veterbez - Продаж без молотка за склянкИ

Jul. 10th, 2017

04:13 pm - Продаж без молотка за склянкИ

Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry

ШахраїнИ
Педро по рашенкО & Хуйло путінАПустився на пошуки Антоніу Гуттеріша, щоб звернути увагу до знушання над втікачами з Сатаниської МракобеSSії / опинився свідком переляканності банківських злодіїв заснованою на маячні загрозою народного обурення.
А було чому - в урядовому кварталі святкували церемонією відкриття продажу України заокеанському Хазяїну.

Почалось з повідомлення Сергія Сахарчука про намір переїхати 11 червня бомжувати з Одеси до Києва.
Мовляв, на засрано-засцяному курорті аВатівські серористи у супереч судовому рішенню позбавили Сергія довідки про звернення за захистом, а мешканці ООНівського щурятника назвали таке поводження правильним.

Щойно домовились вчинити пікетування Управління Верховного Коміссара, як прийшло повідомлення про явлення "Христа народу" - приїзду 9 липня (у неділю - !) генерального секретара ООН до Києва.
Вирішили скористатись можливісттю. Юрій Різо виготовив плакат;
"UNHCR
(Unated National Huylo Crime Rights)
-
знаряддя
кримінал-фашизму
(вбивць і різників)
Хуйло & Педро
Путіна | по Рашенко"
,-
Надрукував відповідні візитки, попереднього листа до Секретара про шкідницьку діяльність Київсьского осередку, яке створє враження, нібито ООН є розпалюючим нову світову бойню бандформуванням, і вранці виїхав на пошуки всепланетного секретара-миротворця.

Напередодні було отримано повідомлення УНІАН про намір Гуттеріша відвідати Київське представництво, а о 18 годині зустрітись з Парубієм. За цією причиною почав пошук з Кловського узвізу.

Працівники охорони представництва ООН зустріли Юрія з легким незапокоєнням і завеликим подивом. Вчинили дискусію щодо належності отримання дозволу та пояснили, що ніякого Гутеріша на робочому місці не очікується. Місце для пікетування виявилось незручним за безлюдністю, отож домовились, що я похожу-почекаю, у випадку появи продемонструю плакат та спробую передати листа.

Десь за годину прийшов до впевненості, що ніяких ознак активності, не спостерігається, а тому відправився у напрямку парубієвського лігва.
Вже на підході почали з'являтись виряджені канарейками поліцаї. Від них дізнався, що Гуттеріш був зранку, але вже втік.. (в невідомому напрямку), а 5-й під'їзд, до якого запрошувало журналістів УНІАНівське повідомлення не є працюючим.

Трохи покрутившись, отримав від Сергія повідомлення, що журналісти запрошуються на 14-45 до бандмінісрації панамського резидента на Банківський та й рушив униз по Інститутський. З обох боків метрів за 70 вище та нижче від проходу до барижного лігва вулиця була на честь проведення антидержавних заходів перекритою блискучими бар'єрами з "канарейками". Для проходу мирних мешканців вільним залишався тротуар на протилежному боці вулиці. Резидентський провулок був вщент заштовханий автозаками з пожежними машинами, так щоб на випадок чого ніхто не мав можливості вистрибнути. На нижній стороні був влаштований контрольно-пропускний пункт для особливо продвинутих у лизанні запійного заду журналістів.

Там на мене вже чекала п'ятірка охоронників.
Почала з того ж марення про належність попереднього отримання дозволу, закінчила звітом догори про відсутність підстав до переляканності..З тим Юрій залишився роздавати візитки працівникам масового оболванювання і дезінформації, останні з яких поспішали потрапити до шанування схрюківання шахрая з місцевого подворіття Педро з державним секретарем Сполучених Штатів Америці Рексом Тіллерсоном.
Залишилось любуватись парадним видом караульних взводів, що маршували один на зміну другого і мали продемонструвати здібність колоніальної бандмінісрації контролювати захоплену територію.

До об'явленого часу кореспондентів біля проходу майже не залишилось. Це надало можливість у приватному спілкуванні з працівниками виразити непорозуміння щодо формування з приводу дружніх візитів фашистського іміджу. Отримав натяк на те, що висловлювати власні думки працівникам небезпечно, а тому "заборонено" і стандартне відбрехування щодо терористичних актів у воюючий країні та тисячах розсаджених по дахах снайперів, що стежать за дронами та ворожими ракетами.

Під час спілкування з клоунами, що зображали надійність ізоляції керуючих свиней від зраджених мешканців, не втримався від того, щоб оцінити балаган проявом владного дебілізму. Під час повернення додому моє марення було геть спростовано. - Якесь українське радіо передало роз'яснення, що Рекс Тілерсон з'явився у Києві не заради пияцтва з опухлою Баригою, а щоб викласти пред'яву усьому злочинському збіговиську Педро по рашенкО. Вони, мовляв, мають посилити раніш засноване під виглядом Антикорупційного Окупаційне Бюро окупаційним судом і почати розраховуватись за свої борги землею українців.
А все це означає, що підготовча Схема, під час якої дебіли Педро крутили через Панаму МВФівську карусель і повертали щойно отриману кошти через тимчасово надані їм рахунки справжнім Хазяївам, переходить до стадії конфікації награбованого стадії... шляхом повернення неіснуючих боргів newіндейськими землями.
А щоб відпрацьовані на попередній стадії антидержавного сифілісу Ахметові-Пінчукчи-Яйценюхи-Кломойські під ногами не дуже плутались, вони будуть знешкоджені під привидом боротьби з корупцією.

Чи не справді - гарна схемочка ?
Більшість мирних мешканців, що тільки й мріють про те, щоб повернулось Хуйло та й повбивало покидьків, а також я її їз задоволенням та зловтіхою підтримає. А що при цьому разом з майданутими дурнями опинились розведені усі Холопи, то хто ж винен, що у той час, коли треба було імпичметивати на ліхтарному стовпі Баригу-Барина, вони відправились самознищуватись на Східний фронт ? Тим більш, що ті з них, кого не вибив "град", зберігають надію жити у комортабельних резерваціях.

Залишається відмітити неоцінимий вклад у перемогу Америки людоподібних щурів з-під підерського підворіття Хуйло Путіна, жидЯроша. Дурчинова і Педро по рашенкО. Це вони відгукнулися на заклик на допомогу, витягли постанців з Києва на "Ізюмський Шлях" і знищили у котлах боєздатних українців, чим на багато років пересварили народи і підготували знищення урода МуМуського.

Щодо секретаря-війнотворця, то, за повідомленням Сергія Сахарчука, він ховався з подійниками від втікачів і танцював з на кістках у києвському готелі.
За правди ради слід сказати, що дискредитуюча ООН інформація була з їх сторінки оперативно видалена. Це свідчить про те, що на відрізнення від Шахраїни та Сатаниської МракобеSSії Організацію Об'єднаних Націй доки що знищувати не планується.

тим часом
"Ягню приємно під приглядом Вовка"
Порошенко об итогах встречи с Тиллерсоном
"Приятно отметить, что от первого контакта на наивысшем уровне мы очень быстро перешли к практической работе. Перешли быстро, скоординировано, практично и организованно", - сказал украинский лидер.
Спецпредставитель США по Украине Курт Волкер останется в Киеве для координации дальнейшего сотрудничества. А в августе-сентябре Украину посетят министры обороны и энергетики США.

(1 комментарий | Оставить комментарий)

Comments:

[User Picture]
From:[info]freir
Date:July 10th, 2017 - 02:29 pm
(Link)
пересварили народи, карле
(Reply to this)