Толик Панков
hex_laden
............ .................. ................
December 2025
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Толик Панков [userpic]
ОПРОКИНЕТ ВАТУ В АД БОЕВОЙ АГИТПЛАКАТ


http://youtu.be/YC4M-jb_x9I

Господа и дамы! Прошу поддержать репостом это важное сообщение, а также принять посильное участие в помощи нашему информационно-боевому арт-проекту! Так получилось, что именно эти плакаты сыграли в моей личной судьбе немаловажную роль, сподвигнув на ранее не свойственные мне решительные действия. Я глубоко убеждён в том, что импульс данного акта политического искусства уже стал в большой степени определяющим путь не только его непосредственных участников, но и очерчивающим образ той цели, на которую он был направлен - на Перемогу Украины в её борьбе с остервенелыми останками советско-российского имперского мутанта. Именно поэтому мы победим, как благодаря коллективно-разумной инициативе всех граждан доброй воли, так и вопреки всем козням и препятствиям, чинимым нам на пути к нашей Победе! (Антон Мырзин)

Дорогі друзі, брати і сестри, українці!

Після проведення в Центрі сучасного мистецтва М17 виставки «Український патріотичний плакат» наш ворог у вигляді путінської пропагандистської машини зазнав непоправних втрат:::)))) Кількість брехні, облуди, перекручених фактів у російських ЗМІ з приводу нашої виставки перевищила всі норми, відпущені за квотою «сучасне українське мистецтво». Значить, ми на вірному шляху!!!

Наші плакати, відправлені на передову, в госпіталі, військові частини, центри бойової підготовки піднімають дух наших воїнів, волонтерів та всіх хто не є байдужим до долі сучасної Україні. Але наші сили вичерпуються.

Проведено колосальну роботу зі збору та опрацювання матеріалів, роботу з художниками, організацію виставки, змакетовано та видано обмеженим накладом великий каталог, що включає усі 100 найкращих конкурсних робіт. І от саме для того, щоб зробити цей каталог доступним усім громадянам України ми і звертаємося до Вас по допомогу. Нам не вистачає коштів лише на друк першого повноцінного накладу у 1000 примірників, який потрапить до рук бійців, волонтерів та в українські книгарні. 55 тисяч гривень - це лише чисті витрати на закупівлю паперу та друк. Все інше ми вже зробили. Дуже сподіваємося на вашу підтримку! https://biggggidea.com/project/908/