любих жінок» зі «святом весни і кохання», даруючи їм квіти і цукерки. наступного дня, як і раніше, жінки знову відчувають на власній шкурі весь тяга патріархального пригноблення: сексизм, дискримінацію, «кухонне рабство» і домашнє насильство. Вітає жінок з цим «святом краси» і влада: посмішками і солодкими словам з білбордів і телеекранів. А наступно...го дня, як і раніше, продовжується дискримінація та експлуатація жінок в економічній, політичній, соціальній сферах.
Ми наголошуємо, що 8 березня - це політичне свято і закликаємо вас до солідарності Приєднуйтеся до маршу та святкуйте з нами століття боротьби жінок за свої права!
Увага! Під час акції заборонені прапори та символіка політичних партій, припартійних оранізацій та провокаторів. Будь-які прояви ксенофобії вважатимуться провокацією.
Детальна інформація про всі події в рамках проекту «Феміністична Офензива», а також організації та ініціативи, які нас підтримують - http://ofenzyva.wordpress.com/
Організатори: Феміністична Офензива, Центр візуальної культури Києво-Могилянської академії, Інсайт, Організація марксистів, Українська профспілка працівників індустрії інформаційних технологій. Підтримують: кураторське об’єднання «ХУДРАДА», ПРОSTORY.
Link Read Comments

Reply:
From:
(will be screened)
Identity URL: 
имя пользователя:    
Вы должны предварительно войти в LiveJournal.com
 
E-mail для ответов: 
Вы сможете оставлять комментарии, даже если не введете e-mail.
Но вы не сможете получать уведомления об ответах на ваши комментарии!
Внимание: на указанный адрес будет выслано подтверждение.
Username:
Password:
Subject:
No HTML allowed in subject
Message:Notice! This user has turned on the option that logs your IP address when posting.