Войти в систему

Home
    - Создать дневник
    - Написать в дневник
       - Подробный режим

LJ.Rossia.org
    - Новости сайта
    - Общие настройки
    - Sitemap
    - Оплата
    - ljr-fif

Редактировать...
    - Настройки
    - Список друзей
    - Дневник
    - Картинки
    - Пароль
    - Вид дневника

Сообщества

Настроить S2

Помощь
    - Забыли пароль?
    - FAQ
    - Тех. поддержка



Пишет Alter ego ([info]alt)
@ 2008-10-09 19:58:00


Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Очередным внеочередным выборам посвящается

1935 р., липня 21. — ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО РІШЕННЯ
НАРАДИ ПРАВЛІННЯ ПРОФСПІЛОК ЛЬВОВА
БОЙКОТУВАТИ ВИБОРИ У СЕЙМ І СЕНАТ

12 липня ц. р. відбулася конференція правління львівських профспілок, скликана Виконавчим відділом Окружної комісії, на тему відношення робітничого класу до виборів у сейм і сенат.

Багатолюдна конференція одноголосно ухвалила рекомендувати всім членам профспілок утриматися від участі у виборах до законодавчих установ, оскільки виборчі закони не дають робітничому класові права висувати власних кандидатів і обирати власних представників.

Конференція одноголосно постановила розгорнути серед усіх трудящих широку акцію з роз'ясненням причин бойкоту виборів і такого негативного ставлення до них.

Trybuna Robotnicza (Львів), 1935, № 29, 21 липня, с. 4. Переклад з польської.

via [info]berdychevsky@lj