Web hate - Чому діти та бидло віддають перевагу webʼним «програмам» [entries|archive|friends|userinfo]
webhate

[ userinfo | ljr userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Чому діти та бидло віддають перевагу webʼним «програмам» [Oct. 31st, 2020|12:03 am]
Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
[Tags|, ]
[Current Mood |creative]
[Current Music |Harry Potter and the Prisoner of Azkaban]

Час від часу бачу як лізуть в Web по калькулятор, по книжку яку читають прямо в переглядачі (і заодно дивляться рекламу), по одну й ту ж саму музику яку простіше було б просто одноразово завантажити а не слухати з сайтику. В місцевій забігайлівці власниця вмикала музику з YouTube через що постійно доводилося слухати рекламу. На власні очі бачив як явасценарист-струмер замість звичайного калькулятору запускав Хромога і користувався калькулятором на сторінці пошукової видачі Google. Дратує неімовірно. Замість перегляду одних і тих самих кліпів Брітні Спірс на YouTube в шакальній якості завантаж всі її відео і дивись поки очі не відсохнуть! Замість постійного пошуку документації в WWW встанови Zeal і насолоджуйся життям! Подумав і склав список чому воно так.

Оскільки Всесвітня павутина це така собі ноосфера в якій є все і оскільки вона протягнула свої щупальця ледь не в кожен дім і для багатьох основний час проведений за ЕОМ приходиться на WWW (відео, смішнявки, порно, соціалізація через соціалочки та всілякі аськи) і для багатьох web-вузлів не існує програми-замінника під Вікна, то чом би й ні. Народ звик і для них переглядач WWW ніби як затьмарив собою все інше. А зважаючи на тотальне ламерство може бути так що багато хто навіть і не підозрює що таке ж є й поза межами їхнього улюбленого переглядача.

Краса чи то пак естетика. Всілякі калькулятори, програвачі аудіо, конвертори валют, сервіси по обрізці MP3, перекладачі, словники та інша дрібнота почасту має великі яскраві кнопки, тіні, анімації та нетиповий вигляд чим приваблює всілякий скот. І вони готові чекати поки запуститься переглядач, готові витрачати час на пошук в Google, готові чекати поки воно завантажиться, готові терпіти гальма та рекламу тільки б побачити ці сексуальні кнопочки з тінями та рожевою окантовкою. Знайома школярка не визнавала нудний віндовий калькулятор і користувалася не нудним на весь екран з якогось сайтику.

Відсутність такої дребедені у вигляді програм. Я не знаю програми-замінника умовному zaycev.net, програми під Вікна для конвертації валют, Google maps існує лише у вигляді HTML сторінки. Схоже що звичка писати такі програмки відмирає і в масовій свідомості вони відходять на другий план. І чим далі тим гірше. Замість них роблять сайтики. Наприклад раніше база з іграми ag.ru розповсюджувалася у вигляді програмки (десь таке читав або чув). Якось в мене на ЕОМ була програма-карта київського метополітену. Однокласник бродив по Києву оірєнтуючись по карті (не в Web) під Symbian.

Нинішній рівень розвитку web-лайна та висока швидкість доступу до Internet призвели до того що таких сервісів розплодилося як собак нерізаних і в більшості випадків саме вони будуть на перших сторінках пошукової видачі. Наприклад, на запит бухгалтерский калькулятор, бухгалтерский облік пошуковики підсовують всіляке web–лайно без реєстрації та SMS, а не православні програми написані на Delphi чи божественному Visual BASIC.

Платність аналогів. Частенько буває так що за більш–менш серʼйозні програми їхні автори хочуть грошей. Наприклад, в Web знайдеться чимало безкоштовних сервісів (але з рекламою) для завантаження відео з YouTube, а от безкоштовних програм я не знаю.

Нажаль мушу визнати що всілякі фігня в WWW часто–густо вкрай проста у використанні, нічого не потрібно завантажувати, встановлювати, не треба десять разів тиснути кнопку „далі“ і добре підходить для одноразового використання.

LinkLeave a comment

Comments:
From:(Anonymous)
Date:October 31st, 2020 - 12:22 am
(Link)
Блять, опять здесь дурная какляцкая свинья всё засрала соловьино-телячьей мойвой.
Ты понимаешь, что почти никто не будет читать это на нормальном языке, а уж тем более на какломойве (вообще не будут), поехавшая с чубом свинина?

mfr
From:(Anonymous)
Date:October 31st, 2020 - 01:33 am
(Link)
хохлы так зализали себе сраку что кроме своей хаты скраю вообще перестали что либо замечать.
From:(Anonymous)
Date:October 31st, 2020 - 01:04 am
(Link)
Здесь мало кохлов и пишут они чаще всего на русском.
Так что со свиномовой ты мимо, её тут не понимают.
[User Picture]
From:[info]perfect_kiss
Date:October 31st, 2020 - 02:04 am
(Link)
Проблематика висвітлюється непогано, але це все проблеми Web 2.0 (сайтів з динамічним контентом) та Web 3.0 (веб-аплікух на лайно-фреймворках). Така фігня виникла через централізацію інтернету навколо декількох вебсайтів накшталт FSBуку або Google, після чого веб-стандарти стали підганятися під недоліки реалізації цих сайтів (ці зміни відомі під об'єднучим терміном "WHATWG", або "лайно яке ми отримали з дупи монополій)

Зараз є декілька нових стандартів, що утворюють Web 4.0 (або No/Web), такі як WebAssembly (https://developer.mozilla.org/en-US/docs/WebAssembly) та WebGL (https://developer.mozilla.org/uk/docs/Web/API/WebGL_API), які дозволяють реалізацію повноцінних аплікейшенів з однаковим рівнем якості із традиційними не-вебівськими додатками.
З цими платформами стають реальністю такі речі як CAD, графічні редактори растру, відео-редактори на платформі браузерів.
WebAssembly ще дозволяє вести розробку на адекватних МП замість лайноскрипта.
Залишилося дочекатися тільки поки браузери викинуть на смітник історії тяжкий багаж HTML/JS/CSS
From:[info]webhate
Date:October 31st, 2020 - 09:54 am
(Link)
Якщо вони викинуть тяжкий багаж HTML/JS/CSS, то з засобів для перегляду HTML документів (ну і всього що навколо нього є) перетворяться на JVM, .NET, Silverlight чи Flash якийсь — просто платформу для написання програм. Ранній Web умовних 90 я не бачив, але підозрюю що в такому випадку коло замкнеться і з таким само успіхом можна було не паритися і замінити web–переглядач Flash playerʼом який ще бог зна коли в плані можливостей був на голову вищий webʼних технологій. Оскільки необхідність показувати форматований текст нікуди не зникне, то HTML і CSS залишаться.
[User Picture]
From:[info]freir
Date:October 31st, 2020 - 09:24 pm
(Link)
а мені норм, коли не треба нічого завантажувати
http://www.quakejs.com

хоча музло/кіно/книжки кочяю, звісно
From:[info]webhate
Date:November 1st, 2020 - 10:42 pm
(Link)
Я спробувавю Оперативки нормально їсть, часом підвисає і воно таки завантажується. Щоправда нічого встановлювати не треба.
[User Picture]
From:[info]wasserstrahl
Date:November 2nd, 2020 - 12:42 pm
(Link)
"Наприклад, в Web знайдеться чимало безкоштовних сервісів (але з рекламою) для завантаження відео з YouTube, а от безкоштовних програм я не знаю"

youtube-dl

"Google maps існує лише у вигляді HTML сторінки"
OpenStreetMaps існує у вигляді програми, як мінімум для телефона, дуже зручно у всяких горах, де зв'язку може не бути.

Має бути якийсь розумний баланс. Навіщо завантажувати на комп'ютер всі знання світу (частина з яких генерується просто зараз іншими користувачами)? Доцільно вантажити лише постійно використовувані.

Аналогічно, навіщо на кожне застосування окрема програма зі своїми багами та вірусами, якщо прості рідко використовувані речі можна одержувати прямо з інету? Навіщо потрібен конвертер валют на комп'ютері, якщо інформацію про курс все одно оновлювати щодня з інтернету?

From:[info]webhate
Date:November 7th, 2020 - 06:21 pm

Все так, але…

(Link)
Штука в тому що багато чого якось переповзає в Web що мені не подобається. youtube-dl пересічні користуватися не будуть. Конвертер валют на комп'ютері потрібен щоб не лізти в Web і суто з ідеологічних міркувань; ну або по хорошому у вигляді віджетів на робочому столі або в системно лотку.
[User Picture]
From:[info]wasserstrahl
Date:November 10th, 2020 - 02:51 pm

Re: Все так, але…

(Link)
"Штука в тому що багато чого якось переповзає в Web що мені не подобається"
Ви ж розумієте, що питання "не подобається" -- суто естетичне? Відповідно, якщо під цим "не подобається" є раціональні причини, то є що обговорювати. Якщо йдеться суто про особисті вподобання -- то вони в кожного різні.

"youtube-dl пересічні користуватися не будуть"
Так "немає" чи "пересічні не будуть користуватися"? Строго кажучи, це їхні особисті проблеми, чим вони там будуть користуватися, не здатні навчитися запускати по інструкції програму в консолі -- хай дивляться рекламу.

"Конвертер валют на комп'ютері потрібен щоб не лізти в Web і суто з ідеологічних міркувань;"
Курси валют беруться з інтернету в будь-якому разі, яка тут ідеологія? Звісно, небажано авторам сайтів надавати інформацію про те, які суми валюти цікавлять, але загалом все одно без зовнішньої інфи ніяк.

"ну або по хорошому у вигляді віджетів на робочому столі або в системно лотку"
А це ще що за лайно?
Для подібних операцій навіть GUI зайвий. Навіщо потрібна ця купа програм зі своїми багами, які займають пам'ять?
From:(Anonymous)
Date:December 30th, 2020 - 05:23 pm

скрін трішки не по темі

(Link)
https://i.paste.pics/98b02392a01b2abaf7b64ba2a6c2de2d.png
From:(Anonymous)
Date:December 30th, 2020 - 05:23 pm

...

(Link)
а зараз читну пост
From:(Anonymous)
Date:June 27th, 2021 - 07:44 pm

скрін додаю

(Link)
скоро будуть тільки версії для плюншєтиків та телефонів. а на пк будуть якісь додатки.

Світ дався йобу

https://i2.paste.pics/b7817f3c36796a1770dc1ac8d6676334.png