Войти в систему

Home
    - Создать дневник
    - Написать в дневник
       - Подробный режим

LJ.Rossia.org
    - Новости сайта
    - Общие настройки
    - Sitemap
    - Оплата
    - ljr-fif

Редактировать...
    - Настройки
    - Список друзей
    - Дневник
    - Картинки
    - Пароль
    - Вид дневника

Сообщества

Настроить S2

Помощь
    - Забыли пароль?
    - FAQ
    - Тех. поддержка



Пишет kipiani ([info]kipiani)
@ 2008-05-19 13:06:00


Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Табачник і "фан-клуби" Кіпіані
"Я ж не Вахтанг Кіпіані, який щодня споглядав і коригував голосування своїми фан-клубами" - бугага. моїми фан-клубами? ну, не дурень?

"його керівник не може бути однією із зацікавлених сторін, адвокатом одного з персонажів, який увійшов у десятку. Тому що постає питання про мобілізацію кращих кадрів, про фінансування, про темпи, про відрядження тощо. Але це не моє питання..." - от же ж курва.

"Більше того, мені відомо, що в Луцьку прихильники Тягнибока роздавали безкоштовні мобільні картки, щоби подзвонили за Бандеру" - брати-волиняки, це правда?

"Краще б «Телекритика» проаналізувала, чому деякі журналісти часто міняють своє місце роботи і полишають його завжди зі скандалом, і скандал починається саме в момент, коли вони міняють місце роботи" - от лайно, керівництво каналу знало, що я прийшов на один проект і на один сезон. я й трудову на "Інтер" не приносив. це для тих, хто тіпа вірить всьому написаному.

а взагалі варто прочитати повністю інтерв'ю проффесора Табачника. розумним - достатньо.


(Добавить комментарий)

та біс з ним з тим собачником...
[info]synyahovskyy@lj
2008-05-19 07:39 (ссылка)
Гайда знімати про Мазепу

(Ответить) (Ветвь дискуссии)

Re: та біс з ним з тим собачником...
[info]vaxo@lj
2008-05-19 07:40 (ссылка)
поговоримо.

(Ответить) (Уровень выше)


[info]_torba@lj
2008-05-19 07:43 (ссылка)
Цікаво ще позиція Савера Шустіка

(Ответить) (Ветвь дискуссии)


[info]highlander_dl@lj
2008-05-19 08:19 (ссылка)
Мені також було б цікаво послухати пана Шустера. Але я маю думку що ця проблема може не вийти за межи глобальної мережи.

(Ответить) (Уровень выше) (Ветвь дискуссии)


[info]_torba@lj
2008-05-19 08:21 (ссылка)
Думаю, що не вийде. Ну, преса якась висвітлить ще

(Ответить) (Уровень выше) (Ветвь дискуссии)


[info]highlander_dl@lj
2008-05-19 08:26 (ссылка)
На цей час я бачив тільки ахметівську "Сегодня" але на сайти газети. Можливо ще декілька видань щось скажуть, але вцілому то не буде загально...

Яка країна, такий і терракт (с) анекдот

(Ответить) (Уровень выше)

Клиент всегда прав
[info]higher_caps@lj
2008-05-19 15:25 (ссылка)
http://higher-caps.livejournal.com/335519.html

(Ответить) (Уровень выше)


[info]highlander_dl@lj
2008-05-19 07:50 (ссылка)
Пане Кіпіані, я помиляюсь, чи Ганна Гомонай дружина пана А. Шевченко (БЮТ)?

(Ответить) (Ветвь дискуссии)


[info]skovalyov@lj
2008-05-19 07:54 (ссылка)
Так и есть. А Андрей Шевченко в свою очередь - сын Виталия Шевченко, одиозного руководителя госкомтелерадио.

(Ответить) (Уровень выше) (Ветвь дискуссии)


[info]highlander_dl@lj
2008-05-19 08:04 (ссылка)
Спасибо, значит с памятью моей все в порядке ;-)

Просто настораживает "молчание" оппонентов со стороны БЮТ...

(Ответить) (Уровень выше) (Ветвь дискуссии)


[info]skovalyov@lj
2008-05-19 08:18 (ссылка)
По-вашему, парламентские фракции или президент должны комментировать итоги коммерческого телешоу? Я отнюдь не преуменьшаю крутость "Великих Украинцев", но зачем втягивать ключевых политиков в очередной бессмысленный конфликт гуманитариев? Вам мало заявления Ющенко про проект закона о ликвидации символов коммунистического режима?

(Ответить) (Уровень выше) (Ветвь дискуссии)


[info]highlander_dl@lj
2008-05-19 08:24 (ссылка)
Не дай Бог чтобы это комментировали фракции и Президент. Если они до этого дойдут, то у нас Парламент еще пару лет работать не будет ;-) Я говорил не о фракции БЮТ или политической силе, а о людях.

Что касается заявления Ющенко, то он Президент и проекты законов и прочие иннициативы его законное право. А вот примут это или нет, подадут проект или нет - совсем другое дело.

(Ответить) (Уровень выше)


[info]ponka@lj
2008-05-19 09:42 (ссылка)
я так понимаю, что шоу свою задачу выполнило - денег на СМС-ках срубило :)))
а за шо народ голосует - за великую танцюристку-Подковаеву или за великих украинцев - дело 10е.

(Ответить) (Уровень выше)


[info]otar@lj
2008-05-19 08:49 (ссылка)
:)) одіозного руководітєля гостєлєрадіо звуть Едуард Прутнік

(Ответить) (Уровень выше) (Ветвь дискуссии)


[info]skovalyov@lj
2008-05-19 09:02 (ссылка)
Я в сортах говна не разбираюсь.

(Ответить) (Уровень выше) (Ветвь дискуссии)


[info]otar@lj
2008-05-19 09:05 (ссылка)
Прутнік не гівно, він ваш :)

(Ответить) (Уровень выше) (Ветвь дискуссии)


[info]skovalyov@lj
2008-05-19 09:08 (ссылка)
Это в вашей карте мира они ваши и наши, а в моей они все ваши, однако.

(Ответить) (Уровень выше)

:)) одіозного руководітєля гостєлєрадіо
[info]higher_caps@lj
2008-05-19 15:26 (ссылка)
лажонувся малчик

(Ответить) (Уровень выше) (Ветвь дискуссии)

Re: :)) одіозного руководітєля гостєлєрадіо
[info]skovalyov@lj
2008-05-19 17:32 (ссылка)
Лажанулись вы со своим Бандерой, не находите?

(Ответить) (Уровень выше) (Ветвь дискуссии)

Re: :не находите?
[info]higher_caps@lj
2008-05-19 17:36 (ссылка)
ні,
все на краще

(Ответить) (Уровень выше)


[info]gajdamak@lj
2008-05-19 07:51 (ссылка)
Ну власне кажучи, нового нічого не сталося. Вкидання, накручування, звинувачення тих, хто зловив за руку – є типовим для української політики. Шкода лише, що тепер заполітизували і такий проект. Невже українці дійсно не доросли ще до таких передач і приречені голосувати лише за «Танці з зірками» та інші «Фабрікі звьозд»? Не вірю!

А на нешановного Табачніка краще не звертати уваги. Вам платили гроші за шеф-редакування проекту, йому – аби «какав» в прямому ефірі та поза ним.

(Ответить)


[info]ex_nedobalk@lj
2008-05-19 07:56 (ссылка)
Вахтанже, то тепер вами будуть лякати східноукраїнських дітей?:)

(Ответить) (Ветвь дискуссии)


[info]vaxo@lj
2008-05-19 11:31 (ссылка)
аби вони були ті діти)

у мене троє. у мого візаві, сподіваюся, поки, нема;)

(Ответить) (Уровень выше)


[info]komsomol_kiev@lj
2008-05-19 08:44 (ссылка)
подытожим

интер как принято нынче у большинства укросми, не в силах что-то создать самостоятельно слямзил забугорную идею и неплохо заработал.
проект этот был исключительно коммерческий! все остальное рассказни дабы замылить глаза. как может проект объединять страну если при существующем политическом раскладе в тройку лидеров ставить Бандеру? и тут лично мое отношение к данному персонажу не причем.

кипиани лично для меня в роли адвоката бандеры был просто смешон! видимо батоно плохо знаком с философией и идеями правой украинской публики. ну это лирическое, сам полез. прошибло на слезу когда кипиани зболтнул про то как много для него сделал Бандера))))ну это опять же лирика...

и последнее лично к батоно кипиани - мне знакомая журналистка с интера рассказал что на планерке перед 9-м мая один из редакторов ляпнул следующие: "...меньше красного в кадре, и живых трупов (читай ветеранов) не снимать..." так вот если вы знаете этого человека, передайте ему что мы приняли к свединию эту информацию, и подготовим аргументы дабы переубедить нерадивого журналиста в ошибочности его позиции.

привет руководству и информационной политике канала. спасибо за проект, долго смеялся.

(Ответить) (Ветвь дискуссии)


[info]vaxo@lj
2008-05-19 09:02 (ссылка)
після тих брутальностей щодо себе я міг би і не відповідати.

але. я не знаю, чи ваша знайома журналістка розповідає те, що чула. я такого, звісно, не чув, бо ні на які планьорки тут не ходив, а сам їх проводив. я вважаю цю фразу про " живих трупів" хамством. та й постановку питання - теж.

(Ответить) (Уровень выше) (Ветвь дискуссии)


[info]komsomol_kiev@lj
2008-05-19 09:13 (ссылка)
ничего личного вахтанг - только бизнес...

если тебе не понравилось высказывания о твоем адвокатстве то скажу следующие:

лично я против каких либо национальностей ничего против не имею, а вот у правых с этим дело обстоит по другому. и это не наш вымысел.

(Ответить) (Уровень выше) (Ветвь дискуссии)


[info]vaxo@lj
2008-05-19 11:33 (ссылка)
я бизнесом не занимаюсь.

у меня с тем, о чём вы пишете, тоже нет проблем. я не являюсь "правым".

(Ответить) (Уровень выше) (Ветвь дискуссии)


[info]komsomol_kiev@lj
2008-05-20 03:46 (ссылка)

Хорошо скажу прямо но помягче, дабы не обидеть людей тонкой душевной организации - не нравится нашим фашистам и сочувствующим им ура-патриотом тот факт что ты не являясь не то что украинцем, а хотя бы славянином, ратуешь за Степана Андреевича! Не веришь нам, твое право. В данный момент ситуативного затишья можно ляпать что душе угодно, и выгодно кошельку, но это продлится недолго, и когда припечет, и ваша политика способствующая фашизации и без того свихнувшегося общества даст свои всходы - не поминай злым словом как ты изволил выразится "...комсу недорезанную..."

Вахтанг...прописная истина - перефразируя известное выражение - ты можеш не интересоватся правым, но правые будут интересоватся тобой!

СДД

(Ответить) (Уровень выше) (Ветвь дискуссии)


[info]yggasi@lj
2008-06-06 15:06 (ссылка)
Хорошо скажу прямо но помягче, дабы не обидеть людей тонкой душевной организации - не нравится нашим фашистам и сочувствующим им ура-патриотом тот факт что ты не являясь не то что украинцем, а хотя бы славянином, ратуешь за Степана Андреевича!

Брехня! Українські патріоти завше вирізнялися тим, що могли судити про людей за їх ділами а не походженням, згадаймо багатонаціональний склад УПА. Не знаю до якої держави Вахтанг має патріотичні почуття, але мені грузинський патріот набагато приємніший ніж українець, що почуває себе людиною без роду і племені.

Не зрозуміти москалям, чому у Львові є вулиця Джохара Дудаєва.

(Ответить) (Уровень выше)


[info]les_vakula@lj
2008-05-19 09:39 (ссылка)
шановний, те, що ви пишете про планьорки на Інтері - повна бредятина. і взагалі, виглядає - баба бабі сказала

(Ответить) (Уровень выше)


[info]yuri_lisovsky@lj
2008-05-19 08:46 (ссылка)
воістину САПІЕНТІ САТ!!!
до речі, http://www.nameofrussia.ru/ - російський варіант. тут і махно, і вернадський, і сікорський

(Ответить) (Ветвь дискуссии)


[info]sonnyak@lj
2008-05-19 16:04 (ссылка)
там і Ярослав Мудрий є....

(Ответить) (Уровень выше)


[info]stkara@lj
2008-05-19 09:53 (ссылка)
Зря все-таки вы тогда промолчали, когда была возможность. А теперь уже как в поговорке: лежачих не бьют, их топчут.

(Ответить) (Ветвь дискуссии)


[info]vaxo@lj
2008-05-19 11:34 (ссылка)
я все сделал правильно. чем дальше - тем больше в этом убеждаюсь. а точку ставить рано.

(Ответить) (Уровень выше)


[info]guzj@lj
2008-05-19 10:04 (ссылка)
По Луцьку такого не чув та не бачив! Та й взагалі, нащо роздавати людям, купили картки та подзвонили собі. Не бачу логіки!

(Ответить)


[info]maksymus@lj
2008-05-19 10:38 (ссылка)
Без незалежної інформації про перебіг голосування виходить традиційно — його голос проти Вашого. Адже обидва, ак адвокати великих, суть зацікавлені сторони.

Поява такої інформації автоматично викриє Табачника і без особистої лайки.

(Ответить) (Ветвь дискуссии)


[info]otar@lj
2008-05-19 10:48 (ссылка)
Інтер поводиться так, як завжди у конфліктних ситуаціях за Безлюдної - відмовчується. Думаю, ні офіційних коментарів, ні інформації про перебіг голосування не буде.

(Ответить) (Уровень выше) (Ветвь дискуссии)


[info]maksymus@lj
2008-05-19 10:53 (ссылка)
Цілком зрозуміло. Тому Вахтангу не варто перейматися бійкою в темній кімнаті. Тут Табачник переможе.

(Ответить) (Уровень выше) (Ветвь дискуссии)


[info]vaxo@lj
2008-05-19 11:34 (ссылка)
діло не тільки в Табачникові.

(Ответить) (Уровень выше)


[info]mavchenia@lj
2008-05-19 10:47 (ссылка)
Якщо цього разу Дмитро Табачник отримає по заслузі, вас на руках носитиме добряча частина української інтелігенції, але було б добре, щоб саме вона зараз подала підтримку, яка вам необхідна. тримаю кулаки

(Ответить) (Ветвь дискуссии)

Табачник отримає по заслузі
[info]higher_caps@lj
2008-05-19 17:38 (ссылка)
"Йому плюй межи очі, а він казатиме - то Божа роса"

(Ответить) (Уровень выше)


[info]kuzkina_matj@lj
2008-05-19 12:56 (ссылка)

"його керівник не може бути однією із зацікавлених сторін, адвокатом одного з персонажів, який увійшов у десятку. Тому що постає питання про мобілізацію кращих кадрів, про фінансування, про темпи, про відрядження тощо. Але це не моє питання..." - от же ж курва
на виборах спостерігачі також представляють когось з кандидатів...і якщо вони стають свідками фальсифікацій -- мусять про це повідомити)))

(Ответить) (Ветвь дискуссии)

Великі українці
[info]alex_ger78@lj
2008-05-19 13:24 (ссылка)
Для мене результат "Великих українців" - то велике розчарування. Бо за всіма законами математичної статистики ймовірність такого розкладу просто мізерна. Не може людина з 4-го місця з таким відривом піти на перше без втручання у закономірний розвиток подій. З іншого боку, я подумав таке: якщо певна кількість смс-повідомлень - це чесно, а інша кількість - то вже нечесно, то де ця межа? 10, 20, 100 смс? Сама система вже є несправедливою - голосують не люди, а смс-ки, тобто я - людина, й ви - людина, а кількість голосів у нас виявляється різною. Звичайно, що дурня, що таким чином Інтер заробляв гроші. 2 млн. голосів - це 400 тис.доларів. Ви уявляєте, наскільки вартість ефіру дорожча за цю цифру? На рекламі під час передачі Інтер заробив в десятки чи сотні разів більше, я впевнений. Тобто, якби організатори сказали - ні, одна людина - один голос, то, гадаю, що ніхто б особливо не сперечався. Відповідно, й Вахтанг Кіпіані може визнати це як один із своїх "проколів" - правила можна було сформулювати інакше.А взагалі система не мала б залежати "від чесного Кіпіані чи нечесного Табачника" - і відповідно це був найгірший вибір для адвокатів й авторів фільмів.
Для мене незрозуміло - невже зараз немає технічної можливості встановити результати за номерами, що не повторюються? Просто інформаційно подати - а ось так було б, якщо рахувати тільки людей.

За моїм припущенням, в цьому випадку не перемогли б ані Ярослав, ані Бандера.

(Ответить) (Уровень выше) (Ветвь дискуссии)

Re: невже зараз немає технічної можливості
[info]higher_caps@lj
2008-05-19 15:29 (ссылка)
технічна Є, поки що

(Ответить) (Уровень выше)

Re: Великі українці
[info]vaxo@lj
2008-05-19 17:19 (ссылка)
все правильно кажете, крім одного - я не мав жодного відношення до формулювання правил проекту.

(Ответить) (Уровень выше)


[info]vaxo@lj
2008-05-19 17:18 (ссылка)
ну, цим він мене реально розізлив. козел натуральний - його фільм знімався вдвічі довше - у Франції, Росії та Україні, сценаристом була "Інтера" Андрій Цаплієнко, з фінансуванням проблем не було тощо.

(Ответить) (Уровень выше)


[info]a_k88@lj
2008-05-19 22:37 (ссылка)
""Більше того, мені відомо, що в Луцьку прихильники Тягнибока роздавали безкоштовні мобільні картки, щоби подзвонили за Бандеру" - брати-волиняки, це правда?"

Як людина, котра займає у "Свободі" на Волині далеко не останнє місце, стверджую, що такого не було.

(Ответить)


[info]ex_nedobalk@lj
2008-05-20 08:48 (ссылка)
о, як раздалися вісти про великих українців. - http://alexkrin.livejournal.com/24966.html

(Ответить)