Войти в систему

Home
    - Создать дневник
    - Написать в дневник
       - Подробный режим

LJ.Rossia.org
    - Новости сайта
    - Общие настройки
    - Sitemap
    - Оплата
    - ljr-fif

Редактировать...
    - Настройки
    - Список друзей
    - Дневник
    - Картинки
    - Пароль
    - Вид дневника

Сообщества

Настроить S2

Помощь
    - Забыли пароль?
    - FAQ
    - Тех. поддержкаПишет ac10zzk ([info]ac10zzk)
@ 2019-09-11 15:28:00


Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Entry tags:Карпюк и Клых, Надія Савченко, ПСВ, безумие, буржуи, вопросы пола, крымская Ичкерия, культура, новости - неновости, русско-фашистская нечисть

Сизонович - партизан, Карпюк как Савченко и Гесс etc

самая удивительная для меня инфа за это время - запись "луганского партизана" Жемчугова про Сизоновича, который, оказывается, таки тоже партизан, а вовсе не случайно попавший в жернова дедушка. Крутой, многая лета!
UPD: да вот, Геращенко первая об этом инфу дала, оказывается


+++
Пока наиболее по-савченковски выступил Карпюк, в одном недлинном спиче успев наступить своим прихильникам сразу на две мозоли - во-первых, признавшись в любви к медведчуку и рабиновичу (рабиновича заложил как "дуже майданну людину, яка богато чім допомогла нам під час Майдану", уж не знаю, не попрут ли теперь того из оппоблока), а во-вторых, сняв с Яроша все обвинения в сознательной сдаче его россии.

ну и загоны про астральные тела тоже, конечно, многообещающие.
Ярош танцует, но в массах стоит стон и звучат инсинуации. 
Я думал, первым вцепятся в Сенцова, но Карпюк явно вырвался вперёд. Ну, время ещё есть, недели не прошло с повернення.


UPD Карпюк про свою поездку подробнее:- Людина, яку я дуже добре знаю і яка продавала свої товари в Москві, зателефонувала мені 12-13 березня. Вона мені сказала, що близьке оточення Путіна зацікавлене поспілкуватися з керівництвом "Правого сектору". Чи варто було цим займатися?

А тоді був такий момент, що ось-ось могла початися російська агресія. На кордон було стягнуто 200 тисяч російського війська, вони підтягнули техніку. Існувала загроза окупації.

Я сказав, що варто спробувати. Я навіть не думав над тим, хто має їхати. Я був на Західній Україні. Померла бабуся моєї дружини, ми поїхали на похорон. Повернувся 15 березня, в суботу до Києва, а в неділю мав відбутися з'їзд Української національної асамблеї (УНА). Вона мала змінити назву на "Правий сектор", щоб він мав свою політичну партію.

Однією з тем обговорення була поїздка до Москви.

Ця людина, якій довіряв, була на постійному зв'язку з тим, хто нібито служив з Путіним. Він переконував, що він сам прийде на переговори. Я в це не вірив, думав, що буде хтось близький до нього.

BBC News Україна: Чи це питання вирішував Дмитро Ярош?

Микола Карпюк: Це була моя інформація від цієї людини про те, що йдуть такі переговори. Він розповів присутнім, на якій це стадії.

Я не скоював жодного злочину в Росії, тому думав: найтяжче, що зі мною там може статися, - мене звідти просто видворять. Я навіть не міг подумати, що там поняття закону є настільки відносним. Що можна взяти людину, навішати на неї будь-який злочини й запроторити до в'язниці.

По-перше, я іноземний громадянин. По-друге, рівень був не той.

Мої переговори мали бути попередніми, а після того мала б відбутися зустріч Путіна з Ярошем в якійсь з європейських країн. У Москві для нього це було б небезпечно. На це я купився.

Тієї ж ночі ми поїхали автомобілем тієї людини, якій довіряв. Квитки на літак не змоги купити.

Мене затримали на кордоні між Чернігівською та Брянською областями. На російському КП нас довго тримали, пояснили, що щось було негаразд з моїм паспортом.

Наголошую, що ні Ярош, ні Наливайченко - ніхто не винуватий, крім мене самого, в тому, що відбулось. Як український політик з досвідом, я б мав врахувати всі ці речі. Це була велика дурість.

BBC News Україна: Чому росіяни мали б хотіти вести переговори саме з вами, як керівниками "Правого сектору"?

Микола Карпюк: З нами вели тоді переговори посли багатьох країн Європи та світу. Ярош безпосередньо вів ці переговори. Для нас було зрозумілим, що якщо весь світ до нас ставиться з таким інтересом, то й в Росії має бути ця зацікавленість.

Якби ми порозумілися з керівництвом Москви, то можна було б зняти напругу, яка закінчилася війною на Донбасі.

У тюрмі я поставив собі питання, як би я дивився своїм побратимам в очі, якщо б відмовився від поїздки? Це було б тяжко. Був шанс, а ми його не використали. Але, з іншого боку, моя поїздка була великою глупістю. Потрібно було ознайомитися з внутрішньою ситуацією в Росії. Перша зустріч мала б відбутися десь в Європі.

BBC News Україна: Ви погоджуєтеся з тією версією, що це могла бути наперед спланована пастка?

Микола Карпюк: З поведінки офіцерів ФСБ було видно, що вони самі не розуміли, навіщо я приїхав. Хоча, може, вони це розігрували.

(кстати, только сейчас увидел в интернете совершенно очевидную, казалось бы, аналогию между Карпюком и Гессом (ну, не 1:1, но похоже ж). Прям обидно, что сам не придумал её вовремя...)+++
...да и призывы Карпюка к украинцам перестать делиться на правых и левых - тоже прям савченковские, та тоже начала с манифеста, что раз Донецк - Украина, то захарченко - украинец, и давно пора спокойно поговорить. Оба раза установка, собственно, совершенно националистическая, но саме националисты от Надежды Викторовны отвернулись первыми за них (НС нынче вон зарегилась в центре занятности как безработная, кстати). 
Но Карпюк всё-таки не так бурлит, как Савченко, скорее сливается от журналистов, чем лезет на трибуну, как та - и у него всё-таки остались организационные связи и авторитет с домайданных времён в отличии от - посмотрим, как пойдёт.
Но очень прискорбно видеть, как реакция на освобождение зависит, например, от принадлежности к 25 или 73%%. Джемилёв, вон, ругается (ему, конечно, отдельно обидно, что никого, кроме Бекирова, из татар не отпустили - и это вправду очень неудачно - но Зеленский в принципе обещает вторую серию) - и ему справедливо поминают, что он совсем не протестовал, когда его сына, севшего до аннексии по уголовке, объявили политв'язнем и саппортили наравне с Сенцовым и прочими, не протестовал, когда по обмену отпускали Умерова с Чийгозом, ну и всякие грехи диссидентской юности поминают


+++
занятно по обмененным россиянам: есть мнение, что их было не 35, а 24 (столько на фотке). Покрмр, вроде как списки разнятся (вот тут список от docent с приятственным перечнем тех, кто ещё не обменян, на развод ткскть)

Наумлюк тут запустил украинский аналог "Медиазоны", Ґрати называются, вот их статья про то, как обмен организовали с т.з. юридического крючкотворства (однако, самое интересное опущено: как была оформлена выдача россии гражданина Молдовы мельничука).


офф-топы:
+++
генсек ООН почему-то называет яйца мандатом. Видимо, в угоду гендерквир-лобби 


+++
кино про смерть россии получило приз в Венеции. Хочу посмотреть - если только, конечно, они не снимут такой же треш, как про Стуса сейчас снимали с треском, плеском и судом с Медведчуком. Про Стуса в итоге вышло примерно как "Утомлённые солнцем-2. Предстояние", только сильно хуже.