15 September 2007 @ 11:20 pm
Як Журавлі на морі відпочивали року 2007  
Море. Мрія цілого року.
За звичай, там дітки хворіють, я обгораю.
Але їхати на відпочинок треба.
Треба, бо треба змінити обстановку, бо схід сонця над морем чудовий, бо море таке ніжне.

Попередні декілька років ми їздили на базу відпочинку де жити треба було в маленьких дерев'яних халупках. Туалет та душ один на багато-багато халупок і розташований на вулиці. В цьому році вирішили щоб було трохи більше комфорту.

Всі попередні роки їздили на Азовське море. З маленькими діткама на гори та всіляки культурно-історичні пам'ятки багато не надивишся. До того ж менш різка зміна клімату. Море зручніше для купання маленьких дітей. Деякий час на пошуки в інтернеті і я знайшов пансіонат "Золоті Піски" на "Арабатській Стрілці" .
Мабуть за радянських часів то був чудовий пансіонат. Море неймовірне.

МОРЕ!!!

В номері душ та туалет. На території висаджено купа тропічних рослин. За ними доглядають. Тому зовні територія виглядає чудово. Крім того дуже приємно ходити на море та зморя, гуляти ввечері серед різноманітних хвойних дерев. Є там і маленький дитячий майданчик.

Окрема розмова про харчування. Воно жахливе.
Через шість днів ми від харчування відмовились. Харчувалися самі. Тепер не треба було поспішати на 18-30 на вечерю.
Ввечері, на заході сонця, ми були на пляжі самі.

Ось так проводили час на пляжі між купаннями.
А ще недалеко було гаряче джерело. Гаряча вода тече з землі під високим тиском. Воняє як наче в аптеці порозбивалися разом всі флакончики. Говорять дуже лікувальна.


А ще я зранку, на сході сонця йогою займався. Зразу годинку-півтори сам, потім з сином. Одного ранку сфотографувалися на сході сонця разом.


І якось одного вечора на заході ось так я позував.