Sat, Apr. 29th, 2017, 01:44 am
Інформаційні матеріали до 70-річчя з часу проведення польською владою акції “Вісла”

“За 20 років сліду вашого не буде”

Акція “Вісла” – військово-політична операція польської комуністичної влади, що стала інструментом етнічної чистки та полягала у депортації всього українського населення з південно-східних регіонів Польщі (Лемківщина, Холмщина, Надсяння й Підляшшя) до її північно-західних земель.
Інформаційні матеріали до 70-річчя з часу проведення польською владою акції “Вісла” | Офіційний веб-сайт УІНП

Fri, Apr. 28th, 2017, 09:00 pm
Табір смерті "Освенцім"

Мешканці Ізраїлю вшанували пам'ять жертв Голокосту хвилиною мовчання. 24 квітня - національний день пам'яті і жалоби в Ізраїлі.

фото смерті )

Fri, Apr. 28th, 2017, 03:01 pm
Вісла

https://tsn.ua/special-projects/visla/
Між українцями та поляками в часи Другої світової йшла власна війна – за українські території, що входили до складу Польщі (Холмщину, Волинь, Галичину), де українці хотіли створити власну державу, а поляки – відновити довоєнні кордони. Проте кордон проклали без участі українців і поляків. Тому СРСР та Польща силоміць змінили етнічну конфігурацію цих територій. Найбільш брутальним етапом стала операція "Вісла" 1947 року. Комуністи у Польщі не погидували назвати її "остаточним вирішенням української проблеми" (саме евфемізмом "остаточне вирішення проблеми" нацисти називали Голокост). Шантаж, залякування, ґвалтування, ув'язнення та вбивства українців силами спеціальної військової оперативної групи "Вісла" – так відбувалася депортація, котра поклала край існуванню української громади на українсько-польскому прикордонні. 2017 року виповнюються 70-ті роковини досі незасудженого злочину. ТСН.ua спільно з Українським інститутом пам'яті вперше публікує спецпроект про події 70-річної давнини з протоколами допитів, листами та спогадами очевидців.

Fri, Apr. 28th, 2017, 11:48 am
Юрій Макаров. Презумпція москаля

ПЕРІОДИЧНІ ІСТЕРИКИ МІСЦЕВИХ ШАНУВАЛЬНИКІВ «РУССКОГО ДУХА» — ХІМІЧНО ЧИСТА МАНІПУЛЯЦІЯ.
ЦЕ НЕ ЩО ІНШЕ, ЯК СПРОБА САМОВИПРАВДАННЯ, АБИ УНИКНУТИ ЧІТКОЇ ВИЗНАЧЕНОСТІ, ПО ЯКИЙ БІК ЦИВІЛІЗАЦІЙНОГО ЗІТКНЕННЯ ТИ ПЕРЕБУВАЄШ

Скандал не на жарт вибухнув ніби на рівному місці. Або не на рівному. Судіть самі. На гробки моя дружина їздила на цвинтар відвідати батька. І знову зайшла на ділянку біля центрального входу, де тепер ховають вояків. Ми, як і кожна порядна українська родина, весь час так чи так перебуваємо в силовому полі війни, тож уявлення про кількісні та якісні характеристики біди маємо, але побут бере своє, а безпосереднє зіткнення із проявами лиха спричиняє конче необхідний струс і додаткове щеплення адекватності. Сотні поховань: ім’я, прізвище, позивний, дата загибелі, інколи короткий коментар. Останні поховання свіжі, буквально двотижневої давності. І вже приготовлені вільні місця для могил, які невдовзі неминуче будуть заповнені. Ти розумієш, що це так. Майже в кожному місті та селі країни. Десь більше, десь менше.

Дружина не спала півночі, а відтак написала в соцмережі короткий, повний сліз пост із рефреном «Убий москаля!». І тут почалося! Запис перепостив один відомий у своєму середовищі літературний критик, який спеціалізується на російській та російськомовній літературі. Корінний киянин, здавалося б, людина зі смаком, досвідом і освітою, він обурився мракобіссям і дегуманізацією: «Світлано (це моя дружина. – Авт.)! Ти закликаєш убивати всіх росіян? Геть усіх?». Ну а далі жвава дискусія, градус якої тепер можна тільки уявляти заднім числом, бо пильний Цукерберґ негайно прибрав зі стрічки взірці «мови ненависті» разом із приводом.

Read more... )

Fri, Apr. 28th, 2017, 11:15 am
Читацький щоденник

Анатолий Стреляный
29 хвилин тому

Спасительная дюжина.
Это – к заметке «Спор книг», помещенной здесь 14 апреля с.г. Поступают просьбы и даже ироничные требования назвать хотя бы с десяток книг, которых любой «защитник трудящихся» в глаза не видел или только пролистал, боясь утратить свою выстраданную идейность вкупе с врожденной любовью к справедливости. Называю дюжину. Это – минимум.
Ж. Тьерио
Маргарет Тэтчер: от бакалейной лавки до премьер-министра
(В местностях, где она позакрывала убыточные шахты, ее ненавидят до сих пор. Те же чувства у всех, кого она лишила той или иной халявы, и/или у их потомков).
Л. Мизес.
Человеческая деятельность.
Социализм.
Либерализм.
Ф. Хайек
Дорога к рабству
Пагубная самонадеянность
М. Фридман
Капитализм и свобода
Й. Шумпетер
Социализм, капитализм, демократия
П.Хейне
Экономический образ мышления
У. Блок
Овцы в волчьих шкурах
П. Джонсон
История американского народа
М. Ротбард
Великая депрессия в Америке

Fri, Apr. 28th, 2017, 02:15 am

https://inforesist.org/pravyiy-sektor-ostanovil-raskrasku-arki-druzhbyi-narodov-i-sdelal-zayavlenie/
В четверг, 27 апреля, в центре Киева активисты «Правого сектора» и «Свободы» остановили работы по раскраске Арки Дружбы народов. Как заявил InfoResist спикер Правого Сектора Артем Скоропадский, такое украшение арки — это скрытая пропаганда ЛГБТ.


Треба хутчіш гомикам – вибачайте, гомики – треба гомикам хутчіш десь узяти своєю емблемою свастики, зіґі, тризуби, чорно-червоні трусєля позаводити.

Щоб уся ПС-ня йобнулась з коґнітивного дисонансу.

Fri, Apr. 28th, 2017, 12:52 am
Макаров: Презумпція москаля

Оскільки Тиждень ще не виклав у мережі ціле свіже число, а мою дружину Svetlana Fesenko забанили за пост про ненависть до агресора, я не збираюся стояти осторонь, а свідомо наражаюся на санкції. Зокрема, за це:
"Кожна людина – окремий випадок, і навіть у ворожому стані теоретично може знайтися хтось суб’єктивно чесний і доброзичливий («добрий німець» – іронічний американський вираз часів Другої світової), я нічого про це не хочу знати. ... Для мене вони всі злочинці, доки не заберуться з моєї країни. Усім їм я бажаю смерті.
Я, етнічний росіянин, слідом за своєю дружиною вважаю за умовчанням кожного по той бік лінії зіткнення поганим москалем, доки не буде доведено протилежне. ... Періодичні істерики місцевих шанувальників «русского духа» – хімічно чиста маніпуляція. Це ніщо інше, як спроба самовиправдання, аби уникнути чіткої визначеності, по який бік цивілізаційного зіткнення ти перебуваєш". Кому цікаво дочитати до кінця, купуйте друковану версію. Read more... )

Thu, Apr. 27th, 2017, 11:39 pm

Уявіть.
Ви – найближчий суперник чинного президента одної дев'ятої земної кулі. Найбільш імовірний (після нього) майбутній володар імперії. У вас сотні тисяч, навіть мільйони коли не адмірантів, то прихильників. У вас – штаби по всіх обласних і районних центрах.  Ваші ідейні послідовники не бояться ні сісти за вас у в'язницю, ні бути побитими, ні навіть убитими. Ви, можна сказати, найпопулярніша фіґура у світі після президента Росії.
І от невідомо хто періодично коїть з вами таку дрібнохуліґанську мерзоту – ллє вам в обличчя хімічний розчин огидного зеленого кольору (про те, що вас іноді затримують ППС-ники зі званням не вище ослінчика, зараз не будемо).
Уявили?
А я от не можу собі такого уявити.
Отака я гадюка.
Піду, хильну діоксину на ніч.

Thu, Apr. 27th, 2017, 07:28 pm
ІУДА!!! НОЖ В СПІНУ!!!

Я почему-то изначально с подозрением отношусь к проекту "Арзамас". Дизайн гламурненький уж очень. Не открывал. Но вот в ленте попадается ссылка - таблица - сравнение разных христианских конфессий. Ну, надо посмотреть. Мажорно себя подают: впервые! Ну да, на моей памяти минимум 5й раз за последние 20 лет. Открываю первый пункт - численность. "Совокупное число православных в мире насчитывает около 220 мил­лионов человек."

Тю! Такая цифра выходит, если в РПЦ МП 145 миллионов человек. Если любого суевера, который верует в песочек от мощей Креста господня, записывать в православные. Спасибо, достаточно, прощайте, извините, что побеспокоил...

Не говоря уже о грамотности, характерной для людей, которые пишут в промежутках между салатом капрезе и фондю -"число насчитывает"...

Вот это - настоящая вата. А там, в Кремле или Донецке, это уже так... корпия...

Thu, Apr. 27th, 2017, 05:41 pm
Недосмажили

Олександр Ройтбурд

про декоммунизацию декоммунизации.
у меня был и остается ряд претензий к варианту переименований улиц одессы, подготовленному под чутким руководством Solomiia Bobrovska. в основном - стилистического характера. я считаю что в нем нарушен баланс общеукраинской памяти и локальной.

но реставрация совкового нейминга - это плевок в лицо украины. это присяга на верность русскому миру.

дорогие депутаты горсовета пгт одесса! вы шо, совсем умственно отсталые? переживаете, что еще не совсем добили город? вы хотите проложить дорогу русской весне-2? ватку раздухарить? вы хотите реванша куликового поля? вы хотите видеть одессу в серой зоне типа днр/лнр с бомжами и гопниками при власти? с портом и аэропортом попадающим под санкции? с блокадой и отключением элетричества? не надо включать видимость патриотизма, просто подумайте что тогда останется от экономики. как это отразится на вашем бабле? на ценах на ваши активы? на вашу ылитную недвижимость?

и уже пошли разговоры что в одессе какие-то особенно ностальгирующие по ссср люди. что это связано с одесской спецификой. да, в одессе много ваты. но ее везде много. а почему тогда, когда гурвиц в 90е убрал с карты города всех лениных, свердловых, дзержинских, чкаловых и клару цеткин с францем мерингом и розой люксембург, никто и бровью не повел? что, настолько популяция изменилась? или дело в том, что то был гурвиц, а это труханов? и научится шевелить губами под гимн украины легче, чем наступить на горло собственной песне? тогда давайте споем:

валентина терешкова
за полет космический
получила от хрущева
хххй автоматический.

Thu, Apr. 27th, 2017, 03:44 pm
Пища уцелевших

Анатолий Стреляный

Многие жители любой колонии, чтобы лучше устроиться, а то и просто выжить, стремилось походить на колонизаторов, по возможности, не отличаться от них, слиться с ними. Удавалось это отнюдь не единицам. Слитность получалась полная, вплоть до подкорки. Известно, что высшая степень приспособляемости наблюдается у некоторых насекомых. Яд, которым их уничтожают, постепенно становится пищей уцелевших. То, что было смертельным, оказывается необходимым. О природе и формах приспособленчества в колониях написано множество книг во всех жанрах. Наука тоже сказала, кажется, все, что можно было сказать на сей счет. И вот русская-киевлянка с высшим образованием, на чьих глазах это происходило, да и продолжается, доказывает теперь, что украинцы сами виноваты в своем обрусении. «Несчастные задавленные в советские времена украиноязычные жалуются на языковое угнетение и оскорбления со стороны русскоязычных, которые имели преференции в той исчезнувшей советской жизни», - так она приступает к делу, а далее рассказывает, что происходило в Киеве в семидесятые годы со студентами университетских групп, составлявшихся из выпускников сельских школ. Как легко догадаться, эта молодежь рьяно саморусифицировалась.
Она пишет это не ради денег и не в порядке участия в политической борьбе на русской стороне, а для себя и для читателей своей «стенгазеты». Это и мешает мне, например, присоединиться к одному из них, задающемуся вопросом о женском роде слова «подлец»: не «падла» ли? Нет, не думаю, что «падла», хотя и жила в годы, когда украинский язык был не просто под фактическим запретом, - за него можно было серьезно поплатиться, что и случалось. В начале восьмидесятых я был однажды на торжественном собрании в Полтаве по случаю годовщины Великой октябрьской социалистической революции. С докладом выступил Федор Трофимович Моргун. Он был тогда хозяином Полтавы и области: первый секретарь обкома партии, депутат Верховного Совета СССР, член ЦК КПСС. Перед этим мы ездили с ним по селам. Разговоры, когда нас никто не слышал, мы давно вели откровенные. Он до дрожи ненавидел сталинизм, ликовал, когда умер Андропов. В селах говорил на родном языке – по-украински. А доклад прочитал на русском. После собрания мы пошли гулять по городу. Вокруг нас никого не было – ночь. Я спросил его, почему он прочитал доклад по-русски. Полтава все-таки, сердце Украины! «А если бы я прочитал этот дурацкий доклад по-украински, - мрачно сказал он, - меня бы здесь уже завтра не было». И вот русская киевлянка с высшим образованием, знающая все это лучше меня, поскольку жила в Киеве, а я - в Москве, рассказывает теперь, что русский язык овладел Украиной вполне естественным способом. По любви, ко взаимному удовольствию. Такой себе натурал, с одной стороны, и натуралка – с другой.
Кто-то воскликнет: «Ну, как же не падла?!». Нет, не падла. Тут что-то в ином роде… Или все-таки падла?

Thu, Apr. 27th, 2017, 03:12 pm

http://politichanka.livejournal.com/566709.html?format=light
В Киеве в преддверие Евровидения арку дружбы народов (установленную еще при СССР и символизирующую дружбу народов в СССР) перекрашивают в радугу цветов ЛГБТ-меньшинств
Звісно, кінцева стадія шизофренії не завжди ходить тіко за руссо турісто. Але зазвичай.

Thu, Apr. 27th, 2017, 11:08 am

Вийшов був по запальничку, бо сигарети закінчилися.
Сигарети купив, а кресало не сподобалося.
Стоять двійко бухариків, курять. Я до них:
– Прикурити можна?
– Ну канєшна! Єслі тьі нам штукі трі даш; ето у тєбя какіє, араматізіраваньіє?
– Хлопці. Ця коробка коштує двадцять три гривні. Не треба мені вашого вогника.
– Да тьі чьо...
Усльішалі Данбас?

Wed, Apr. 26th, 2017, 04:51 pm

Tue, Apr. 25th, 2017, 10:21 pm

Що Я виніс з сьогоднішнього гиркання зі свинособаками.
Це з тими, що повтікали з Москітянії – оскільки в ній Тифаретник заборонено. Трусяться вони й по закордонах, так що й поспівчувати можна б, лячно навіть вигадане ім'я прибрати, бо крівава ґєбня й в Німеччині знайде.
Звернув увагу (сором Мені, старому!) на словосполучення "русский человек". Це, малята, та сама міфічна хромосома вовтузиться.  Є пілтдаунська людина, є людина вміла. А це, прошу уваги, рузька людина. Зрозуміли, сапіенси недолугі? Бійтеся! :)
Загалом втрата робочого часу, загиджена гілка lj_todo, й лише один корисний мент, отой самий москопітек.

Tue, Apr. 25th, 2017, 01:27 pm

http://pavel-shipilin.livejournal.com/687908.html?format=light
С каким счетом проиграет Мари Ле Пен?

запитує ґєбєшний хуісос Павєл Шипілін. Це для поміркованого чоловіка знак, що свинособаки почали кидати свою підстилку й шукать свіжого гівна, за своїм звичаєм кидати своїх

Tue, Apr. 25th, 2017, 12:19 pm
Ноу гау

Одна старенька у дворі подругам розповідала.
Якось бачить вона таке: двоє п’яних москаліто пиздять ногами третього. Бабця дочекалась, поки той перестав скрикувати, а його друзі пішли собі, витерши скривавлені бєрци об нерухоме падло, й тоді подзвонила у поліцію. Поліцаї приїхали, й хитра жінка до рисочки змалювала їм москітів; а що потерпілий попервах благав друзів полишити його, то й імена запам’ятала. Ще ж у стерва в кишені знайшли телехвона, а там портрети його з друзяками й номери їхні.
І от вам результат, малята: один капуцін на кладовищі, а двоє в буцигарні.
Будьте громадянами, співпрацюйте з поліцаями.

Tue, Apr. 25th, 2017, 11:55 am

http://archytector.livejournal.com/105568.html
А давайте угадаем, в программах каких наших организация «боротьба з західним колоніалізмом і лібералізмом» - вещи приоритетные?

Хохлоїд archytector всаджує ніж у спину ПС. Іншими словами, один ґєбіст заклада інших, як у москітів і заведено. От не знаю, може мені його в зад покохати знов полюбити? :))

20 most recent