21 May 2007 @ 10:48 am
Велотур в Закарпаття, долину нарцисів  
Не боюся повторюватися - в класній компанії я зараз працюю, Ciklum називається.
Працюється тут класно. А ще організовується куча всіляких цікавих заходів в позаробочий час.Велотур в закарпаття в долину нарцисів в пік цвітіння цих самих нарцисів.Ну чесно кажучи не так щоб з нуля взяти і тур організувати самім. За допомогою туристичної компанії. Але це нічого не применшує.

11 травня. Поїзд має відправлятися о 18:12. Організатори з квитками мали бути о 17:00. За пів години до відправлення організаторів немає. За 10 хвилин немає. В той вагон, де маю їхати я, треба занести 8 велосипедів. З учасників туру там мають їхать 6 дівчат і 2 хлопці. Приблизно о 18:10 провіднику по рації передають що запускайте велотуристів, 8 чоловік. Хвилини за 3 заносимо 8 велів, речі. УХ! Поїзд відправляється із запізненням.
В поїзді дівчата навчили грати в чудову інтелигентну гру "Контакт". Вимагає широких знань, швидкості мислення, почуття гумору. До нас приходили хлопці з інших вагонів. Казали, що в нас скукота. А в нас і дійсно незвичайно, алкоголю нема, сидимо і граємо в інтелектуальну гру. Дещо незвична поїздка групи молоді (о, себе ще до молоді відношу) в поїзді.

12 травня.
 Мукачево. Шалена вигрузка. Вели в автобус! Прикольний велотур. Учасники в одному "бусику", вели в іншому. Їдемо до містечка "Берегове". Узагальнюючи інформацію з розрізнених джерел прихожу до висновку, що їдемо на "бусику" щоб трохи скоротити маршрут. На сьогодні розраховано близько 50 км. В "бусику" роздають футболки з назвою тура і рекламою організаторів. Народ трохи ожив вибираючи потрібний розмір.
Берегове. Вигрузили. Збираємо вели (передні колеса). Готуємося до старту. Почав іти дощ. Багато хто одягає поліетиленові накидки. Мені впадло шукати в рюкзаку накидку. Дощ скоро закінчився, стало жарко, я навіть трохи обгорів. А жаль, може дощ додав би трохи романтики.


За годину! а то й більше, вирушили в напрямку міста Виноградів.  Пейзаж навколо  рівнинний. Навіть лісу нема, не те що гір.  Їдемо по автомобільній дорозі (як і весь тур). Вражень не дуже багато. Але є. Проїзжаємо населені пункти Закарпаття. Церкви, розп'яття, гарненькі будиночки. Все радує око. Група наша 18 чоловік їде дещо незграбно, багато хто майже посередині дороги. Більшість машин зменшують швидкість, обережно нас об'їзжаючи. Група розтягнулася, було пару нестрашних падінь з легкими подряпинами.

Настрій у всіх пречудовий.

 З нами 3-4 інструктори показують куди їхати, готові ремонтувати велесопеди.
Виноградів приємне місто. Приємно там жити мабуть. Ми деякий час чекали обіду в центральному сквері. 

В парку з дівчатами загравав колоритний місцевий жительПоїли. Суп з довжелезної тоненької вермешелі і шматочками м'яса курки. Їли ложками, дуже прикольно. Потім картопля і м'ясо. Картопля і м'ясо було ще багато разів в цому турі. Я не їв такого вже більше року точно.

Заїхали до розвалин місцевого замку.Всі довго фоткались.

Далі дорога до міста Хуст. Не далеко, але найцікавіше. Був невеличкий підйом і спуск. Я на спуску розігнався до 52,6 км.год.

Переночували в приватному отелі "Атлант". Малесенькі кімнати, маленькі порції несмачної їжі, приємні, ввічливі люди зі своєю чудернацькою українською.

13 травня. Дуже коротка велоподорож до долини нарцисів. І ось, кульмінація.

Дуже приємний працівник розповів нам про ту долину.Нарциси ту ростуть з кінця льодового періоду. Загальна площа більше 250 гектарів. Ділянок нарцисів більше 90 гектарів. Сьогодні пік цвітіння.

Назад, в Мукачево, везли на автобусі. Автобус "Пазик". Не надзвичайно комфортно. Місця дуже живописні. Чудовий профіль дороги. Невеликі, постійні підйоми і спуски, навколи гори. Інколи ліс, інколи долина ріки. Замилуєшся. Ох, тут би на велосипеді. Але їдемо в "Пазику". Організатори вирішили що вже досить на великах.

В Мукачево був ще неймовірний замок.


Це внутрішній дворик.Це криниця в тому замку. Глибина криниці 85 метрів. Висота гори, на якій стоїтьт замок 65 мертів.
Потім ще одне шалене завантаження в поїзд і наче все.


Ну, якщо оцінити проведений час по 10-ти бальній шкалі, то 10 балів.
Але більш в подібні поїздки (наче б то екстрім, великою групою з купою інструкторів) ні ногою.

В групі їздила моя знайома
Вона ось тут про подорож гарно написала.

Ми з нею в одному клубі йогою займаємося.
Незадовго до поїздки розговорилися про велосипеди, вона розказувала що багато каталася і їй подобається.
Я їй повідомив про поїздку, вона поїхала.

Я не зраджую дружині. Я люблю дружину і діток. Я ніколи не зраджував.

Однак це все незвично.
Нас спочатку хотіли поселити в одному номері. Я попросив, щоб не в одному.


Ось тут альбом на гуглі