veterbez - Майдан негідникіВ

Nov. 1st, 2017

06:33 pm - Майдан негідникіВ

Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry

Педро парашенкО&Хуйло путінА


гарбузи зРадникам


17 жовтня під виглядом народного Майдану під зРадою у Києві розпочалась керуєма "молодими та ранніми" демутантами чергова операція злива народного невдоволення заміною однієї опаскудженої гніди (Педро парашенкО) доки що не опаскудженою ще гіршою гнідою (ГУАМ Жабою). Майдауни вирішили пограти майданівцями. За пару днів більш-менш розумні люди порозбігались у різні сторони, за ними зникли й майдауни, під Радою залишились самі роззяви та найманці. Замість них почали з'являтись люди, що обережно не погоджуються з наєбаловом (наприклад, жінки вбитих у котлах),

Це ніяк не засмутило зприговисько $$йоболєва-$$‘ємейченка і вони продовжують відпрацьовувати бабки - розлючувати мирних мешканців.

Під брехню про бажання оновлення демутантського корпусу та вичищення від корупції людям підсовуються 3 антинародних закони:

- про позбавлення депутатів недоторканості (що, насправді, має на меті надати зприговиську Педро парашенкО можливості кримінальної "порки" небажаних й замінити необхідність підкупу простим примушенням),

- позбавлення виборців можливості висувати та обирати своїх представників в округах (на меті - введення обов'язкового партійно-кланового фільтру та керування),

- надання американському керівнику проекту Уркаїна колоніального ("антикорупційного") суду.Найбільш активно "надуваються" Єгор Соболєв, Лещенко, Світлана Заліщук, Юлька тіпа вшенкО, Гриценко та ГамарЖаба Саакашвілі.

Силове прикриття забезпечує депутат Семенченко.

"З неба звалюється" сцена, звукопосилююча апаратура, вудочки, прапори та намети.Спостерігаючи шабаш дебілізму, безладу і сміховиська (хамства-чванства і валютної простиПуції) одні громадяни залишаються вдома. Інші, виходячи з наміру допомогти людям й світу знайти належний напрямок і лідерів - вирішують вийти до Ради з ініціативою

“!– Не дамосЬ -!

(вжити підтірковими зайцями)

варіантом якої стало

"!- Солдат, скінчай дебати – час Педро й Жаб єбатИ -!”На адресу майданівців висовується пропозиція залишити майданутих та й:

1) Визначити розумний строк за скінченням якого у випадку не явки з повинною (не здачі награбованого і примусового утримання влади) людожерське зприговисько Педро парашенкО & Жаб грош манА позбавляється громадського захисту, а українці мають шанувати, сприяти та винагороджати знешкоджувачів.

2) Починаючи з Міністерства Вурдалачних Справ, п(анамського)резидента Педро, зради України, Вищої зради правосуддя, куматури Лузенко, БІСопеки водія Грицака та корупційної прокуратури,- звільнити державні споруди від людожерних жаб, замасковані під ООН та ОБСЕ – від москалівських шпигунів.

3) Ліквідувати замасковані під ООН та ОБСЕ осередки москалівських шпигунів.

4) Створити революційний трибунал та притягнути близьБанківських скотиняк і посіпак до відповідальності за комунальне, прихватбанківське... різництво, тероризм, дербан України та інші злочини проти людства і людності (знищувальну активістів операцію "Ізюмський Шлях", геноцид (холодо-, голодо- (тарифо) мор) і апартеїд мирних мешканців та розпалення третього морового кровопускання.

5) Заснувати для відбудови та підтримання людської Української держави (забезпечення партійного будівництва, виборів, а головне "прополки" перевертнів) Гетьманат. Для забезпечення дієвості сформувати на основі бійців Майдану національну гвардію.

6) Ротацією офжорних злодіїв (що висосують кошти) на перевірених у бою добровольців у Кремлівське лігво через "Ізюмський Шлях" (на мило або Соломонові острови) розпочати відбудову держави.

7) Ввести майновий ценз, перевищення якого позбавляє можливості застрибувати до влади.

8) Обмежити довіру до депутатів вимогою розробки Закону “Про самознищення” (у частині уточнення процедури й означення засобу).

Більшість бидла, що першого дня вештається площею, щиро кличе на свою жопу заїжджого пана. При цьому, закривши очі на те, як їх душать вчетверо дужчим чином, воно (й досі !) виправдовує себе тим, нібито Педро парашнкО краще за Януковича, а з валютними простиПутками $$йоболєва-$$‘ємейченко з євроЖопи виваляться нові партії й подихати стане ще краще, ще веселіше.22 жовтня ГУАМ Жаба Саакашвілі планує оголосити імпічмент Педро парашенкО.

Десь з 11 ранку і до появлення ГУАМського клоуна виступи з арени справляють враження народного Майдану. Згодом з’являється невловима (тому що її ніхто не ловить) ГУАМ Жаба. Щось йде не так, вона оголошує американське замовлення продати українську землю за фантики, а замість снайперів організує потішну драчку з поліцаями, які нібито ріжуть шини і утримують звукопосилюючу апаратуру.

Отримуємо два результати.

Колонки виносять на сцену, з них починає литись тягуче та пустопорожнє піздабольство Лещенко, Дерев’янко і іншої зРадної сволоти, під час якої рижа младошалава об’являє критерій формування "трьох сотень спартанців" (конституційної більшості колоніального парламенту) - вишу юродичну освіту й іноземний диплом.

По Києву ж починають гуляти чутки, що хлопця, який вдарив поліцая по шлемоносному відростку, засуджують на реальний строк. При цьому думутантські Жаби так само, як і у випадку Гуменюка, на його захист навіть слова не вимовляють.26 жовтня до містечка завітає Сергій Сахарчук, який влітку розповідає телеглядачам, як у трудну хвилину його приймає й зігріває Майдан гідності. Найманцям не приходиться до вподоби клітинна сумка, вони визначили Сергія бродягою, об'являють, що доступ до євроЖопської влади тим заборонений й виставляють за межі контролюємої території.

$$йоболєвим-$$‘ємейченкам залишається тепер тільки сподіватись, що Сахарчук своїм друзям, окрім доброго слова, нічого про них не висловить.На прохання дніпровських товаришів 29 жовтня автор цих строк завітає до "Майдауну" відшукати та зняти найкращі плакати, що "нададуть тім можливість спростувати "брехню" зомбоящика й заманити нових лохів до Києва".

Під час виконання замовлення потрапляє на очі якомусь "батальонщику" з одеської області (схоже, вертухаю аВатова). Той називається Василем, після тривалої розмови підбігає до штабу Майдауна й бреше, нібито знімають його обличчя та товарищів, щоб продати гестапівцям. Керівник штабу передивляє знімки, не винаходить нічого небезпечного, але прийняти (як щойно обіцяє) до брехуна заходів відмовляється. Мабуть, у нього зовсім погано з кадрами.

А Ви собі, люди добрі, думайте, чи безпечно взагалі спілкуватись з майдаунами.Між тим ментовський провокатор розголошує "таємницю", що надає можливість звернутись до громадян з новим попередженням. Виявляється, $$йоболєви-$$‘ємейченки завели обов'язок реєструвати документи усіх, хто з'являється. Кому будуть передані результати, скромно замовчується.

Варто додати, що виконавці не дуже й то поспішають виконувати гапонівське розпорядження.Між тим, попри майже повному зникненню зацікавленості, демутант-гапони продовжують розпалювати у лохів осіннє загострення та виморожувати найманців, для чого 29 жовтня влаштовують опит, що має підтвердити масову підтримку законодавчому скигленню. Масовики-витівники роздають анкети з надрукованими поряд зі скигленнями "галочками", а щоб хоча би хто “клюнув” на шахрайську витівку, надають можливість додати “інші пропозиції”.

Крім того, організатор рішуче відхиляє пропозицію якимось чином організувати рівний опит разом з Законом "Про самознищення".

Можна не сумніватись, у таких опитувачів “переможуть" завчасно надруковані галочки.Увечері грузинський клоун об’являє

нібито наступний мітинг відбудеться 7 листопада, Невже зрозумів, що прийшов час розбігатись у “різні сторони” ?

Тим часом триває перекриття наметами транспортного руху на Грушевського.Перші дні захожі мешканці сумніваються й кажуть, що усе тільки починається, цього разу наєбалово не прокотить.

Ну-ну… Нашій би Му-Му та Герасима з’їсти.Яскравою ілюстрацією учасників стала Дніпровська делегація. Її нібито підігнав “народний правосекторівець” Вадим Крохмаль.

До цього Вадим справляв враження не зажерливої робітничої людини.

Три роки він судиться-рядиться з будівельною компанією. Судді гають час, обмежуються встановленням фактів, аби не заарештовувати майно. Крохмаль не поспішає, розраховуючи отримати більшу суму.

Нарешті позивача “нагороджують” довідкою про відсутність у відповідача майна та коштів, з яких може бути зроблено стягнення, “криша їде” й, граючи на жадобі помсти, сутяжного рекрутують прихильники ще однієї “порядної людини” Григоренка, яка наймається показати себе людям такою ж, як усі інші, брехливою гнідою.

Вадим Крохмаль перефарбовується з червоно-чорного прапороносця у жовто-блакитника, намальовує плакат “Дніпро за майбутнЄ” й рушить до Києва.

З собою "порядний“ лідер привозить Миколу Олександровича Зеркаля, що за три після Майдану гідності роки ославляється з народного правозахисника* у наперстковика, і фаворитку по зеркалевському промислу Черняховську, що забезпечує перетворення “Просвіти” у лігво сварливої баби, й годується блись волонтерській допомозі фронту.

(* Зеркаль майстерно любе розвішати локшину на вуха, як у нього “все схоплено, до Ляшка захоплено”, нічого з клієнтів не бере, бо дуже цікавиться ставити експерименти на людях… Одна біда - після його експериментів Тетяни Карпеченкови зводять на невинне ягня “наклепи”, нібито воно тягнуло-тягнуло, доки все, що змогло, не витягло, після чого кинуло на поталу квартирним грабіжникам.)Переходимо до (ранішніх) знімків 29 жовтня.
!- Не дамосЬ -!

вжити підтірковими зайцями
!- За вибиття офжорного нюхУ -!


!- Петя жуй -!


Дніпро за майбутнє


арена думутантів


табір добровольців


сповідь


намет інформаційного центру


табірна каплиця


!- соціали - об'єднуйтесь -!


!- злочинця - в тюрму -!


скиглення

$$йоболєва-$$‘ємейченко


перед бар'єром


наші плакати


холодний яр представляє


холодний яр представляє


холодний яр представляє


холодний яр представляє


холодний яр представляє


холодний яр представляє


холодний яр представляє


прапор занепаду


знищення батьків

(зприговиську)

($$йоболєва-$$‘ємейченко)

(похую їх проблеми)


скиглення

$$йоболєва-$$‘ємейченко


скиглення

$$йоболєва-$$‘ємейченко


прапори націоналистів


прапори націоналистів


Педро їсть

а

зприговисько

$$йоболєва-$$‘ємейченко

вичикує

(строку виборів)


Педро їсть

а

зприговисько

$$йоболєва-$$‘ємейченко

вичикує

(строку виборів)


Педро їсть

а

зприговисько

$$йоболєва-$$‘ємейченко

вичикує

(строку виборів)


Педро їсть

а

зприговисько

$$йоболєва-$$‘ємейченко

вичикує

(строку виборів)


Педро їсть

а

зприговисько

$$йоболєва-$$‘ємейченко

вичикує

(строку виборів)


Педро їсть

а

зприговисько

$$йоболєва-$$‘ємейченко

вичикує

(строку виборів)


Педро їсть

а

зприговисько

$$йоболєва-$$‘ємейченко

вичикує

(строку виборів)


Педро їсть

а

зприговисько

$$йоболєва-$$‘ємейченко

вичикує

(строку виборів)


Педро їсть

а

зприговисько

$$йоболєва-$$‘ємейченко

вичикує

(строку виборів)


Педро їсть

а

зприговисько

$$йоболєва-$$‘ємейченко

вичикує

(строку виборів)


прапори націоналистів


Україна у розтяжкаХ

Педро парашенкО&Хуйло путінА


Україна у розтяжкаХ

Педро парашенкО&Хуйло путінА


дружини й матері
-

за притягнення


мобілізаційний пункт


!- За вибиття офжорного нюхУ -!


!- Не дамосЬ -!

вжити підтірковими зайцями


(Оставить комментарий)