Дуня (а#1), Дуся (а#2) и коровки (хтонич - Дивилась вчора кіно "Єкспансія"
[Entrées récentes][Archives][Amis][Profil]
20:58
[Lien] |
Дивилась вчора кіно "Єкспансія"
|
|
| |
Так, клясичний "Стартрек". А "Фонд" чудовий. Я звідтіля один кусничок завжди згадую: про візит у кольонію імперського посла-археолоґа і машинку для аналізу висловлювань :)
Так, мені теж дуже подобається "фонд", я там багато чого пам'ятаю, більш за все мені подобається, що там про таємний заговір жидів, які розпланували все на тисячу років уперед. Але свою справжню мету нікому не відкрили, бо знають, що наріт іще не готов. Хитрі такі і піздливі, але правди не говорять. Нагадують мені тіфарета. Я ще 3 першіі книгі, класичну трилогію читала іспанською, є бажання перечитати, тобто переслухати (у мене аудіо + текст) англійською, та потім прослухати продовження, але я ще не можу. Єкспансія легче - там не весь час теревенять, а ще стіляють, кудись біжуть, деруться и т.д.
|
|
| Actionné par LJ.Rossia.org |