serg_bronstein - Марш 8 березня [entries|archive|friends|userinfo]
serg_bronstein

[ userinfo | ljr userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Марш 8 березня [Mar. 5th, 2011|02:31 am]
Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
http://www.facebook.com/#!/event.php?eid=168070909908329

Кожного 8 березня в Україні розігрується той самий спектакль: чоловіки вітають «любих жінок» зі «святом весни і кохання», даруючи їм квіти і цукерки. наступного дня, як і раніше, жінки знову відчувають на власній шкурі весь тяга патріархального пригноблення: сексизм, дискримінацію, «кухонне рабство» і домашнє насильство. Вітає жінок з цим «святом краси» і влада: посмішками і солодкими словам з білбордів і телеекранів. А наступно...го дня, як і раніше, продовжується дискримінація та експлуатація жінок в економічній, політичній, соціальній сферах.
Ми наголошуємо, що 8 березня - це політичне свято і закликаємо вас до солідарності Приєднуйтеся до маршу та святкуйте з нами століття боротьби жінок за свої права!
Увага! Під час акції заборонені прапори та символіка політичних партій, припартійних оранізацій та провокаторів. Будь-які прояви ксенофобії вважатимуться провокацією.
Детальна інформація про всі події в рамках проекту «Феміністична Офензива», а також організації та ініціативи, які нас підтримують - http://ofenzyva.wordpress.com/
Організатори: Феміністична Офензива, Центр візуальної культури Києво-Могилянської академії, Інсайт, Організація марксистів, Українська профспілка працівників індустрії інформаційних технологій. Підтримують: кураторське об’єднання «ХУДРАДА», ПРОSTORY.
LinkLeave a comment