Войти в систему

Home
    - Создать дневник
    - Написать в дневник
       - Подробный режим

LJ.Rossia.org
    - Новости сайта
    - Общие настройки
    - Sitemap
    - Оплата
    - ljr-fif

Редактировать...
    - Настройки
    - Список друзей
    - Дневник
    - Картинки
    - Пароль
    - Вид дневника

Сообщества

Настроить S2

Помощь
    - Забыли пароль?
    - FAQ
    - Тех. поддержкаПишет ac10zzk ([info]ac10zzk)
@ 2018-04-10 13:57:00


Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Entry tags:+ПЦ, буржуи, коммунисты, культура, новости - неновости, слава Украине!, тоска, юЮ

про рецидивы раскаяния
сабж в самом конце и под катом, пока офф-топы:

Понимаю, что все сейчас про санкции и курс доллара. Но сегодня вынесли вердикт приморским партизанам. Обвинительный.

И это самая настоящая трагедия для одного из партизан – Алексея Никитина. Сначала он получил пожизненное, потом был оправдан и вышел на свободу. И вот опять обвинительный вердикт! Правда со снисхождением, то есть ПЖ не будет. Но скажите об этом человеку, который был на свободе и теперь лет на 20 опять уезжает в тюрьму

ну ваще. 


  Після того, як миротворці ООН візьмуть під контроль окуповані території Донбасу, в тому числі ділянку кордону, повинна бути створена перехідна адміністрація, яку можуть очолити шведи
Карл 12й одобряет) но вообще, интересно.


+++
На сайті комітету можна знайти список видань, заборонених до ввезення в Україну. До цього списку входять, наприклад, дитяча книжка «Богатырские русские сказки», підручник «Хімія», книжка Едварда Радзинського «Дочь Ленина – Взгляд на историю», видання «Советский самогон по ГОСТу: коньяк, вино, наливки и настойки».
Окремо можна побачити перелік не рекомендованих до ввезення в Україну книжок, серед яких – роботи ідеолога сепаратизму на Донбасі Олександра Дугіна, письменника (який неодноразово виходив на передову з боку сепаратистів) Захара Прилепіна та гумориста Дмитра Пучкова, більш відомого як Гоблін.
Станом на кінець березня 2018 року Держкомтелерадіо відзвітувало про 13,062 виданих дозволів на ввезення видавничої продукції з Росії та тимчасово окупованих територій. Перелік видань, яким відмовили у ввезенні, містить 45 позиції. Ще 167 – це перелік книжкових видань, «зміст яких спрямовано на ліквідацію незалежності України, пропаганду насильства, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини».

«Жоден журналіст не спитав, чому ми так багато даємо дозволів і так мало відмов»... 
За словами Олійника, обсяг ввезення російської видавничої продукції у другому півріччі 2017 року зменшився на 40-45% у порівнянні з аналогічним періодом у 2016-му. Сам у цьому він вбачає позитив для українських видавців.
«Навіть ті відмови, що ми надали, – говорить держслужбовець, – не були якоюсь відверто антиукраїнською літературою. Просто бізнесмени насамперед цікавляться отриманням прибутку – і це нормально. Бувало таке, що книга абсолютно невинна, а на обкладинці написано «С любовью к России». Ну яка може бути любов до Росії? Ми з Росією воюємо, це наш ворог».
...«От є книжка «Русские сказки». Ми не надали дозвіл, – говорить він. – Сердобольні бабусі та дідусі одразу кажуть: «Ой, як же так, дітям не дозволили казки. Але чому їх не дозволили? Бо подивилися, а там «Котигорошко. Русская народная сказка». Але яка це «русская народная сказка»? Це і є на ділі реалізація «русского мира», який Російська імперія нав’язує всім і вся».
Червак зауважує, що дії експертної ради – це не заборона книг взагалі, а обмеження на їх ввезення з РФ. Якби переклад «Сталінграда» Бівора у тій самій редакції завезли б із Білорусі чи Польщі, говорить Червак, жодних перешкод би не було.
...Єдиний з представників імпортерів, який зголосився із нами говорити, – Юрій Грюканов, юрист «Махаон-Україна». Він також є членом експертної ради з питань аналізу та оцінки видавничої продукції.
«Система, яка зараз діє, особисто мене як представника видавничої компанії, повністю задовольняє, – говорить він. – Тут немає ніяких надуманих податкових мит, немає акцизних марок. Все досить чітко. Комітет працює фахово і професійно, вичитує кожну книжку. Мені здається, що ця система має залишатися й надалі. У нас більше двох тисяч дозволів. Дві книжки на фоні двох тисяч – це не дуже багато».
ну такое. Занятная история про бедного Десницкого, которого, правда, в итоге разбанили.


+++
В штате Юта подписали закон, который позволит родителям воспитывать детей методом free-range parenting (без гиперопеки). Это значит, что дети смогу самостоятельно ходить в школу, ждать родителей в припаркованных автомобилях и находиться на игровой площадке без присмотра взрослых.
...Разработчики проекта отмечают, что прогулки без сопровождения взрослых нельзя считать пренебрежением родительскими обязанностями. При возникновении проблем надзорные органы будут разбираться с каждым случаем в индивидуальном порядке.
ага, это типа маятник, качнувшись вправо, качнётся влево. Ну и хорошо.


сабж:
А вообще тяжело мне с ним было. Его тут взяли в работу чуть ли не на 48 часов, он плакал и ничего не помогало. Я же его довольно быстро сломал в камере.
Есть большая трудность в моей работе – это то, что у арестованных появляются рецидивы раскаяния

Вопрос:Как это понимать?
Ответ:Ну, желание отказаться от показаний. Я забыл Вам сказать, что я сидел с ШИПОВЫМ. Я его очень удачно сломал, он дня 3-4 не давал никаких показаний. Этот человек ужасные вещи выделывал в камере – и плакал, и головою о стенку бился, но я его с большим трудом успокоил, и он дал показания, но может от них отказаться.