Войти в систему

Home
    - Создать дневник
    - Написать в дневник
       - Подробный режим

LJ.Rossia.org
    - Новости сайта
    - Общие настройки
    - Sitemap
    - Оплата
    - ljr-fif

Редактировать...
    - Настройки
    - Список друзей
    - Дневник
    - Картинки
    - Пароль
    - Вид дневника

Сообщества

Настроить S2

Помощь
    - Забыли пароль?
    - FAQ
    - Тех. поддержка



Пишет kipiani ([info]kipiani)
@ 2008-08-12 09:30:00


Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
План заходів
Вчора представниками громадських організацій та грузинського земляцтва створено громадський комітет, який координуватиме розрізнені акції на підтримку Грузії, які виникають в різних середовищах.

Отже, о 12.00 буде продовжено пікетування посольства РФ у Києві (Повітрофлотський проспект, 27).

13.30 - акція переміститься під посольство Франції на вул. Рейтарській (я так розумію, це пов"язано з головуванням Франції в ЄС і візитом президента Ніколя Саркозі в Москву та Тбілісі).

15.00 - до уваги журналістів - в приміщенні агентства "Укрінформ" (метро "Театральна") відбудеться телеміст Київ-Тбілісі за участю експертів.

15.00 - на Майдані незалежності відкриється інформаційний пункт. Шукайте його за українським і грузинським прапорами.

18.00 - акція передачі дитячих іграшок дітям Грузії. Посольство Республіки Грузія на вул. Мельникова навпроти журфаку та КІМО.

Зараз у Тбілісі та околицях працюють українські журналісти Ігор [info]igordaily@lj Луценко та Таня [info]tani_flint@lj Кремінь. Френдіть, читайте.

Ющенко ніби має летіти в Тбілісі. Цікаво, хто його консультує з грузинських питань. Жванія - вже ні.

Вчора я наїхав на Олега Медведєва, радника Тимошенко, що немає взагалі жодної позиції глави уряду. Я емоційно щось кричав у трубку, Олег навіть, здається, щось записував. Прозвучала фраза - "перенесли на завтра". Сьогодні, бесценная наша Юлия Владимировна, ваші правильні і порожні слова вже нафіг нікому не потрібні. Сьогодні цитуватимуть Саркозі, Ющенка, президентів країн Балтії та Польщі.


(Читать комментарии) - (Добавить комментарий)


[info]_torba@lj
2008-08-12 04:03 (ссылка)
Дуже цікаво, чому Тимошенко, яка піариться на будь-якій дрібничці, тут раптом сховалася

(Ответить) (Ветвь дискуссии)


[info]rebe_uman@lj
2008-08-12 04:23 (ссылка)
Чутье. Политическое.Все весьма неоднозначно. Кто знает, во что это выльется? Весьма разумно высказаться, как раз ПОСЛЕ Саркози. А президентов Балтии и Польши, как цитировать, конечно, будут, ибо информпространсво поглотит любое количество информмусора на эту тему...
Что они там будут делать? Разве это влиятельные государства? Они имеют авторитет у российского руководства? Могут быть посредниками? Да их в Москву никто не пригласит...
Бродячий цирк "освобожденных народов".

(Ответить) (Уровень выше) (Ветвь дискуссии)


[info]_torba@lj
2008-08-12 04:26 (ссылка)
сидіти на жопі і не висовуватися, це, звісно, теж тактика, але не впевнений, що вона багатьом подобається.

(Ответить) (Уровень выше) (Ветвь дискуссии)

Бросьте, разве население Украины
[info]ex_oskoloki@lj
2008-08-12 06:24 (ссылка)
заботит происходящее в Грузии? На Восточной Украине - нет. На моей работе - только вздохи "ой, как людей жалко".
Через год, когда будут выборы о грузинских событиях никто и не вспомнит.

(Ответить) (Уровень выше) (Ветвь дискуссии)


[info]_torba@lj
2008-08-12 06:45 (ссылка)
Тобто ви теж згодні, що Тимошенко цікавлять лише речі, які можуть їй допомогти у виборах?

Що ж до, згадають чи ні, я б не поспішав так говорити. По-перше, невідомо, коли події в Грузії завершаться

(Ответить) (Уровень выше) (Ветвь дискуссии)


[info]ex_oskoloki@lj
2008-08-12 06:55 (ссылка)
>Тимошенко цікавлять лише речі, які можуть їй допомогти у виборах

Безусловно согласен. В Украине нет государственніх деятелей, одни политики.

(Ответить) (Уровень выше)


[info]jabogdan@lj
2008-08-12 09:32 (ссылка)
невже не зрозуміло, що вона медведчуківська креатура,і путінська маріонетка, ще як мінімум, з минулих виборів 2004р?
БЮТ без структури СДПУо це ніщо,міраж,вони чудово доповнюють те що обом бракувало.

(Ответить) (Уровень выше)


[info]windswall@lj
2008-08-12 17:44 (ссылка)
1. на фоні Ющенка вона буде грати другу роль. Ющенко має змогу приїхати в Грузію та вийти на мітинг (заради справедливості - при цьому він нічим не ризикує на відміну від журналістів), вона ні.
2. навіть якщо б Тимошенко спробувала це зробити - її одразу б "опустили" орли з СП - виконавча влада не формує зовнішню політику держави і не має права першого голосу. Тим більше вона спочатку мала б підписати директиви.
3. З огляду на вищевказане Тимошенко намагається звернути цей програш поля собі на вигоду - у неї попереду переговори з Росією, мабуть що там намагатиметься надолужити втрачене.
4. З моєї цинічної точки зору, вона може більше втратити мовчанням ніж за його допомогою здобути. Якщо без цинізму - в даній ситуації я їх обох ненавиджу однаково.
5. Грузія зараз розглядається цими уродами (маю на увазі весь політикум без виключення) як поле для роботи, не намагайтесь їх зрозуміти з людської точки зору - я спробував і лише настрій зіпсував.

Шановний jabogdan , може досить вже про маріонеток? Особисто я вже начитався про американську маріонетку Саакашвілі, тепер ось ви про російську. Хіба це зараз пече?

(Ответить) (Уровень выше)


(Читать комментарии) -