Sun, Jul. 24th, 2022, 02:49 am

Я бачу тут нарід переживає шо московити з турками домовилися, так дарма. Переживати треба щоб вони з американцями не домовилися. Бо минулого разу як це було Сталін зжер Балтію і ще пів Европи на ланцюг посадив.

Sat, Jul. 16th, 2022, 08:19 pm
Скромна пропозиція

Пропоную визнати свинособак інвазійним видом. Алохтоном зі значною здатністю до експансі, який становить значну загрозу для флори і фауни екосистеми, конкуруючи з автохтонними видами за екольоґічні ніші, а також спричиняє загибель місцевих видів.

Thu, Jul. 14th, 2022, 08:31 pm

Кожний громадянин Райху є ворогом, поки військовою комендатурою і (або) окупаційною адміністрацією це не буде спростовано. Ті американці, які нехтували цим простим правилом, вже ніколи не повернуться додому.

Sat, Jul. 9th, 2022, 01:38 pm

Альтернативна історія істнує не лише в дешевих книжках і дорогих бльокбастерах. Вона сьпівістнує з тою, що вважається справжньою. Наприклад: у ДСВ насправді перемогла не антигітлерівська коаліція, а гітлерівська. Просто без Гітлера. Народній соціялізм впевнено розповсюдився по Европі, переліз у Латинську Америку, Африку й Азію. Наприкінці вісімдесятих років минулого століття його економічні можливості було вичерпано. Але Буш ніжками підгодував здихаючу потвору і війна отримала другий шанс.

Sun, Jun. 12th, 2022, 08:22 pm
Нагадали

що у хароших рускіх "патріот" це лайка. Пускати їх сюди вони нам такого налібералять що Янику не мріялося

Fri, Jun. 3rd, 2022, 08:32 pm
Зелена шмаркля

Перший в сьвіті хвюрер-еурей це не хухри-мухри. Кніґа рєкордов Клінскоґо як мінімум.

Mon, May. 9th, 2022, 12:40 pm

Звісно можна дурити себе виразами на зразок "Червона армія", "більшовики", "влада Рад". Але несправді нічого подібного ніколи не існувало. Була Красная армія, большевики і Совєти. Тулять горбатого до стіни, а потім дивуються, "ой, а як же ж оце так вийшло". Оно Маріо Корті позавчора матюкався у себе в ленті, шо приходять невідь хто невідомо звідки й дають йому мудрі поради більше читати, вчити історію, мандрувати. І сміх і гріх дідові.
Поки тримати в голові вавку "росіяни - національність", а не спокійно визнати, що це служилиє люді московського царя різного етнічного походження, буде продовжуватися оце переливання з пустого в порожнє, а насправді нудна й зайва витрата божого часу. А останнє гріх.
Вангую, що після розвалу Росії "росіяни як національність" щезнуть у той же день по щучьєму вєлєнью ????
Євреї восхіщались Ґете і Ваґнером, поки гензелі і гретелі потихеньку монтували газівки. І тільки коли туди відправли шість мільйонів сар і соломонів, до них дійшло, шо треба вчити іврит, робити в пустелі чорну ікру на експорт і будувати "залізні куполи". А Ґете і Ваґнер дасть біг і без них не пропадуть. Українці зараз приблизно посередині.

Wed, May. 4th, 2022, 12:25 pm

- Понімаєтє, етот бат, ето неонацисти...
- Шо ж такого вони неонациського накоїли?
- Оні зіґі кідают і у ніх свастони наколотиє. А исчо в двухтисячном ґоду іхній командір прізивал мочить етіх самих...
- Розумію. Комуняки лупляться в десна, у них голуб миру і в проґрамі щастя всіх людей на Землі. Ох як ми не на тих поставили.

Sat, Apr. 30th, 2022, 10:35 am

23 200 росіян проти війни в Україні

Tue, Apr. 19th, 2022, 07:48 pm

Підтримати Стуса міг його адвокат. Але він зробив навпаки. Решта при всьому бажанні підтримати його були неспроможні. Вони могли страждати разом з ним. Як його брати по совєцьких концтаборах і його сім'я. Співчувати, як ті, хто залишався у відносній безпеці. А підтримка це дещо инше.
І при всій повазі я дуже сумліваюся, що сьвятий Сахаров підтримав би незалежність Саха, Татарстану, Ерзяні, Карелії і ще десятків етнічних земель. Підтримав "Абрамс" на красной площаді з сержантом Джоном Смітом? Та ви їбанулися ????

Fri, Apr. 8th, 2022, 02:44 pm

Коли воно ляпало "даґаварімся посєрєдінє" малося на увазі буквально. В метафори воно не вміє. Посередині це ще Північне Причорномор'я, Київ і область. Ну, він не уінуатий шо хазяї облажалися.
Я так розумію шо він тоді ж і "даґаварілся". Просто москіти тягнули.

Wed, Mar. 2nd, 2022, 04:56 pm

Зеленский вчера это Черчилль сегодня!

Fri, Feb. 25th, 2022, 08:15 pm

Рекрут, рядовий

Mon, Feb. 21st, 2022, 06:50 pm

Помнишь в две тысячи четырнадцатом в поезде на тебя наехал пацан и сломал палец? Брюнет? Толстенький такой? Я переломал ему все пальцы на руках и ногах за пол минуты. Было интересно.

Mon, Feb. 21st, 2022, 03:17 pm

Коли мені сумно я згадую жидів які вже понад дев'яносто років безперервно пиздячать арабів.

Mon, Feb. 21st, 2022, 02:56 pm

Любимая? Подожди чуток я скоро.Я быстро. Люблю тебя.

Mon, Feb. 21st, 2022, 08:21 am

Прокинувсь. Дивлюсь на годинник, а там тринадцять двадцять, неділя. Ібать виспався. Потім дійшло що годинник зламавсь. З превеликим трудом відчиняю двері шоб піти покурить. Опаньки, на ручці з того боку висить кульок, всередині пляшка водки й пачка сиґарет. Пів хвилини намагався осягти шо це блядь таке. Потім допер шо єдиний можливий варіянт такого перебігу подій це шо моя мертва дружина стала анґелом і попіклувалася про моє здоровля. Спасіба, Альона.

Sat, Feb. 19th, 2022, 09:22 pm

Власне текст був непоганий. Хуйовий але не гірший за попередні. Чи не Тарас Березовець приклав свою мняку ручку?

Sat, Feb. 19th, 2022, 06:57 am

Рускиий. А тебе никогда не приходило в голову что хахлы начнут вас пидарасов резать тупо и тихо? Ну, они ж помалкивали пока ты гавно вонючее отжал Крым. Помалкивали пока влез сука позорная на Донбасс и в Луганск? Ты понимаешь сволота, которая никогда не умела защищаиться что нам только свиснуть и мы порвем тебя говнюка на клочки?

Sat, Feb. 19th, 2022, 06:52 am

Хто хоч трішки мав до діла з руснею, а це майже всі вижилі українці, той знає: з уйобками домовитися неможливо. Лише виживати. І те що намагається зняти Сєнцов це буде хуйня страшенна. Користь від неї тіко хто прийшов іпоцілувавсі.

20 most recent