Sat, Jun. 24th, 2017, 01:04 am
Анатолий Стреляный: "Ваши письма"

https://www.svoboda.org/a/28569034.html
Пишет Сергей Лысиков: «Завод. Проходная. Подъезжает директор на большом джипе. Шофёр помогает надеть пиджак, подносит до вертушки портфель. Далее его встречает начальник охраны предприятия, чтобы проводить до лифта. Вот что это: вежливые люди или холуйский менталитет, замешанный на страхе попасть под сокращение?», - таким вопросом задается Лысиков. Вопрос из числа вечных. «Люди холопского звания сущие псы иногда – чем суровей наказание, тем им милей господа». Это – Некрасов. Есть одно признание у Пушкина… С отвращением к себе он говорит о мимолетном рабском чувстве, которое испытал при встрече с царем. Было, то есть, мгновение, когда он перестал быть личностью, потерял достоинство. Не ощущать себя равным другому, кто бы он ни был, пусть хоть трижды царь - значит вообще перестать быть человеком. Вот что с нами иногда происходит в присутствии сильных мира сего. Перестаешь быть человеком. В тебе просыпается маленькое животное. Оно скукоживается перед зверем, который заведомо сильнее. Подчинение хозяину леса переходит в преклонение перед ним. Так ты превращаешься в шестерку. Есть шестерки от рождения. Они и на свет появляются, чтобы подчиняться, бескорыстно служить пахану. Шестерка упивается своей близостью к нему. Есть люди, которых приятно волнует само созерцание большого начальника. Стоял близко, «видел, как тебя». Но эти же люди, когда начальник далеко, могут так же искренне его поносить и доносить на него. Так они мстят за свое унижение. Верный слуга – это только так говорится. Иногда никто не может быть таким опасным для господина, как верный слуга.

Wed, Jun. 21st, 2017, 06:57 pm
Semagic, Flickr... Invalid frob :(

Semagic всьо. Перестав підключатися до Flickr`у, тепер малюночків не буде. Scrap бо book тільки тридцять два меґабайти дозволяє собі напхати.
"Миколо, ти що, образився?!"

Mon, Jun. 19th, 2017, 05:19 pm

УНІАН
Микола Коханівський...
- Що вам від того, що ви зриваєте марш і б'єте людей?
– Ну, що від того… Ми захищаємо державу. Захищаємо від впливу людей, які втратили будь-які моральні орієнтири, які втратили будь-які цінності, від людей розбещених. І мало того – півбіди, якби ці люди щось собі робили мовчки і жили б собі. Вони це нав'язують суспільству.
Більше читайте тут: https://tsn.ua/interview/hay-yidut-v-yevropu-i-tam-zbochuyutsya-yak-yim-zamanetsya-947445.html

Ну все так. На фронті вже захищать не треба. На Хрещатику веселіше.

Отак от. За кожним конахівським, за кожним пс, за кожним луценком з його уна-унсо обов'язково рано чи пізно вилізе кремлівська комсомольсько-ґєбєшна скотиняка.

This entry was originally posted at http://robofob.dreamwidth.org/325677.html. Please comment there using OpenID.

Mon, Jun. 19th, 2017, 01:32 pm

Ото не треба було вигадувати своє, а вислати з двома лантухами за парєбрік. Ще тоді, у дев'яносто першому. Як чехи зробили свого часу (кажуть про три мільйони осіб). Як кацапи з Східною Пруссією. І що, чехи нині винні почуваються? Так, почуваються. Але вони живі й нема обстрілів в Судетах.

На Додаток:

Серйозно подумую повикидати з ленти усю оту малароську хуйню, бігданів, луків і т. ін. Що далі, то однаковіші. Як не "кримнаш", то "кримїм". Мав би їм хтось нагадати, чим запарєбрікам обернулася хвиля протичеченської пропаґанди в Росії дев'яностих – а нічим. Вона не працює.
Замість різати кацапів, мужичкі в камуфляжах гиркаються з ґеями.
Гірко мені, люди добрі.

This entry was originally posted at http://robofob.dreamwidth.org/325427.html. Please comment there using OpenID.

Fri, Jun. 16th, 2017, 09:59 pm
Митці

Юрій Винничук
Бозна-який раз перечитую свій новий роман і щоразу виловлюю щось свіженьке. Тобто дурненьке. Самому вичитувати важко, текст знайомий, і очі ковзають по ньому, як по снігу.
І ото думаю: а існує такий літредактор, який би помітив, що тут, наприклад, плутанина?
"Я рвучко обертаюся й бачу панночку в чорній сукні. Худе подовгасте обличчя когось мені нагадує".
А через кілька абзаців про ту саму особу:
"Тут я уперше маю змогу роздивитися дівчину. Гарне округле обличчя з великими очима й густими бровами когось мені нагадує".
А таких моментів я уже виловив кілька десятків, бо роман почав писати давно, відкладав, повертався до нього, щось переробляв, переставляв. І з досвіду попередніх романів знаю, що не всі блохи виловлю.
Санкта сімплікітас. Ще в юности помітив, що як щось дуже збрешеш, то важко потім пригадати, що саме брехав, і ловишся на тій брехні деякий час по тому. То дуже простий вихід є: не брехати, то й вигадки запам'ятовувати не треба. Якщо ніякої дівчини не було, то й не сплутаєш, худе обличчя чи округле. Це я до того, що є живі персонажі у письменників. А є мертві – тобто брехня – у таких, що видають собачатину за баранину :)

Fri, Jun. 16th, 2017, 08:41 pm
Русскій боржч

Дмитро Ґорда-Горицвіт
Цієї неділі, випадково перемикаючи канали телевізора, попав на 1+1, а саме на "Світ навиворіт" (в ориг. "Мир наизнанку") з Дмітрієм Комаровим. Автор і ведучий програми подорожує світом і розповідає про різні різнощі в чужоземних країнах глядачам своїм, а тамтешнім тубільцям - про особливості нашого, українського, життя. Read more... )

Fri, Jun. 16th, 2017, 03:18 am

http://tyzhden.ua/Columns/50/194572
Телебачення та радіо я останнім часом використовую з дуже прагматичною метою: щоб фоном чути правильну українську мову.


Сміявся б уголос, але люди ще сплять. Та й сміх був би крізь сльози.
(До речі, правильна українська мова, коли її часто чути, геть змінює й уявлення про мову письмову. Там – у правильній – ритм інший.)This entry was originally posted at http://robofob.dreamwidth.org/324659.html. Please comment there using OpenID.

Thu, Jun. 15th, 2017, 05:16 pm
Європейський пендель

Юрій Макаров

Ну хтось залишився все одно незадоволений. Є такі люди, є. Від мене не дочекаєтеся. Безвіз — це перемога, довгоочікувана, але від цього не менш блискуча. Так, я хотів би значно більшого поступу всередині країни. Наша дипломатія, точніше наш головний дипломат, ще точніше — наш найголовніший дипломат, набагато успішніша на зовнішньополітичній ділянці, ніж на фронті внутрішніх реформ, але зміна парадигми щось таки важить у символічному плані.

Read more... )

This entry was originally posted at http://robofob.dreamwidth.org/324154.html. Please comment there using OpenID.

Thu, Jun. 15th, 2017, 02:36 pm
Svoboda!

Депутати ірландського парламенту затвердили кандидатуру лідера партії "Фіне гел" Лео Варадкара на пост прем'єр-міністра країни. 38-річний політик став наймолодшим прем'єром в історії Ірландії.
Крім того, пан Варадкар став першим лідером країни, який відкрито оголосив про свою гомосексуальність, і першим прем'єром Ірландії індійського походження.
"Мене обрали, щоб керувати, але я обіцяю служити. Мій уряд не буде ні лівим, ні правим, тому що ці застарілі поняття не впораються із політичними викликами сьогоднішнього дня. Мета мого уряду - побудувати республіку можливостей", - заявив пан Варадкар, виступаючи перед парламентом.Read more... )

Thu, Jun. 15th, 2017, 11:39 am
Серийные любимцы

Лев Гурский
КРУГОВОРОТ

...Если хочешь, могу надиктовать: в Москве состоялся внеочередной Пленум ЦК КПСС. Партия простилась с ее верным сыном, Генеральным секретарем ЦК, членом Политбюро, трижды Героем Социалистического Труда Константином Устиновичем Черненко. Затем был избран новый Генеральный секретарь. Вот и все. Что конкретно тебя удивляет?

— Имя, фамилия и отчество вашего нового Генерального секретаря! — выдохнул Джек. — Простите, но это ведь уму непостижимо!

Read more... )

This entry was originally posted at http://robofob.dreamwidth.org/323926.html. Please comment there using OpenID.

Wed, Jun. 14th, 2017, 11:31 pm
Нью Йорк стоит мессы

Валерия Новодворская
"Новый Взгляд" №47 от 3 декабря 1994 г
.

Я считаю себя какой никакой христианкой, но при этом, в отличие от короля Людовика XIV из пьесы Булгакова «Кабала святош», решительно не люблю религию. Похоже, что и сам Христос ее не любил. Христианство было основано нонконформистами, бежавшими от тоталитарной несвободы иудаизма. И я этих ребят понимаю. Близкое знакомство с фарисеями и саддукеями могло довести потенциального диссидента только до антирелигиозной пропаганды в целях подрыва и ослабления иудейско-галилейского общественного и государственного строя. Мера пресечения тогда была покруче, чем при Андропове. Впрочем, Голгофа – это было быстрей и легче, чем специальная психиатрическая тюрьма. Те, кто умирал там под пытками, рады были бы раздобыть какой-нибудь крест и горсть гвоздей…Read more... )

Wed, Jun. 14th, 2017, 09:45 pm
Віталій Портников: "Колабораціоністи в Москві завжди плакали під українську мелодію"

Відомий політичний журналіст і телеведучий Віталій Портников розповів Karabas Live про те, що значить музика в його житті і в житті суспільства

Віталій Портников – популярний український журналіст і телеведучий, відомий своєю активною громадянською позицією і різкими, часто безкомпромісними, оцінками актуальних подій. Він послідовно захищає український національний вектор розвитку, при цьому міцно тримаючись своїх коренів і використовуючи історичний досвід.

Read more... )

Wed, Jun. 14th, 2017, 03:47 pm
ФразеолоґіяThis entry was originally posted at http://robofob.dreamwidth.org/323167.html. Please comment there using OpenID.

Wed, Jun. 14th, 2017, 02:13 pm
От тобі й ц.укр :(This entry was originally posted at http://robofob.dreamwidth.org/323006.html. Please comment there using OpenID.

Tue, Jun. 13th, 2017, 12:35 am
Українська хода в Перемишлі

Przemysław Lis Markiewicz
Торік, під час цієї ходи, сталися ганебні сутички, які на весь рік затруїли наші взаємини.
Я не підтримую сучасну нашу владу, але вони не допустили до зіткнень. Це підтверджує, що не мають рацію ті українці, які наполягають, що ПіС та Качинський зацікавлені загостренням польсько-українських стосунків.
Журналісти теж помітили, що десь поруч з ходою стояли молоді радикали і кричали гасла проти Бандери.
Що ж ... хода в честь солдатів Петлюри, вони проти Бандери.
Телепні ... але зрозумійте їх хоча би трішки ... Петлюра ... Бандера ... римується.
І не втовкмачиш дурному, що Петлюра був союзником Пілсудського і солдати УНР дали разом з поляками відсіч совєтам (так зване Диво над Віслою). "Розумники" - псевдопатріоти не осягають елементарного.
Хотіло ся б наприкінці написати: вибачте за ідіотів. Але чого я маю просити вибачення за кодло, з яким мене поєднує лише громадянство. Українців, моїх друзів, поєднує громадянство з Захарченком, Плотницьким, Оленою Бондаренко і з українськими комуністами. Я не очікую, що ви будете почувати себе винними через них.
На все добре!


"У неділю, 11 червня, в польському прикордонному місті Перемишль пройшла кількатисячна хода українців у пам'ять про бійців УНР".

 This entry was originally posted at http://robofob.dreamwidth.org/322666.html. Please comment there using OpenID.

Sun, Jun. 11th, 2017, 10:15 pm
Грррр!

"Ведучя програми... досить чясто..."
Радіо Ера.
Бучячь.
Пиздець, блядь. Винничук каже "коли чую оте "Бучячь", ікла ріжуться й піна виступає"This entry was originally posted at http://robofob.dreamwidth.org/320375.html. Please comment there using OpenID.

Sun, Jun. 11th, 2017, 10:02 pm
Австрійскій ґєнштапThis entry was originally posted at http://robofob.dreamwidth.org/320179.html. Please comment there using OpenID.

Sun, Jun. 11th, 2017, 05:45 pm

Sun, Jun. 11th, 2017, 04:28 pm
Українська мова як протест

Катерина Гандзюк

 This entry was originally posted at http://robofob.dreamwidth.org/319980.html. Please comment there using OpenID.

20 most recent