|
August 7th, 2017
12:10 am Як горохом об стіну
Сергей Лойко ВОСПИТАНИЕ ИХТАМНЕТОВ Случайно увидел в ютьюбе цветную версию фильма "Офицеры". Посмотрел, послушал... Господи, какое же фальшивое кино. Ни одного живого слова. А песня титульная вообще тошнотворная. Вот такими кино готовились сегодняшние российские войны. Северная Корея. Даже мой любимый Юматов выглядел дико, не говоря уже об актер-актерыче Лановом с дурным голосом и еще более дурными интонациями. А ведь одновременно с этим совговном снимались "20 дней без войны" с охренительными Никулиным и Петренко и "Проверки на дорогах" с уникальным Заманским... Только кто их тогда видел? Все напевали себе под нос угрюмую нудятину "От героев былых времен не осталось ..." Не удержался, чтобы не процитировать один из замечательных коммент (лучше не скажешь) -- Сергей Пономаренко (Sergii Ponomarenko): "А главное не это даже. Посмотрите внимательно на глав.героев, чем они заняты. Сперва несут совецку власть в песках Туркестана - на кончиках шашек. Потом один учится в академии на танкиста , второй служит советником-ихтамнетом у китайских товарищей. Затем ГГ и сам ихтамнет - но уже танкистом в Испании (нифиговый разброс). Сын ГГ - тоже танкист (вообще офигенно оборонительные войска, да). Внук ГГ - уже десантник (новая мода, ещё более оборонительные войска). А вы потом говорите - откуда берутся ихтамнеты. [Да в России] это уже традиция - Монголия, Китай, Испания, Куба, Ангола, Сирия далее по списку по глобусу." 02:23 am Страхолюд Редлі

In 1986, 20-year-old Christopher Knight left his home in Massachusetts, drove to Maine, and disappeared into the woods. Living in a tent in impenetrable forest, he subsisted on food he stole from nearby cabins. He did not have a conversation with another human being for nearly three decades — not until he was arrested for breaking into an empty summer camp for the disabled. 02:36 am Русалонька

У цей день в 1926 році Гертруда Едерле стала першою жінкою, яка перепливла Англійський канал. Вона витратила на це 14 годин і 39 хвилин, тобто зробила це значно швидше, ніж будь-хто з чоловіків, які перпливали канал до того.
11:48 am Юрій Макаров: "Ліжко-місце як інструмент"
Юрій Макаров Не лаймо соціологів, вони грають, як уміють. Зокрема, йдеться про оцінку кількості українців, які жодного разу не були за кордоном.
Дані досліджень різняться в півтора рази, лишається оцінювати порядок цифр. Найсвіжіший результат оприлюднив днями Тиждень із посиланням на R&B: 69%. Але мене більше вражає інша цифра: відомий журналіст і мандрівник Богдан Логвиненко стверджує, що близько 40% українців ніколи не перетинали межі своєї рідної області. Це в середньому по палаті, а в східних областях, наскільки пам’ятаю, до 80%. Я колись бачив дві мапи: на одній кольором було позначено схильність населення до мандрів (у відсотках), на іншій — розподіл голосів на вікопомних президентських виборах 2010 року. Уявімо собі: відсутність бажання (або змоги?) поміняти ландшафт і голосування за Януковича збігалися, як дві репродукції однієї картини.( Read more... ) This entry was originally posted at http://robofob.dreamwidth.org/367503.html. Please comment there using OpenID. 04:05 pm Іван Дзюба: "Привид національнї ідеї никає Україною...".
От про що мені найменше хотілося б писати, то це про національну ідею. По-перше, м’яко кажучи, не дуже знаю, що це таке (приміром, бути українцем — це ж, здається, не ідея, а просто факт, і щоб виконувати такі-сякі громадянські обов’язки або працювати для спільної справи, теж не треба спеціальної ідеї). По-друге, уже скільки про неї говорено, уже скільки є чудових формул, які мали її вловити та запровадити якщо не в життя, то бодай у свідомість народу, а вона собі залишається незалежною. Криється на папері. Та ще десь здогадно й тьмяно ширяє понад аурою мітингів. Реальне буття суспільства якось оминає. Ну то що ж: обходимося без неї. Не ми перші, не ми останні. Подивіться на світ. Яка національна ідея в сучасних німців, французів, англійців, іспанців, шведів, італійців, португальців? Не спостерігається. Не чути. Мовчать. І збірників не видають, ні наукових, ні популярних. А нібито ж була колись чи не в усіх своя національна ідея! ( Read more... )
|