Sun, Dec. 17th, 2017, 04:54 pm

Fri, Dec. 15th, 2017, 11:02 pm

Fri, Dec. 15th, 2017, 02:34 pm
Британські вчоні...

... синтезували кацапа – свинособаку в лабораторних умовах

Thu, Dec. 14th, 2017, 07:05 pm

Sun, Dec. 10th, 2017, 09:40 pm

Sun, Dec. 10th, 2017, 05:32 pm
(UTC+02:00) Helsinki, Kyiv, Riga, Sofia, Tallinn, Vilnius

https://www.facebook.com/VJaroslaw/posts/1751067244963764
Ярослав Вішталюк:
Про "нєт нікакой разніци"
Про "ми нєт, а наши дєті заговорят"
Про "підтримку українського кінематографу"
Про "національний продукт"
Про "не подобається - зробіть самі"
І ще про багато інших "про" - дві цікавинки про українські, фільми, які вийшли цього року.
Вийшов-то фільм українською. Ми зробили український дубляж. Просто більшість акторів думають російською. Актору легше грати мовою, якою він думає. Він не думає – запам’ятав, не запам’ятав текст, а зосереджується на тому, що він робить. Можна довго і нудно вчити актора, але легше так, як зробили ми. Скажімо, Діма Ступка говорить і думає переважно українською, тому з ним було б легше. Але я не став заморочуватись, це був більш простий шлях
Це - режисер Шапарев про свій фільм "Правила бою", який вийшов в січні цього року. У нього знімались актори, які народились ще в СРСР, але 26 років прожили і пропрацювали в незалежній Україні.Read more... )

Sun, Dec. 10th, 2017, 01:18 pm

Sun, Dec. 10th, 2017, 12:11 am
Кіко вас є

Read more... )

This entry was originally posted at https://robofob.dreamwidth.org/576547.html. Please comment there using OpenID.

Sun, Dec. 10th, 2017, 12:03 am
ПК


А чи багато було в лавах УПА російськомовних українців?


Юрій Макаров, "Криза як шанс":
Низка авантюрних казусів, як-от знімання з даху рятівника демократії або засвічування агентеси під прикриттям, створює інформаційний хаос, витісняючи із суспільної свідомості два найголовніших, найістотніших питання: як перемогти у війні й що робити потім із Донбасом? Перше хай радше обговорюють люди зі зброєю, а от стосовно другого кожен громадянин України мусив би мати власну думку...


Zen Antipop:
Питання до прихильників Саакашвілі, Сакварелідзе і Ко. А чи вважаєте ви нормльним, що організована ватага з іншої країни приїздить до нас і знову ж таки організовано та аґресивно заходиться розхитувати політичну ситуацію (причому переважно силовими та іншими провокативними методами), намагається спровокувати повалення чинної демократично обраної влади, та й взагалі не лише розповідає українцям, як їм треба жити, а ще й намагається взяти владу у свої руки й надалі чинити так, як ця організована група іноземців вважає за потрібне. Група, що вже називає Україну "наша страна"? Як на мене, той, хто спримає таку ситуацію як належне, просто страждає на прищеплений деяким українцям за століття бездержавності комплекс меншовартості, коли хтось не вірить, що українці можуть і повинні будувати своє життя у власній країні самі. Ні, я аж ніяк не відкидаю можливості залучення іноземних експертів, радників та інших фахівців, які б допомогли нам у перетворенні країни на краще. Але я цілковито проти того, аби ставити іноземців на найвищі керівні посади. І тим паче толерувати те, про що я написав вище. Процес національного та державного становлення (який зараз триває в Україні) — це дуже специфічний процес. Тож маю великі сумніви, що очолювати чи хоча б грати визначну роль у цьому процесові мають не самі українці, а така от група іноземців, які до того ж відмовилися від свого власного громадянства, ба більше, є переслідувані законом на своїй батьківщині. P.S. Якось я мав дискусію з керівником однієї (теж кавказької) діаспори в Україні щодо мови (цей пан виступав проти знеросійщення України). І коли я вказав йому на те, що взагалі-то вони тут гості, і не їм вирішувати такі питання, він нахабно заявив мені, що це "його країна". На моє питання, яким це чином вона "його", якщо він народився і жив десь там у своїй кавказькій країні, він мені відповів "ета мая страна, патаму шта каґда я там раділся, ета всьо бил Савєцкій Саюз". Як на мене, коментарі тут зайві.
This entry was originally posted at https://robofob.dreamwidth.org/576373.html. Please comment there using OpenID.

Sat, Dec. 9th, 2017, 12:16 pm
Слово

"Інтелігенція вся у нас змоскалена. Вчиться вона по-московському, читає по-московському, завсігди говорить сама і завсігди чує круг себе мову тільки московську; рідну ж мову в мужичих устах вважає за «хахлацкій жаргон». Історичних українських традицій ніяких — замість них або московський патріотизм, або нічого не вартий хисткий та мінливий лібералізм, або просто ніщо: їсть, п’є, спить, читає, ходить у театр людина, та й годі, та й більш нічого, ніяких принципів". "... пишучи помосковському, ми побільшуємо московську літературу — отже, побільшуємо силу тим людям, які намагаються відняти в нас нашу національність; бо, пишучи по-московському, ми спиняємо нашу літературу, не виробляючи нашої мови; бо, пишучи по-московському наукові речі, ми саме тим даємо змогу казати, що української науки нема і не може бути, а через те всякі спроби в сьому напрямку є річ непотрібна і заборони варта. Нам можуть казати: гляньте, он усі ваші вчені люди, ваші Костомарови, Потебні, писали і пишуть по-московському — значить, інакше й бути не може. Еге, ми певні, що не віднято б у нас тепер цензурними заборонами українську науку, якби наші вчені люди аж із самого початку почали писати не по-московському, а по-українському. Коли вони сього не зробили, то тим дали нашим антагоністам до рук зайвий шанс у борні, і одвічальність за се мусить лежати на них". Борис ГРІНЧЕНКО. "ЛИСТИ З УКРАЇНИ НАДДНІПРЯНСЬКОЇ" (1892-1893 рр.)

http://litopys.org.ua/drag/drag204.htmThis entry was originally posted at https://robofob.dreamwidth.org/576082.html. Please comment there using OpenID.

Sat, Dec. 9th, 2017, 01:38 am
Цікаві досліди

Будова допису. Тема може бути якою завгодно, від тонкощів приготування вареників із сиром до деяких особливостей розподілу темної матерії в віддалених зоряних системах, але закінчується все завжди однаково: барьіґа заліз на новорічну ялинку і поцупив у діточок іграшки. Троляка пиздить у когось більш чи менш цікавий текст, а в кінці тупо дописує свою каляку-маляку.

Fri, Dec. 8th, 2017, 06:48 pm

Власне, більшої хуйні ніж ці рецензії, я за тридцять років не бачив. Тобто якщо там вона схвальна, то можна бути упевненим, що як на IMDB, так і на Гнилих Памадорах вона буде нижче чотирьох. Це все, що ви хотіли знати про уподобання лішнєхрамасомних.This entry was originally posted at https://robofob.dreamwidth.org/575909.html. Please comment there using OpenID.

Fri, Dec. 8th, 2017, 05:15 pm

Особисто я ібав у сраку венеційську комісію в повному складі і окремішно.

This entry was originally posted at https://robofob.dreamwidth.org/575378.html. Please comment there using OpenID.

Fri, Dec. 8th, 2017, 04:21 pm

Прийде нарешті весна. Поїду я в рідний Миргород. Звернуся до Пана, поставить мені безліміт. Ілля на другий поверх пусте. І буде мені окреме миргородське щастя. А вам зась! Березова роща не резинова

This entry was originally posted at https://robofob.dreamwidth.org/575086.html. Please comment there using OpenID.

Fri, Dec. 8th, 2017, 11:58 amThis entry was originally posted at https://robofob.dreamwidth.org/574754.html. Please comment there using OpenID.

Fri, Dec. 8th, 2017, 03:57 am

http://www.memory.gov.ua/news/istoriki-zaproponuvali-shlyakhi-dekonstruktsiii-imperskoi-spadshchini
За результатами обговорення проблематики круглого столу вирішено: 1) звернутися до Міністерства оборони України щодо необхідності демонтаж пам’ятника Суворову на території Київського військового ліцею ім. Івана Богуна; 2) рекомендувати керівництву змінити концепцію розвитку та експозицію Музею Полтавської битви; 3) звернутися до Одеської міської ради з пропозицією виконати судові рішення щодо неправомірності встановлення пам’ятника Катерині ІІ в Одесі; 4) звернутися до органів місцевого самоврядування з пропозицією не героїзувати та не увічнювати у пам’ятниках історичних осіб, які сприяли імперському поневоленню України у різні історичні періоди; 5) започаткувати спільний постійний семінар Інституту історії України та Українського інституту національної пам’яті «Україна і держави-сусіди: проблеми історичної пам’яті та взаємного сприйняття образів країн і народів».

Виску буде. І смороду :)

Fri, Dec. 8th, 2017, 03:19 am

"Ґордон" вперто римується в кумпешці з "ґондон". Вибачте, люди добрі, нічого не можу з собою вдіяти!!!

PS. Перун і Велес теж, але не так затято.

20 most recent