aantonov - January 25th, 2007 [entries|archive|friends|userinfo]
aantonov

[ userinfo | ljr userinfo ]
[ archive | journal archive ]

January 25th, 2007

В Украине фальсифицируют законы [Jan. 25th, 2007|11:57 am]
[Tags|, , ]

Мовчання 90 ягнят.



• Київ • Право •


Майдан-ІНФОРМ: 24-01-2007 18:11 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2007/1169655071.html



У середу 24 січня у Києві відбулася акція протесту проти кричущого порушення законності – фальсифікації тексту закону України, яке виявилося у внесенні 90 змін у текст вже проголосованого народними депутатами закону.
.

1 грудня 2006 року Верховною Радою України було прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти» №424–V. 05 січня 2007 року Президент України підписав цей Закон, а вже 10 січня 2007 року його оприлюднено в газеті «Голос України».
Скандальною особливістю цього виявилося те що Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти» №424–V від 01 грудня 2006 року розміщений на сайті Верховної Ради України та за який голосували народні депутати України суттєво відрізняється від Закону який підписав Президент України. Із закону загадково зникли цілі положення проголосовані народними депутатами 1 грудня 2006 року, натомість появилося півтора десятка нових положень, яких і близько не було у розглянутому депутатми проекті.

Громадські активісти здійснили пішу ходу до Секретаріату Президента . Представники Секретаріату , які вийшли до маніфестантів були вочевидь шоковані фактом шахрайства з боку відомства Олександра Мороза, на яке попався апарат Президента України. Багато говорилося про необхідність створення в апараті Президента спеціального контрольного органу для найдетальнішої перевірки на предмет можливої фальсифікації всіх без винятку документів Верховної Ради та Кабінету Міністрів України.

За даними Майдан-Інформу за іініціативи Олександра Мораза в Апараті Верховної ради вже вибрані персони, на яких буде покладена відповідальність за нібито вину у підробці текстів законів. Нагадуємо що через наявність зфальсифікованої сторінки тексту Президент повторно заветував Закон „Про Кабінет Міністрів”. Фальсифікація Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти» №424–V від 01 грудня 2006 року зроблена в інтересах псевдо громадської організації „Тендерна палата Україна”, яка за допомогою фальсифікованого варіанту отримує повний контроль над державними закупівлями в Україні.Головою цієї організації є народний депутат від Партії Регіонів Раїса Богатирьова.

LinkLeave a comment

Государственная измена: фотосвидетельства [Jan. 25th, 2007|12:08 pm]
[Tags|, ]

Государственная измена: фотосвидетельства


• Україна • Економіка •


Майдан-ІНФОРМ: 24-01-2007 18:47 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2007/1169657264.html



Сегодня на сайте Украинской зерновой ассоциации появились очередные свидетельства того, что экономическая блокада страны, организованная «украинским» правительством проФФессоров-проФФесионалов в интересах других государств, достигает успеха.

Эксперты УЗА опубликовали пресс-релиз о нобходимости немедленной корректировки стратегии регулирования на рынке зерна. По их расчетам, для оптимального закрытия зернового баланса до нового урожая необходимо продать на внешнем рынке порядка 4,5 млн. тонн пшеницы, ячменя и кукурузы. Напомним, что утвержденные в декабре квоты, установленные в издевательском объеме 1,106 млн. тонн, до сих пор не распределены из-за саботажа правительственных чиновников.

Как мы уже сообщали, по оценкам Ассоциации фермеров и частных землевладельцев, потери украинских крестьян от безответственных действий правительства на зерновом рынке составляют 2-3 млрд. грн., что приведет к плачевным последствиям для отрасли. По всей видимости, ситуация на рынке достигла черты, когда даже немедленная отмена квот и ограничений не сможет предотвратить катастрофы. Значительная часть урожая, которая из-за вредительства «антикризисного» правительства месяцами находится в вагонах, портовых элеваторах, трюмах судов и других неприспособленных для длительного хранения условиях, в большинстве случаев полностью испорчена. На сайте УЗА приводятся фотографические свидетельства целенаправленного истребления национальной зерновой отрасли:

http://uga-port.org.ua/cgi-bin/valnews_portal.sh?lpos02007012421.shtml
http://uga-port.org.ua/cgi-bin/valnews_portal.sh?lpos02007012420.shtml

Читайте также:

Государственная измена: cвидетельские показания
СТАБІЛІЗЄЦ: Экономическая блокада Украины продолжается
СТАБІЛІЗЄЦ: Кабинет Міністрів ухвалив рішення про ліквідацію зернової галузі
Максим Ісаєнко: Довгоносики з Кабміну
Не отходя от кассы. «Год Казахстана в Украине»

Фото с сайта УЗА


21.jpg
20.JPG
Link2 comments|Leave a comment

navigation
[ viewing | January 25th, 2007 ]
[ go | Previous Day|Next Day ]