Записки на обоях - Good news

> Recent Entries
> Archive
> Friends
> User Info
> Мой Mastodon

July 26th, 2008


Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
09:32 pm - Good news

(7 comments | Leave a comment)

Comments:


From:[info]chartopoloh.livejournal.com
Date:July 26th, 2008 - 07:33 pm
(Link)

Ничто так не вселяет в людей надежду, как приятные новости.

"И все же, с болью в горле, мы тех сегодня вспомним, чьи имена, как раны, на сердце запеклись...".

> Go to Top
LJ.Rossia.org